Instagram, Flipboard a mnoho dalších aplikací již brzy na WP8

Na včerejším Nokia Worldu byl oznámen příchod několika zásadních aplikací pro platformu Windows Phone 8. V následujících týdnech se tedy můžeme těšit na oficiální aplikaci Instagram, Flipboard, Vine a další.

Microsoft ve spolupráci s Nokií postupně doplňuje většinu důležitých oficiálních aplikací do Windows Phone 8. Na Nokia Worldu jich bylo oznámeno hned několik, které budou k dispozici v následujících týdnech.

Instagram

O Instagramu jsme toho napsali již více než dost. Ačkoliv byla aplikace již několikrát očekávána, nikdy nebyla oficiálně představena. Nyní se vše mění. Instagram pro WP8 totiž potvrdil sám CEO Instagramu Kevin Systrom. K dispozici by měla být v následujících týdnech.

 

Flipboard

Další připravovanou aplikací je Flipboard. Jedná se o populární interaktivní aplikaci, která formou magazínu umožňuje shromažďovat obsah z vámi zvolených zdrojů. Těmito zdroji mohou být internetové stránky, RRS kanály a sociální sítě. V podstatě se dá říci, že se jedná o digitální časopis, kde najdete jen to, co vás zajímá. A to vše navíc v osobitém grafickém zpracování s typickým ovládáním. Pro Windows Phone 8 bude aplikace dostupná v průběhu následujících měsíců. U Windows 8 bychom se měli dočkat každým dnem.

 

Vine

Vine je mladá sociální síť spadající pod Twitter. Hlavním obsahem jsou krátká (6 vteřinová) videa, které je možné sdílet v rámci sítě, případně také na Twitter a Facebook. Jedná se o obdobu Instagramu s tím rozdílem, že obsahem nejsou obrázky, ale videa. Konkrétní datum vydání zatím není znám, je však potvrzeno, že se na ni pracuje a měla by být brzy k dispozici na Storu.

 

InNote

Poznámková aplikace uzpůsobená pro psaní poznámek prsty a jejich následnou správu.

 

Phriz.be

Sdílení fotografií ve vysokém rozlišení.

 

Smart Resize

Automatické ořezávání fotografií na základě jejich analýzy.

 

Plex

Správa a sdílení videí, hudby a fotografií mezi všemi pratformami.

 

ESPN F1

Oficiální aplikace přinášející novinky ze světa Formule 1.

Papyrus

Další aplikace pro ručí psaní poznámek.

 

XBOX Video

Snadný přístup k nejnovějším filmům a televizním pořadům. V ČR nedostupné.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Lumie 950 a 950 XL měly na trh přijít s podporou propracovaných gest

Jindřich Lukeš | články před 11 hod.

Continuum jako základní výbava v německých policejních autech?

Jindřich Lukeš | články 24 | 02 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Microsoft začal s vývojem třetí velké aktualizace systému Windows 10 – Redstone 3

Jindřich Lukeš | články 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím