iContact 0.95

K prohlížení kontaktů vám nyní bude stačit jediný prst a jeho tahy! Výběrem kontaktu se zobrazí podrobnosti a stisknutím telefonního čísla lze zahájit vytáčení, které se otevře v defaultní telefonní obrazovce operačního systému. Práce s kontakty je s touto aplikací radost, neboť je vše doprovázeno plynulými animacemi, přechody a vůbec celkově pro oči poutavou grafikou.

iContactV nové verzi byla zlepšena rychlost, přidány byly kategorie kontaktů, vylepšila se dotyková odezva, zkvalitnila se spolupráce s iDialer, byla upravena grafika a opraveno mnoho dalších bugů. Kompletní seznam změn najdete na oficiálních stránkách.


Konfiguraci aplikace lze provést zástupcem v Nastavení. Nechybí podpora skinů (jako bonus je přibalen iPhone skin) ani praktická lišta ve spodní části programu přidávající další množství nástrojů a zástupců (oblíbené, informace o hovorech, samotný seznam kontaktů, klávesnice, záznamník). Program je spouštěn v celoobrazovkovém režimu s horní informační lištou známou z dalších aplikací uzpůsobených pro ovládání prsty. Lze též ukládat logy hovorů a provádět mnoho dalších akcí. Aplikaci není možné nainstalovat na zařízení bez telefonní části (pouze na Windows Mobile Professional).


Na oficiálních stránkách najdete překlady do dalších jazyků (i český – stažený .lng soubor zkopírujte do adresáře s nainstalovanou aplikací a vyberte nový jazyk v nastavení), další skiny a návod na jejich tvorbu, často kladené otázky a odpovědi a další.


(Screeny pocházejí ze starší verze 0.8)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím