Install Express 1.5.3 - Hromadá instalace CAB souborů

Provádíte často hard reset anebo zkoušíte různé ROM a prostě vám vadí, že musíte pokaždé znovu ručně nainstalovat všechny své oblíbené aplikace, rozšíření a úpravy? Pokud jsou v podobě CAB souborů, extrémně vám pomůže tato propracovaná utilita, která umožňuje uskutečnit hromadnou instalaci – a to i „neviditelně“ jedním tapnutím podle vytvořeného seznamu.

install expressJe možné si vytvořit hotové listy CAB souborů, které pravidelně instalujete. Na začátku samozřejmě žádný takový neexistuje, takže v aplikaci přepněte na záložku „Settings“ a jako první stiskněte vrchní „Scan all Directories“, čímž se zjistí celá složková struktura úložišť v zařízení. Jestli si CAB soubory ukládáte do konkrétní složky, vyberte ji nyní z vrchní nabídky, protože následující hledání těchto souborů po stisku tlačítka „Find cab’s and display“ bude mnohem rychlejší, než když by se měl prohledávat celý filesystém. Pokud byly nalezeny CAB soubory, přepne se automaticky na záložku „List. Cab“, kde uvidíte kompletní seznam nalezených instalačních souborů. Zatrhněte ty, které chcete nainstalovat. Podržením stylusu lze z nabídky „Chceck“ vybrat urychlující „Chceck all“ (zatrhnout všechny) nebo „Uncheck all“ (odtrhnout všechny), „Mode“ mění mód instalace na šedivé „Normal“ (běžné zobrazení instalace) nebo defaultní bílé „Silent“ (nezobrazí se průvodce instalací), „Remove“ umí smazat vybraný CAB („The selection“) nebo zatržené CABy („Selection marked“).


V případě, že si budete chtít vytvořit opravdový instalační list i do budoucna, lze měnit pořadí CAB souborů: Modré šipky ve vrchní části posunou vybraný CAB o jedno místo, po podržení stylusu se zobrazí možnost „Up“ (úplně nahoru do seznamu) a „Down“ (úplně dolů do seznamu).


Instalaci vytvořeného listu zahájíte pravým „Go !“. V levém „File“ můžete vytvořený list instalačních souborů uložit pro další použití („Save the current list“) nebo načíst již vytvořený („Open“). V „Options“ je ještě možnost vymazat CAB soubor po jeho instalaci („Remove the cab after installation“). Po instalaci si není problém výsledek ověřit na záložce „Logs“, kde lze tyto zprávy o průbězích navíc spravovat („File“ -> „Options“ -> „Purge logs“ je hromadně vymaže).


Další informace najdete v oficiální diskusi na fóru xda-developers.com.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím