Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

HTC HD2: Jak nahrát plnohodnotný (NAND) Android (CWM i DFT)

Aktualizace: Návod doplněn o postup nahrání Androidu pomocí aplikace ClockworkMod Recovery. Majitelé HTC HD2 čekali na tento den několik měsíců, nyní nastal ten správný čas a pro veřejnost byla uvolněna první verze Androidu, který se nahrává přímo do paměti zařízení (NAND). Nyní je tedy k dispozici plnohodnotný Android, kterým je možné zcela nahradit operační systém Windows Mobile. V tomto podrobném návodu si ukážeme, jak Android do zařízení nahrát.

Jak již bylo v úvodu napsáno, tento návod se věnuje nahrání plnohodnotného operačního systému Android do HTC HD2. Součástí tohoto článku je také první verze Androidu pocházející z HTC Desire. V průběhu následujících dní a týdnů bude vznikat řada dalších (kvalitnějších, rychlejších, stabilnějších) verzí, které bude možné dle tohoto návodu bez problému nahrát. Mějte prosím na paměti, že se v současnosti  jedná o prvotní (spíše testovací) verze (starě pouze několik desítek hodin), které nemusí vždy úplně spolehlivě fungovat. Je třeba autorům ROM dopřát trochu času, aby mohli své dílo zdokonalit.

Aktualizace: Vydána nová verze MAGLDR 1.13 - Postup nahrání a použití je totožný s předchozími verzemi.
Aktualizace (11.2.2011): Doplněn návod na instalaci Androida přes ClockworkMod Recovery.

 

WMM Servis

Pokud nemáte čas či chuť návod studovat, můžete využít náš WMM Servis, kde Vám zařízení upravíme dle vašich představ.

 

1. Jak nahrát Android pomocí aplikace ClockworkMod Recovery
(Nejnovější postup, který vyžadují některé verze Androidu - obvykle označeny zkratkou "CWM")

V poslední době se na internetu objevují verze Androida, které je nutno nahrát pomocí aplikace ClockworkMod Recovery. Tato aplikace mimo jiné umožňuje nahrání Androida z SD karty, snadné zálohování a obnovu kompletní ROM, vyčištění paměti, rozdělení karty pro využití App2SD apod. Tento postup je velice jednoduchý, ale doporučuji ho zejména pokročilejším uživatelům.

1.1) Pro správnou funkci ClockworkMod Recovery je nutné nahrát MAGLDR verze 1.13 a přepnout do módu USB Flasher. (viz. další kapitola tohoto návodu, body 2.1) - 2.5) ).

1.2) Stáhněte aplikaci ClockworkMod Recovery s požadovanou velikostí diskového oddílu. Velikost se obvykle volí dle ROM, kterou budete nahrávat.

- 150MB - Pro "čisté" ROM, popř. obsahující CyanogenMod, AOSP, a MiUI.
- 250MB - Pro standardní ROM se Sense. Nejčastěji pocházející z HTC Desire a EVo, popř. "squashed" HD ROM z Desire HD.
- 400MB - Pro větší ROM. Obvykle "unsquashed" Desire HD a Desire Z ROM, popř. ROM umožňující data2sd.

1.3) Stažený soubor rozbalte do libovolné složky, spusťte soubor DAF.exe a postupujeme jako při nahrání jakékoliv ROM Androida. (viz. další kapitola tohoto návodu, body 2.8) - 2.13) ).

1.4) Po dokončení nahrávání se automaticky zobrazí nabídka z MAGLDR 1.13 (černá obrazovka s výběrem funkcí). Pokud se tak nestane, přepňete se do MAGLDR ručně. (Spustit zařízení a zapínací tlačítko stále držet, dokud nenaskočí MAGLDR.)

1.5) Vyberte "7. AD Recovery". (mezi funkcemi přepínáte pomocí ovladače hlasitosti, výběr potvrdíte tlacítkem pro příjem hovoru)

1.6) Automaticky se spustí ClockworkMod Recovery.

1.7) Nejdříve je třeba smazat pozůstatky předchozích ROM, což se dělá vybráním položky "- wipe data/factory reset" a "- wipe cache partition". (Po vybrání položky je třeba operaci potvrdit vybráním "Yes - ...").

1.8) Nyní je možné nahrát požadovanou ROM s Androidem (kterou jste si stáhli ve formatu *.zip"). Tento archiv je nutné nejdříve nakopírovat na paměťovou kartu (např. přes čtečku v PC).

1.9) Vyberte funkci "- install zip from sdcard" a poté "- choose zip from sdcard". Vypíše se seznam souborů na paměťové kartě mezi kterými stačí vybrat soubor s Androidem a potvrdit instalaci. ("Yes - Install XXXX.zip")

1.10) Po úspěšném nahrání (na displeji se zobrazí "Install from sdcard complete") stačí restartovat  přístroj (tlačítko reset na zadní straně přístroje) na kterém se poté automaticky spustí nahraný Android.

 

2. Jak nahrát Android do HD2 obsahující Windows Mobile: 
(Nejčastěji první nahrání Androidu. Vhodný postup pro verze Androida označené zkratkou "DFT")

2.1) Zkontrolujte zda Vaše zařízení obsahuje RadioROM podporující 576 MB RAM. Doporučuji použít verzi 2.15.50.14. Kterou naleznete v tomto přehledu. Návod jak nahrát RadioROM naleznete ZDE. Doporučeno je také odemčení přístroje pomocí HSPL. Podrobný návod naleznete ZDE. Verzi HSPL volte 2.08 (2.08 HSPL)

Pro naprosto bezproblémovou realizaci celého procesu doporučuji do zařízení nejdříve nahrát oficiální ROM 1.66.479.2 (není nutné), aplikovat HSPL 2,08 a poté nahrát RadioROM 2.15.50.14. (RadioROM je nutné nahrát až po nahrání oficiální ROM.)

2.2) Stáhněte MAGLDR 1.13 (soubor dft_leo_magldr113_daf.rar). Jedná se o bootloader, který zajistí zavedení systému Android. Tento bootloader však nenahrazuje původní OSPL/HSPL, jeho použití je proto bezpečné a zařízení je možno obnovit do původního (záručního) stavu.

2.3) Nahrajte MAGLDR 1.13. Stačí rozbalit archiv dft_leo_magldr113_daf.rar, spustit soubor ROMUpdateUtility.exe a postupovat jako při klasickém přehrání ROM. Viz tento návod.

NAND NAND NAND NAND NAND NAND

2.4) Po úspěšném nahrání, které bude trvat několik vteřin, dojde k restartu zařízení. Při spouštění zařízení již naběhne přímo MAGLDR 1.13, který nabídne několik možností.

NAND

2.5) Na displeji zvolte 5. možnost "5. USB Flasher". Položku vyberete pomocí tlačítek ovládání hlasitosti a výběr potvrdíte tlačítkem pro příjem hovoru (delším stisknutím). V PC se poté začnou instalovat ovladače (Na displeji svítí "Wait USB..."), je nutné počkat na dokončení tohoto procesu, který může trvat i několik minut. Po úspěšném dokončení se na displeji rozsvítí "Wait USB...USB".

2.6) Nyní je vše připraveno pro nahrání libovolné ROM s Androidem. V tomto návodu budeme pokračovat nahráním první ROM, která je pro tyto účely určena.

Pokud již máme v zařízení nějakou ROM s Androidem a chcete nahrát jiný Android, do tohoto bohu se rychle dostaneme zapnutím telefonu a držením "červeného" tlačítka, dokud se nám nezobrazí nabídka z bodu 4).Vybereme "4. USB Flasher" a poté klasicky nahrajeme libovolnou ROM (viz. tento návod od bodu 8) )

2.7) Stáhněte si soubor "DFT_LEO_NAND_Android.zip" (popř. jakoukoliv jinou Android ROM) a v PC rozbalte.

2.8) V rozbalené složce spusťte aplikaci DAF.exe a postupujte instrukcí na obrazovce. (Aplikaci DAF.exe doporučuji spouštět jako správce systému.)

Pokud se Vám v této fázi zobrazí níže uvedená chybová hláška, znamená to, že nebyly v pořádku přiřazeny USB ovladače.

Pro majitele Windows Vista/7: Zařízení (resp. kabel se zařízením) by mělo stačit připojit k jinému USB portu (a počkat na opětovné přiřazení ovladačů), popř. opětovně rozbalit archiv s Androidem a proces nahrání ROM spustit znovu. Alternativně lze také vyzkoušet "bezpečné odebrání hardwaru" (a následné připojení), které lze provést přes ikonu v oblasti hodin na Vašem PC. Někdy může také pomoci restart PC. Možností je celá řada, záleží na Vás, kterou kombinaci zvolíte.

Pro majitele Windows XP: V Active Sync v "Nastaveni připojení" je nutné zrušit zaškrtávací políčko "Povolit připojení USB". Poté spustit soubor "DAF.exe" jako správce přes nabídku "Spustit jako..." a tam ještě zrušit zaškrtávací políčko "Chránit počítač a data".

NAND

2.9) Na první obrazovce klikneme na "Next".

Nand Android

2.10) Na druhé obrazovce klikneme opět na "Next".

Nand android

2.11) Nyní dojde k vyhledání připojeného přístroje.

NAND android

2.12) Následuje vlastní nahrání Androidu do paměti přístroje. O průběhu budete také informování na displeji zařízení. Celý proces trvá několik minut.

NAND Android NAND

2.13) Na závěr budete informování o úspěšném dokončení celé operace, zařízení bude restartováno a spustí se Android...

NAND Android

 

3. Jak vrátit Windows Mobile do zařízení, které obsahuje Android.:
(Např. pokud Vám Android nevyhovuje, nebo je třeba zařízení odeslat do servisu)

Obnova původního stavu zařízení

Jelikož MAGLDR 1.11 nepřepíše původní SPL/HSPL přístroje, není problém s obnovením Windows Mobile. V případě potřeby je možné nahrát libovolnou ROM s WM dle tohoto postupu:

3.1) Zařízení přepneme do Bootloaderu. (Na vypnutém zařízení stisknout a držet tlačítko ztlumování hlasitosti, zároveň krátce stisknout zapínací tlačítko. Ve chvilce naskočí zařízení do BootLoaderu.)

3.2) Zařízení připojíme pomocí USB kabelu k PC. V případě instalace ovladačů v PC počkáme na dokončení tohoto procesu.

3.3) Na displeji zařízení se ve spodní části změní "Serial" na "USB".

3.4) Nahrajeme libovolnou ROM s Windows Mobile dle tohoto návodu.

Pokud je třeba vrátit zařízení do stavu, ve kterém bylo zakoupeno - aby mohla být uznána záruční oprava. Nahrajte oficiální ROM dle poslední kapitoly tohoto návodu.

 

4. Jak nahrát jinou verzi Androidu do zařízení, které již obsahuje Android.:
(Např. pokud Vám současná verze Androidu nevyhovuje nebo chcete vyzkoušet jinou)

4.1) Vypneme zařízení.

4.2) Spustíme zařízení a zapínací tlačítko stále držíme, dokud se na displeji nezobrazí MAGLDR, viz. tento obrázek:

NAND

4.3) Dále postupujeme stejně jako při prvním nahrání Androidu. Tedy bod 5) - 13). (v první kapitole tohoto článku).

 

5. Další užitečné články věnující se problematice Androidu:

Základní informace, tipy a triky určené pro Android na HD2.

ClockworkMod Recovery pro HD2 - Podrobný návod

Jak zkopírovat kontakty z WM do Androidu.

Nejzajímavější aplikace pro Android

Jak instalovat aplikace

 

Další informace týkající se MAGLDR naleznete ZDE a podrobnosti ohledně první ROM s Androidem ZDE.

Komentáře (800)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Jindřich Lukeš

16 | 01 | 11 14:37
Opraveno, včera jsme celé forum přesouvali, tak že se odkazy změnily 0

Mystix

16 | 01 | 11 14:21
Nějak ta témata neexistují. 0

Jindřich Lukeš

15 | 01 | 11 15:01
Toto vlákno je velice nepřehledé a jelikož i přes řadu upozornění, píšou své dotazy sem, musím ho zamknout. Vytvořil jsem však několik nových vláken do kterým směřujte prosím Vaše dotazy. Pokud máte ještě nezodpovězené otázky, které byly položeny v tomto vlákně, klidně je zkopírujte znovu do příslušné sekce. 1) Obecné otázky týkající se Androidu (různá nastavení, dotazy a připomínky) směřujte do této vlastní sekce. http://wmmania.cz/forum/185/ Klidně založte nové vlákno se svým specifickým dotazem (pokud tam tedy již není). 2) Konkrétní otázky a zkušenosti s jednotlivými buildy Androidu nalezenete zde: http://wmmania.cz/forum/187/ Každý build má své vlákno. Pokud vámi hledaný build nenaleznete, klidně vytvořte vlákno nové. 3) Pokračování tohoto vlákna = Dotazy ohledně návodu a možností nahrání NAND Androidu směřujte sem: http://wmmania.cz/http://wmmania.cz/forum/187/35226/ 4) Pokud se rozhodujete, kterou verzi Androidu zvolit, podívejte se sem: http://wmmania.cz/http://wmmania.cz/forum/187/35201/ 0

*Devill:)

15 | 01 | 11 13:46
Zdravím,tak zítra si nahraju svůj první Android ) Rozhodl jsem se pro tenhle,vypadá to,že šlapá nejlépe..nebo je nějaký lepší? Koukal sem ještě na MDJ Froyo 2.2,ale tenhle se mi líbí asi víc http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777 Chtěl bych se zeptat,jak je to s nahráním androidu,stáhnu normálně z toho odkazu DOWNLOAD v. 2.4 A2SD+ NAND , pak už pokračuju podle tohoto článku? http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2 ... Pak je tam na stažení ještě tato verze : DOWNLOAD v. 2.4 A2SD+ NAND Clockwork Mod ... měl bych jít spíš do té? Nakonec by mě ještě zajímalo,dole pod těmi odkazy v tom xda android tématu je rámeček Attached Files a pod ním pár aplikací na stažení...takže až nahraju android,tyhle aplikace mám naistalovat? Ještě teď tam čtu : WARNING: Not all apps compatible with gingerbread! Don't forget it! ... nefungujou jen nějaké nepotřebné aplikace? Já bych si rád zahrál nějaké ty nejnovejsí 3D hry z marketu (BIA 2,Avatar atd..) 0

gandik

15 | 01 | 11 12:23
me jede RAFDROID HD 2.1 pohode ale presto bych potreboval trochu poradit - nevite nekdo jestli se da upravit tak aby na nem fungoval originalni htc headset tak jak ma ? nefunguji mi na nem tlacitka pro pretaceni skladeb vpred a vzad a take pozastaveni skladby proste aby fungoval tak jako u WM6.5 jinak sem s touto romkou spokojenej, asi nejlepsi s 5ti romek ktere sem posledni dobou skousel 0

quentin

15 | 01 | 11 12:06
já ji kupoval v době kdy staála cca 1300,- za 600,- tak jsem třídy neřešil a až do teď problém nebyl 0

Rady

15 | 01 | 11 11:43
minimum je class 4, ja jedu na 6. Zase pri soucasnych cenach karet bych na tvem miste tu class 2 asi vymenil tak i tak 0

quentin

15 | 01 | 11 11:39
takže pro mě verze RAFDROID HD 2.1 DATA2EXT nepoužitelná bohužel asi tím že mám kartu clas 2 je to neskutečně pomalé 0

silent64sk

15 | 01 | 11 10:17
Ak má niekto staršiu verziu kernelu či už v NAND alebo SD verzii, je jednoduché ju updatovať na MDJ S10.3 OC, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=831585, stačí len pripojiť zariadenie, spustiť install, odklikať a potom reštartovať prístroj. 0

davidk91

15 | 01 | 11 09:54
Zdravím vás, nechci se ukvapit a hned flashovat další nand rom, a proto se ptám jestli má někdo zkušenosti s touto Nand: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=909096 popř. s jinou gingerbread nanad? Kromě MDJ's CyanogenMod 7, ten používám 0

Rady

14 | 01 | 11 19:16
Da se v nastaveni tak jako ve win zvetsit pismo? Nikde to totiz nemuzu najit. 0

Rady

14 | 01 | 11 19:08
No protoho kdo umi rozdelit disky dle navodu je to na par minut Co se mi ale libi je, ze build neni orezany, je hezky odladeny a nemusim bojovat casem s mistem. Podle mne driv nebo pozdeji bude jen instalace ve spojitosti s SD kartou. 0

silent64sk

14 | 01 | 11 18:51
Čo ja viem, radšej by som privítal klasickú verziu, spotreba v standby je aj na sd variante úplne rovnaká(ja mám 2-3mA), markantný rozdiel je však pri používaní. Tieto verzie ma nejak moc neoslňujú, problém v "zložitej" inštalácii nejak nevidím, to je pre mňa nepodstatná záležitosť. 0

Rady

14 | 01 | 11 18:07
Odzkousel jsem co se dalo a nakonec zvitezil u mne tenhle build http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=908528 Je to sice slozitejsi instalace, ale rozhodne to stoji za to. Vse chodi jak ma a dokonce ani obavy se zvysene spotreby se nepotvrdili. 0

silent64sk

14 | 01 | 11 16:54
Keďže som za poslednú dobu vďaka skúškam stratil prehľad o buildoch, chcem sa spýtať, ako to momentálne vyzerá s buildami na báze Desire HD a Z, ktorý je asi najlepší, najvychytanejší, zaberá najmenej miesta, jedná sa NAND verzie, ďakujem za odporúčania. Je pravda, že http://android.hd2roms.com/ je celý zoznam, ale je v tom trocha chaos a nemám teraz naozaj čas všetko študovať, skúšať a porovnávať, preto ocením nejaké rady. 0

Hoffik36

14 | 01 | 11 14:24
Je to jedno jakou verzi máš verzi 1.11 nebo 1.12 na obojim jsem Androida zkoušel a šlo to bez problému 0

mcintosh666

14 | 01 | 11 14:14
Instalaci provedeš přes Bootloader (na vypnutém přístroji podržíš tlačítko snížení hlasitosti a stiskneš tlačítko pro zapnutí telefonu), ale jestli má instalace MAGLDR 1.12 smysl i pro Android, to by mě taky zajímalo, nejspíš ne a je potřeba pouze pro instalaci WP7. 0

lukbe

14 | 01 | 11 14:05
chtel bych se zeptat jak vyslo magldr1.12 tak natom jede v pohode android nebo je to jen na wp7...děkuji a instalace magldr1.12 na magldr1.11 se dělá jak..? děkuji 0

warflyer

14 | 01 | 11 11:41
Dik ,ale už jsem to mezitím rozchodil, nahrál jsem perník 2.3 Cyanogen mod ... no ale zase mi nečte SD kartu.... 0

Jindřich Lukeš

14 | 01 | 11 10:32
Ahoj, Tak jsem zkusil flashnout Android Desire 2.2 NAND (ta základní prvotní ROM) na jinou Android NAND. (Vše dělám ze stejného pc jako prvně. (MAGLDR1.11, HSPL2.08, 1.66...). Vše proběhlo napoprvé bez komplikací.) Nechápu, proč mi teď vyskakuje error 723, který je zmiňovaný v návodu. Co se změnilo? Všechno přeinstalovat? (HSPL, MAGLDR ...) Dík. Projdi si tohle vlakno a najdes reseni teto chyby 0

D.Haba

14 | 01 | 11 09:16
pouzivam email pres firemni exchange, kde jsou standartne maily v html formatu. jde nejak android primet aby taky pouzivat html format, fci sem nasel, ale nejde prepnout. kdyz ted zkousim WP7 tak maily mi automaticky chodi v html formatu jo pouzivam integrovanyho mail klienta, zadnou app treti strany 0

warflyer

14 | 01 | 11 08:54
Ahoj, Tak jsem zkusil flashnout Android Desire 2.2 NAND (ta základní prvotní ROM) na jinou Android NAND. (Vše dělám ze stejného pc jako prvně. (MAGLDR1.11, HSPL2.08, 1.66...). Vše proběhlo napoprvé bez komplikací.) Nechápu, proč mi teď vyskakuje error 723, který je zmiňovaný v návodu. Co se změnilo? Všechno přeinstalovat? (HSPL, MAGLDR ...) Dík. 0

Rady

14 | 01 | 11 08:43
Jde v android pres bluetooth sdilet s pocitacem mobilni internet? Zatim jedu pres USB, ale je to dost nestabilni. Mam XP, tak mozna je to i tim. Ve win 6.5 to chodilo bez problemu jak pres USB, tak i bluetooth. 0

Nargon

14 | 01 | 11 07:38
Tak to nepomohlo, dnes telefon 2 x za noc resetoval a to několikrát, aby se prestal resetovat, musím ho odemknout po okamžitém restartu. Asi přeinstaluji ještě jednou. Je třeba nějak zvlaštně formatovat kartu či telefon pro novou, opětovnou přeinstalaci Androidu pro lepší fungování? 0

Jindřich Lukeš

13 | 01 | 11 16:49
zkus vypnout zadávání PINu 0

Nargon

13 | 01 | 11 16:30
Chtěl jsem se zeptat na problém s Android NAND. Postupoval jsme podle návodu. Vše jsem nainstaloval krásně na první pokus. Telefon do této doby stále používám, ale již vícekrát stalo, že se telefon svévolně resetoval a znovu při startu, před zadáním PIN se znovu resetoval a tak stále dokola. Když vyndám baterku provedu zapnutí, musím po té čekat na naběhnutí systému a při zobrazení tabulky PIN musím ihned zadat PIN jinak se telefon zasekne nebo znovu resetuje. Telefon znovu pak den či dva běží. Nevím, zda má někdo stejný problém s resetováním, případně radu jak ho řešit. Díky. Také bych se chtěl zeptat jak v telefonu změnit Mac adresu, tak abych jí neměl stejnou co ostatní po instalaci. 0

mcintosh666

13 | 01 | 11 11:46
Vyzkoušej Dolphin HD. 0

t.dudis

13 | 01 | 11 11:45
Flash hrave zvladne ten prohlizec, co uz tam mas od doby, kdy si flasnul android. 0

bajtes

13 | 01 | 11 11:24
Sháním nějaký webový prohlížeč do androida ,který zvládne přehrát flash. 0

wallyjirka

13 | 01 | 11 10:27
Clokworkmod jsem zkoušel, ale nevim jaký vybrat telefon z nabídky. Chtel jsem vytvořit prostor 1024MB a v nabídce je max. 512MB, jak u DHD tak i Desire. 0

blackrabbit

13 | 01 | 11 08:06
Mám dotaz, možná to tu už někde je, ale asi jsem to přehlídnul. Je nějakej spolehlivej a jednoduchej návod na rozdělení SD karty na FAT32 EXT4? Díky , třeba to pomůže nejen mě. Už si s tí hraju celej den a ve výsledku mi tefon tu kartu nevidí. Zkoušel jsem ROM Manager, Acronis Suite i návod s bootovacím USB a stejně se mi nedaří. Ja si kartu rozdelil pres clockwork mod, neni to v tom vubec slozity, stacej asi tri klepnuti. Jinak je moznost nabootovat napriklad do ubuntu ( ma instalator pro wokna ) a tam provest rozdeleni pres gparted, taky jednoducha vec. Uz to mam takhle rozdeleny nejakej ted den a jede to v pohode. Baterku to rek bych moc nezere. Urcite ne vic jak normalni provoz androida na hd2. 0

666

13 | 01 | 11 01:13
já bych to tak rád vyzkoušel, ale nemám dostatečně velikou paměťovku...(cca 14GB hudby )asi si koupim 32GB a pak to vyzkouším 0

Tommy1979

13 | 01 | 11 01:06
Zkousel jste nekdo uz nejaky build s Data2Ext4? Co si o tomhle reseni myslite? Hlavne by me zajimalo, jak moc to bude zdimat baterku... 0

wallyjirka

13 | 01 | 11 01:03
Mám dotaz, možná to tu už někde je, ale asi jsem to přehlídnul. Je nějakej spolehlivej a jednoduchej návod na rozdělení SD karty na FAT32 EXT4? Díky , třeba to pomůže nejen mě. Už si s tí hraju celej den a ve výsledku mi tefon tu kartu nevidí. Zkoušel jsem ROM Manager, Acronis Suite i návod s bootovacím USB a stejně se mi nedaří. 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 23:38
To jsem si taky myslel, proto jsem tam zkusil před flashem dát tu Chuckyho ROMku a šlo to v pohodě. Jinak můžu přes bootloader přehrát jiný radio, když mám aktuálně NAND Androida? můžeš 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 23:36
Pánové (hlavně vy zkušení) berte trochu ohledy na začátečníky. Ten návod je udělán univerzálně, aby se to každému povedlo. V podstatě je jedno jakou máte ROM ALE: 1) Ti co mají oficiální ROM 3.14 nemůžou používat HSPL (kvůli nízké RAM), mají tedy SPL 3.03, tzn musí přehrát na ROM 1.66, aby si snížili SPL a poté nahrát HSPL 2.08 2) Spousta lidí nahrává ROM přímo přes AS a tam sem si na vlastní kůži vyzkoušel, že MAGLDR u některých ROM nahrát nejde. 3) Je dobré použít TASK 29, ovšem přehrání oficiální ROM má podobný efekt, je tedy na první pohled snažší použít 1.66 a ne vysvětlovat jak použít Task 29 Ten návod, jsem se snažil udělat co nejvíce "blbovzdorný" s tím, že zkušení uživatelé si ho můžou sami zjednodušit - Mezi námi, zkušení uživatelé tento návod vůbec nepotřebují. představte si, kdybych tam musel popisovat každou možnou variantu a každy postup jakým je možné ten Android nahrát, to prostě nejde, proto je tam úmyslně ta ROm 1.66. A jak je vidět i přesto si to řada lidí dělá po svém a stěžuje si, že jim nenabehne telefon. 0

krmis

12 | 01 | 11 23:27
jj mohu jen souhlasit, myslim, ze je uplne jedno jaka WM ROM tam je. V pohode staci, udelat Task29,nahrat radio, nahrat MAGLDR a pak flashnout droida. aspon u me to takhle fungovalo. 0

t.dudis

12 | 01 | 11 23:08
To jsem si taky myslel, proto jsem tam zkusil před flashem dát tu Chuckyho ROMku a šlo to v pohodě. Jinak můžu přes bootloader přehrát jiný radio, když mám aktuálně NAND Androida? 0

MareX

12 | 01 | 11 22:44
Co pořád máte s tím, že se NAND Android musí nahrávat na určitou WM ROM?! Vždyť je to naprostý nesmysl. Tahle část paměti se stejně kompletně maže. Jediné co tam zůstane je HSPL a Radio ROM. Jakmile flashnete MAGLDR, tak už tam WM v podstatě není (fyzicky tam je, ale mobil o něm už vůbec neví), takže je mu úplně putna, jaká WM tam byla předtím. 0

t.dudis

12 | 01 | 11 22:37
Já přehrával na Chucky Droid ROM a Gingerbread mi jel v pohodě a teď mi jede MDJ Revolution 2.2 taky v cajku už asi 4 dny. Takže není povinnost přehrávat jen na 1.66 oficiální. 0

krmis

12 | 01 | 11 21:51
Muzu potvrdit, ze NAND jsem prehral bez problemu pres EnergyROM, cca 3x jsem to takhle provadel a nebyl problem. 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 21:04
Mam pocit, ze tu nekdo uz psal, ze nahodil NAND i na Energy. Muzes to zkusit. Kdyz se to nepovede, tak pak nahrajes WWE 1.66. 0

RustyDC

12 | 01 | 11 21:03
podporu 576MB RAM zabezpecuje RADIO , ktore je v navode napisane 0

*Devill:)

12 | 01 | 11 21:01
Ještě bych se chtěl zeptat,mám tuto nejnovější energy rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=591784 ,radio a hspl mám přesně podle požadavků na přehrání na nand android,ale nevím,zda tato rom podporuje 576ram ,v tom článku zde se to doporučuje ... ? 0

bajtes

12 | 01 | 11 20:34
Jak jsi to nastavil ? nemuzu to v nastaveni najit ... " Už to mam plany poplach " Upravil david.sedivy - Necituj předchozí příspěvek!!! Citace smazána. 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 20:14
Tak to nevim. Ja ho mam nainstalovanej a nastavil jsem si ho na automaticke zabijeni vzdy, kdyz telefon zasne. A je po starostech. 0

bajtes

12 | 01 | 11 20:09
Nic nemam proti jen jsem na marketu cetl ze pry neni poteba od androidu 2.2 tak me zajma jestli to je nejak jinak vyreseno 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 20:03
To android nema jinak vyřešene než přes ten Advanced Task Killer? Upravil david.sedivy - Necituj předchozí příspěvek!!! Citace smazána.Urcite je vic apps, ktere umeji zavirat bezici apps. Co se Ti na Advanced Task Killer nelibi? 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 20:01
Zvlaštní, oba tyto buildy mi z rozšířenou baterií naběhnou, každopadně, jelikož ji nepodporují, je zbytečené ji v telefonu používat. 0

25element

12 | 01 | 11 19:59
Na zkoušku jsem úspěšně flashnul postupně tyto ANDROIDY "gauner1986 hd-fi nand 0.3" a "MDJ_FroYo_Revolution_v._2.3_NAND_A2SD+". Ani jeden DROID nechce naběhnout s rozšířenou baterií (2400 mAh http://wmmania.cz/clanky/hardware/hd2-baterie-s-dvojnasobou-kapacitou) Zkoušel jsem ji vyjmout a vložit zpět a nic. Jen problikne zamykací obrazovka a přístroj se vypne. Nabitá je . S origo baterkou vše OK. Jde to nějak vyřešit??? Díky. 0

bajtes

12 | 01 | 11 19:58
To android nema jinak vyřešene než přes ten Advanced Task Killer? Upravil david.sedivy - Necituj předchozí příspěvek!!! Citace smazána. 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 19:51
Existuje na android nejaky spravce uloh kde mužu vypnout (zrušit) aplikace . ? Treba nevim jak vypnout aplikaci Bar code ktera je stažena z marketu a zbytecne je spustena a žere baterku a nevim jak ji vypnout ....Z Marketu si stahni Advanced Task Killer. Prosím jak SPL 3.03 předělám na 2.08 abych mohl nahrát androše do NAND? děkuji pochopeníTady mas kompletni navod - http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/ EDIT: Sry prehlid jsem, ze mas SPL 3.03, tak to vyresis instalaci oficialni ROM 1.66 a pak nahrajes HSPL 2.08 0

Azíz

12 | 01 | 11 19:43
Prosím jak SPL 3.03 předělám na 2.08 abych mohl nahrát androše do NAND? děkuji za pochopení NALEZENO,DĚKUJI 0

bajtes

12 | 01 | 11 19:36
Existuje na android nejaky spravce uloh kde mužu vypnout (zrušit) aplikace . ? Treba nevim jak vypnout aplikaci Bar code ktera je stažena z marketu a zbytecne je spustena a žere baterku a nevim jak ji vypnout .... 0

Azíz

12 | 01 | 11 19:10
sorry a nečerti se,dík 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 18:53
podívej se alespon na předchozí stranku tohohle vlakna. 0

Azíz

12 | 01 | 11 18:49
Bando kterej NAND Androš jede a hlavně funguje všechno jak má? Prosím neukamenujte mě,ale už se tady v tom nevyznám,chci si flashnout do HD2 "NAND" nějakej adroš a neba mě vyzkoušet toho tunu.Prostě jednoduše:dobrej a fungující vše. Děkuji 0

*Devill:)

12 | 01 | 11 18:43
Trochu rychlejší je, ale nejde tam zatím GPS. Oběvují se ruzne drobné chybky a na 2.3 Androidu nefungují nějaké aplikace (a je jich celkem dost) Ok,tak do neděle budu sledovat xda,jestli ty chybky opraví Kdyžtak tam tedy nahodim ten froyo Díky 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 18:41
Trochu rychlejší je, ale nejde tam zatím GPS. Oběvují se ruzne drobné chybky a na 2.3 Androidu nefungují nějaké aplikace (a je jich celkem dost) 0

*Devill:)

12 | 01 | 11 18:35
Ten Cyanogen nemam odzkousenej, ale zadnej velkej rozdil v rychlosti to asi nebude. Jinak vse ostatni maka jako bys drzel v ruce origo Android. Ja jsem osobne moooc spokojenej . Ok,díky moc Ještě počkám na víkend,jestli se ozve někdo kdo má zkušenosti s Cyanogenem i s Mdj Froyem a co je lepší... 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 18:33
Ten Cyanogen nemam odzkousenej, ale zadnej velkej rozdil v rychlosti to asi nebude. Jinak vse ostatni maka jako bys drzel v ruce origo Android. Ja jsem osobne moooc spokojenej . 0

*Devill:)

12 | 01 | 11 18:25
Jaký by jste mi doporučili?Je lepší ten 2.3.1 Cyanogen ?Nebo froyo a 2.2 ? Ja bych volil FroYo Revolution 2.2, ale je to jenom vec vkusu. Prostě je to jako bych měl v ruce mobil s origo androidem?Urcite. ok.. a nebude třeba ten Cyanogen rychlejší?Když má novější android?Nebo nebudou na něj lepší aplikace? A Wifi ,bluetooth...to všechno bude fungovat prostě v poho jako u origo androidu ok? 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 18:24
Zdravím,chci se zeptat,jak je na tom NAND Anroid celkově? Mám WM Energy (nejnovější ,+ radio),s telefonem jsem spokojený,ovšem do té doby,než jsem si včéra vyzkoušel kamarádův Desire s Androidem 2.2...prostě mě to uchvátilo! Co všechno android umí,jak vypadá,MARKET atd.. takže jsem se rozhodnul,že o víkendu kdy budu mít čas,hodim wm do koše a nahraju si android Chtěl bych se tedy zeptat,nejvíc sledovaný co sem koukal na xda atd.. je asi MDJ's CyanogenMod 7 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777 a tento MDJ FroYo Revolution http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=823491 Jaký by jste mi doporučili?Je lepší ten 2.3.1 Cyanogen ?Nebo froyo a 2.2 ? Market,hry jako třeba Brothers in arms 2,Avatar 3D atd fungujou normálně?Prostě je to jako bych měl v ruce mobil s origo androidem?Nebo furt tam jsou nějaké chyby? GPS nepotřebuji,nějaké programy pro náročné taky ne... Poradíte mi,prosím? Verzí je spoustu, chce si to vyzkoušet. U Androidu 2.3 nejde zatím GPS. Jinak doporučím ti tento: http://wmmania.cz/forum/180/35105/?start=0 Je to totéž co je na HTC Desire doplněno o grafické zmeny 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 18:22
Jaký by jste mi doporučili?Je lepší ten 2.3.1 Cyanogen ?Nebo froyo a 2.2 ? Ja bych volil FroYo Revolution 2.2, ale je to jenom vec vkusu. Prostě je to jako bych měl v ruce mobil s origo androidem?Urcite. 0

bajtes

12 | 01 | 11 18:20
Stáhni si z Marketu ES file manager. dik moc 0

mcintosh666

12 | 01 | 11 18:18
Stáhni si z Marketu ES file manager. 0

bajtes

12 | 01 | 11 18:16
Potřeboval bych poradit jak se v androidu dostanu na pametovou kartu? 0

*Devill:)

12 | 01 | 11 18:08
Zdravím,chci se zeptat,jak je na tom NAND Anroid celkově? Mám WM Energy (nejnovější ,+ radio),s telefonem jsem spokojený,ovšem do té doby,než jsem si včéra vyzkoušel kamarádův Desire s Androidem 2.2...prostě mě to uchvátilo! Co všechno android umí,jak vypadá,MARKET atd.. takže jsem se rozhodnul,že o víkendu kdy budu mít čas,hodim wm do koše a nahraju si android Chtěl bych se tedy zeptat,nejvíc sledovaný co sem koukal na xda atd.. je asi MDJ's CyanogenMod 7 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777 a tento MDJ FroYo Revolution http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=823491 Jaký by jste mi doporučili?Je lepší ten 2.3.1 Cyanogen ?Nebo froyo a 2.2 ? Market,hry jako třeba Brothers in arms 2,Avatar 3D atd fungujou normálně?Prostě je to jako bych měl v ruce mobil s origo androidem?Nebo furt tam jsou nějaké chyby? GPS nepotřebuji,nějaké programy pro náročné taky ne... Poradíte mi,prosím? 0

bajtes

12 | 01 | 11 16:20
Ok uz to fici ... vyndal jsem baterku a dal spatky a pak uz to jelo 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 16:10
Použij ten Install.exe Uprostřed instalace mi nabehla chyba data failed.Jak dal mam pokračovat? zkus to znovu 0

krmis

12 | 01 | 11 16:00
Nejaky navod jak vytvorit ext oddil na SD karte nebo jak presne pracovat s ClockworkModem bych taky uvital, anglicky si lecco dokazu prelozit, ale ted jsem si hral s ClockModem vytvareni partic na SD abych mohl nahrat CMR ROM a blbec jsem si kartu nezazalohoval a jakym si zahadnym zbusobem se my smazla cela karta Tedka jedu na NAND Perniku od MJC 2.2 a trosku my vadi absence GPS, chtel bych nahodit na fungovani ciste Froyo, zkousel jsem tento build http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=895059 ale sel pryc, protoze neumi cesky coz je docela skoda. Doporucite nejaky podobny odzkouseny, ktery nekdo z Vas testoval? Vyzkousel bych i nejaky DHD s moznosti nahazet app na SD ale clovek se v tom mnozstvi zacina ztracet 0

bajtes

12 | 01 | 11 14:44
Použij ten Install.exe Uprostřed instalace mi nabehla chyba data failed.Jak dal mam pokračovat? 0

Henatko

12 | 01 | 11 14:29
Ahoj mám dotaz. Jak rozdělujete SD , chci použít DHD Rom ale využít prostor na kartě(ten tel nestačí),na xda je návod přes Linux nebo přes Gparted ale toho se nějak bojím (když nabootuju co pak dál jak pryč v tom plně mimo nechci rozesr.t PC) jak je to musí to být EXT4 nebo stačí EXT3 a EXT2.Nechystá se někdo na CZ návod.Protože teď se nějak rozmnožili ROM A2SD+ . mám SDHC 4Giga 6C v PC W7 home 64 Tak snad najdu odpověď Děkuji za odpovědi 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 14:20
Použij ten Install.exe 0

bajtes

12 | 01 | 11 14:09
Jenze tam daf.exe neni je tam jen Install.exe mam rom na kterou jste mi dla odkaz vy MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND. 0

David Šedivý

12 | 01 | 11 14:03
NE! V te rozbalene ROM najdi DAF.exe a spust ho. Nikam nic nekopiruj! 0

bajtes

12 | 01 | 11 14:01
Mam stahnutou rom rozbalenou a ted do ni mam nakopirovat DAF.exe a spustit ho? 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 13:55
Nějakou ROM, která se ti líbí si musíš stahnout, rozbalit a v tý složce spustit ten soubor DAF.exe 0

bajtes

12 | 01 | 11 13:49
Mám takovy dotaz , chcu si nahrat androida a jsem u kroku 5.Nasleduje krok 6) Nyní je vše připraveno pro nahrání libovolné ROM s Androidem. V tomto návodu budeme pokračovat nahráním první ROM, která je pro tyto účely určena. Ted mam spustit instalaci ROM ,kterou chci nahrat ? nebo mam jit na krok 8) V rozbalené složce spusťte aplikaci DAF.exe ?. A v te aplikaci Daf.exe až pak vyberu kterou rom chci nainstalovat? předem dik za radu. 0

Jindřich Lukeš

12 | 01 | 11 13:05
GPS jde u většiny builů, kromě těch s Androidem 2.3. Aplikace ve smyslu QuickGPS u Androidu neexistují. Tuto funkci už ale mají zabudovány nekteré navigační sw. 0

Stetha

12 | 01 | 11 12:44
Zdravím, mám dotaz ohledně GPS, funguje u NAND romek bez problémů? A už je na Androida něco jako bylo na WM quickGPS? Dřív jsem jednou za čas restartl telefon a ve windowsech pustil quickgps, abych měl aktualizovaný souřadnice satelitů. Jak je to teď, když se do WM nedostanu? díky 0

Jindřich Lukeš

10 | 01 | 11 20:41
Pánové a dost! Každý build má své vlákno, pokud tomu tak není, klidně ho vytvořte, jsou tu také vlákna ohledně baterie, her, apod. Toto vlákno bude dále sloužit pouze jako diskuze k návodu (jak nahrát Android do HD2) a také okrajově k obecným věcem týkající se Androidu pro HD2. (Dojde také ke zpětnému promazaní všech příspěvku, které sem vůbec nepatří) Děkuji za pochopení. 0

RustyDC

10 | 01 | 11 20:22
o riadok nizsie mas vlakno o tomto builde - A2SD by malo znamenat ze aj systemove app bude mozne vlozit na SD kartu - non squashed - mozes cez root explorera vymazavat systemove app (malo by to fungovat) alebo mazat aj cez ADB, vid navod od 666 - novy kernel 0

lukbe

10 | 01 | 11 20:18
ted koukám že vyšlo MDJ FroYo Revolution v.2.3 v čem je rozdíl oproti 2.2 a to A2SD+ znamená že budu moci přesouvat na kartu nebo co, to mužu přeci i v te 2.2 a ješte ted jsem si stahnul program GPS test a nenajde mi to žadne satelity, mel jsem to venku cca 3 minuty a nic 0

RustyDC

10 | 01 | 11 20:01
hodilo by sa to tu premazat alebo zavriet vlakno a vytvorit nove, lebo je to MAXIMALNE neprehladne 0

lukbe

10 | 01 | 11 20:00
jj je to upne stejne jak na telefonu, ale prostě dost povedená hra.... 0

Tommy1979

10 | 01 | 11 19:28
OFF TOPIC: Upozornuji vsechny fanousky ANGRY BIRDS ze vysla jejich PC verze 0

lukbe

10 | 01 | 11 18:33
ted se mi stalo že mi zmizely všechny aplikace co jsem presunul na kartu a přitom tu kartu tam mam... nevíte co ted stím..?? a na kartě tam jak mají být ty soubory s tema programama tak tam nejsou..? jakto že to zmizelo..??!! 0

Francimour

10 | 01 | 11 16:21
no jasne je to na marketu Free edit kesu: necituj poslední příspěvek 0

lukbe

10 | 01 | 11 16:21
Doporučte mi nějaký dobrý prográmek neco jako ms office na otevírání dokumentů...děkuji ThingFree otevre vsechno a da se v tom i psát a pod..? 0

Francimour

10 | 01 | 11 16:20
Doporučte mi nějaký dobrý prográmek neco jako ms office na otevírání dokumentů...děkuji ThinKFree otevre vsechny dokumenty 0

lukbe

10 | 01 | 11 16:14
Doporučte mi nějaký dobrý prográmek neco jako ms office na otevírání dokumentů...děkuji 0

Jindřich Lukeš

10 | 01 | 11 13:49
Musíš si z Marketu stahnout jakejkoliv průzkumník souborů. 0

Ladislav77

10 | 01 | 11 13:36
Děkuji moc za pomoc, nevim jak , ale podarilo se mi nahrat RADIO a potom vse bez problemu za cca 10 minut. Ještě jednou díky je to super, jen mam jeste dost blby dotaz ohledne Androidu, nevíš jak se dotat na kartu kdyz nemam ES EXPLORER ? momentálně mám nefunkční router tak do zitra nic asi neudelam . 0

Jindřich Lukeš

10 | 01 | 11 11:51
Zkus nahrát radio z bootloaderu, jinak chyba 262 se tu tuším na předchozích strankách řešila, tak pohledej. Hele, nebuď na mě zlej Mám problém s ERROR 262. Potřebuju do founa nahrát komplet ANROIDA , nejde mi přehrát ROM a teď sem zjistil, že mi padá ActiveSync. Proto ta varianta z karty. Když tak čtu tvé příspěvky, začínám mít obavu, že něco dělas spatně. AS nemá s přehráním ROM vubec nic společného. AS vyuzíváš k propojení s PC pokud maš na zařízení spuštěno WM. Tak to jsi měl pravdu. Nějak mi uniklo, že do NAND musím z ANDROIDA. Jinak jsem ještě musel provést format c:, vše znovu nainstalovat "maturoval"jsem z povolení Firewalu, odinstalace AS, kombinací tlačítek hlasitosti, přijetí hovoru a spouštění do trikolory ,ALE výsledek stojí za to. Mám MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND díky za pomoc * 0

Ladislav77

10 | 01 | 11 11:44
podle navodu , nahral jsem oficiální ROM 1,66 , udelal HSPL 2,08 a ted chci nahrat RADIOROM 2,15 a při instalaci se to při 0 procentech ani nehne a po delsi dobe to nahlasi chybu ERROR 262 Update ERROR 0

Jindřich Lukeš

10 | 01 | 11 11:40
A jakou chybu ti do hodí? Popiš stručně celý postup, který jsi zatím absolvoval. 0

Ladislav77

10 | 01 | 11 11:35
Ahoj, omlouvam se ale potřebuju poradit, mam nainstalovanou offic. ROM 1,66 HSPL 2,08 a u RadioROM 2,15 mi to hodi chybu. Nevim co s tím dál. Děkuju 0

Jindřich Lukeš

10 | 01 | 11 11:32
toto jsou zatím problémy některých buildu, časem se to odstraní, popř. vyzkoušej nějaký jiný. Ohledně toho signalu to také dost záleží na operátorovi. 0

lukbe

10 | 01 | 11 09:06
Ještě jsem se chtel zeptat, kdyz zhasnu displej tlačítkem pro zavešení a pak ho chci probrat tak je tam cca 1 sekunda prodleva ale u wm to bylo hned a jak je ukazatel signálu tak se mi stáva jak to proberu že mi to ukazuje že nemam signál a přitom jde volat a po chvíli to vylítne zas na plnej... 0

MareX

09 | 01 | 11 23:51
To já už si nepamatuju, jestli tam nějaký je, ale pokud ne, doporučuju ES File Explorer (na Marketu). Asi nejlepší, co jsem zkoušel (pro mě - potřebuju LAN ) 0

lukbe

09 | 01 | 11 23:47
jj dik a ten průzkumník je tam..?? 0

MareX

09 | 01 | 11 23:37
Na hlavní obrazovce tlačítko Menu a vybereš Tapeta. 0

lukbe

09 | 01 | 11 23:18
akorát tam není zezačátku nějaký průzkumník..?? 0

lukbe

09 | 01 | 11 23:16
přesně tak, ted jsem tam dal MDJ Froyo revolution 2.2 a volno krásných 170 MB 0

MareX

09 | 01 | 11 23:10
jo tak pozor ja tam mel mdf froyo revolution HD tak to je asi tím že..?? To je rozhodně tím. Buildy z Desire HD mají obecně méně paměti, pokud nejsou nějak ořezané (vyházené některé aplikace apod.). Froyo Revolution má opravdu kolem 160 MB oproti Revolution HD, která má 78 MB. 0

Francimour

09 | 01 | 11 23:05
a přez co to mam smaznout..?? nestačí to jen přehrát..?? Pokavat si to uz nekolikrat zkousel tak bych udelal zakladni postup , dle navodu, ktery se tu citoval mnohokrat. Smaznout :Task29 Nahrat: ROM leo_wwe_1.66.479.2 Nahrat: leo_radio_2.15.50.14 Nahrat : dft_leo_magldr111 Nahrat: NAND Tim urcite nic nezkazis 0

lukbe

09 | 01 | 11 23:01
jo tak pozor ja tam mel mdf froyo revolution HD tak to je asi tím že..?? 0

lukbe

09 | 01 | 11 22:56
a přez co to mam smaznout..?? nestačí to jen přehrát..?? 0

Francimour

09 | 01 | 11 22:55
ted jsem tam nahodil tu MDJ froyo revolution 2.2 a kdyz dam kolik mam pamět telefonu tak je tam volno jen 78 Mb po nainstalování, přitom jsem četl že má byt neco kolem 160 mb nevíte čím to je..?? děkuji To je divny.Ted jsem ho instnul a pamet je 158MB a po nainstalovani 5 aplikaci 131MB tak to smazni ale i Rom a znova zacni 0

Francimour

09 | 01 | 11 22:52
Ne, to nevím, tak chytrý nejsem Na Dual SIM ale musí být asi specální podpora, ne? Tak to asi v Androidu ještě nemají vychytané. Ne ne Android podporuje Dual SIM jaka na SD tak na NAND pouze jsem zjistil ze to nejde na MDJs_CyanogenMod7_v.1.9_NAND_A2SD+ a NexusHD2-Froyo_V1.9b_NAND ani na ANDROI-PPC-SHIFTPDA-GingerBread- V3 Recovery (09.01.11), ale treba na MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND to funguje. Info:Jinak na MDJs_CyanogenMod7_v.1.9_NAND_A2SD+ se mi chytne GPS za 20sec. 0

lukbe

09 | 01 | 11 22:51
ted jsem tam nahodil tu MDJ froyo revolution 2.2 a kdyz dam kolik mam pamět telefonu tak je tam volno jen 78 Mb po nainstalování, přitom jsem četl že má byt neco kolem 160 mb nevíte čím to je..?? děkuji 0

Rady

09 | 01 | 11 22:18
Pouzivam v1 a jsem naprosto spokojeny. Diky za info, uz ji stahuji 0

David Šedivý

09 | 01 | 11 22:15
Zde mate novou verzi RAFDROID HD 2.0 - http://www.multiupload.com/F5L6WFWNL8 0

MareX

09 | 01 | 11 22:06
Ne, to nevím, tak chytrý nejsem Na Dual SIM ale musí být asi specální podpora, ne? Tak to asi v Androidu ještě nemají vychytané. 0

Francimour

09 | 01 | 11 21:22
A dotaz jak to ze jde Gingerbread po instalaci hned do cestiny? Dekuji Nad tímhle jsem taky přemýšlel, divil jsem se, že bez toho úvodního průvodce je zařízení v češtině. Myslím si, že je to buď podle SIM, identifikátoru operátora (230 03 - Vodafone CZ atp.) a nebo podle umístění, ale to bez toho průvodce není defaultně povoleno (musí se odsouhlasit podmínky). Já mám tuhle ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=903002&page=20, tam taky není ten setup wizard a když mi mobil po flashnutí naběhne poprvé, tak zamčená obrazovka je ještě anglicky a po odemčení (to už je většinou signál operátora) už je česky. A nevis jak zprovoznit signal ? kdyz mam Dual SIM tak mi nejde signal 0

Jindřich Lukeš

09 | 01 | 11 21:19
Ne, můžeš použít jiný launcher, tzn aplikaci na správu uvodní obrazovky, ale tam ti zase nepujdou widgety ze Sense. a v tomto normálne fungují widgety nebo jak to je..?? Sense widgety fungují jen v Sense, všechny ostatní fungují vicemene všude. 0

MareX

09 | 01 | 11 21:13
A dotaz jak to ze jde Gingerbread po instalaci hned do cestiny? Dekuji Nad tímhle jsem taky přemýšlel, divil jsem se, že bez toho úvodního průvodce je zařízení v češtině. Myslím si, že je to buď podle SIM, identifikátoru operátora (230 03 - Vodafone CZ atp.) a nebo podle umístění, ale to bez toho průvodce není defaultně povoleno (musí se odsouhlasit podmínky). Já mám tuhle ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=903002&page=20, tam taky není ten setup wizard a když mi mobil po flashnutí naběhne poprvé, tak zamčená obrazovka je ještě anglicky a po odemčení (to už je většinou signál operátora) už je česky. 0

lukbe

09 | 01 | 11 20:57
Ne, můžeš použít jiný launcher, tzn aplikaci na správu uvodní obrazovky, ale tam ti zase nepujdou widgety ze Sense. a v tomto normálne fungují widgety nebo jak to je..?? 0

Francimour

09 | 01 | 11 20:53
Prosim o pomoc.Kdyz nainstaluji jakoukoliv verzy MDJ Gingerbread tak mi nejde signal SIM karty pouze na nekolik vterin vidim signal ale hned spadne.A dotaz jak to ze jde Gingerbread po instalaci hned do cestiny? Dekuji A jeste pri hledani siti vyskoci hlaska ri vyhledavani syti doslo k chybe:-( Edit:// Tak jsem na to prisel. MDJ Gingerbread neumi rozpoznat signal SIM na dual SIM 0

Jindřich Lukeš

09 | 01 | 11 20:42
Ne, můžeš použít jiný launcher, tzn aplikaci na správu uvodní obrazovky, ale tam ti zase nepujdou widgety ze Sense. 0

lukbe

09 | 01 | 11 20:39
a nak dohrát se to nedeá, protože ta MDJ 2.2 mi prijde nejlepší jen tam dát to sence 0

Jindřich Lukeš

09 | 01 | 11 20:22
Ten build MDJ FroYo Revolution v.2.2 se jmenuje "Revolution" z nějakého duvodu. Tím duvodem je nová grafika, kterou autor takto pojmenoval. pokud chceš klasické grafické prvky Sense, stahni si nějaký build bez grafických doplnku. 0

Tommy1979

09 | 01 | 11 19:18
Chtel bych se zeptat zda u te verze androidu MDJ FroYo Revolution v.2.2 se nechá nastavit vzhleded jako byl u tech sd verzí androidu, proste takový ten klasický android.. http://j.imagehost.org/0044/1_8.png Tohle by me take zajimalo, nevim jak na to... 0

web.pavlik

09 | 01 | 11 16:55
Ano použij např. Launcher pro .. 0

lukbe

09 | 01 | 11 16:12
Chtel bych se zeptat zda u te verze androidu MDJ FroYo Revolution v.2.2 se nechá nastavit vzhleded jako byl u tech sd verzí androidu, proste takový ten klasický android.. http://j.imagehost.org/0044/1_8.png 0

croco

09 | 01 | 11 15:29
Hele, nebuď na mě zlej Mám problém s ERROR 262. Potřebuju do founa nahrát komplet ANROIDA , nejde mi přehrát ROM a teď sem zjistil, že mi padá ActiveSync. Proto ta varianta z karty. Když tak čtu tvé příspěvky, začínám mít obavu, že něco dělas spatně. AS nemá s přehráním ROM vubec nic společného. AS vyuzíváš k propojení s PC pokud maš na zařízení spuštěno WM. Tak to jsi měl pravdu. Nějak mi uniklo, že do NAND musím z ANDROIDA. Jinak jsem ještě musel provést format c:, vše znovu nainstalovat "maturoval"jsem z povolení Firewalu, odinstalace AS, kombinací tlačítek hlasitosti, přijetí hovoru a spouštění do trikolory ,ALE výsledek stojí za to. Mám MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND díky za pomoc * 0

RustyDC

09 | 01 | 11 14:23
MAGLDR 1.12 Cotulla pripravuje v MAGLDR 1.12 priamu podporu pre Recovery. Verzia 1.12 nebude kompatibilna s predchadzajúcimi verziami, takze po jej updatnuti bude potreba nanovo flashnut ROM. Release: SOON 0

Jindřich Lukeš

08 | 01 | 11 23:11
to je myslím skvělý výsledek,na to,že je to furt na Wifi a furt něco zkoušíš..to mám i na Desire HD hodně podobné:-) no pozor, abych upřesnil (psal jsem to ráno z postele) těch 40% šlo dolů za 8h kdy jsem spal, takže žádné hraní si s tím. Ale telefon měl zapnuté všechny synchronizace a wifi, aktualizace počasí 30m. Mě tohle dělalo, když jsem přesunul aplikace které běží pořád na pozadí na paměťovou kartu, přes noc třetina baterky pryč. Po přesunutí aplikací zpět do telefonu se spotřeba vrátí na pár procent za noc. Ano to je celkem logické, spotřeba při práci s kartou je nekolikanásobně větší než s NAND. Už sem to sem psal. příspěvky ohledně spotřeby směřujte sem: http://wmmania.cz/forum/180/35117/ 0

silent64sk

08 | 01 | 11 20:26
Ja mám podobné hodnoty v lietadlovom móde na sd variatne androidu. So zapnutou 2G sieťou sú to 3mA v kľudovom režime. 0

RustyDC

08 | 01 | 11 20:07
preto vzdy pred spanim zapnem v telefone app "System Panel" a dam "end all" az mi ostane zobrazene "SystemPanel a Touch Input" , vratim sa na domacu obrazovku a zablokujem, rano zobudim a pozriem a ak mam vypnute wifi a edge na noc tak odber je len 1-2mA 0

mcintosh666

08 | 01 | 11 19:38
Najdeš je v Nastavení-Aplikace-Spuštěné služby. U mě to bylo např.: System info widget,Battery snap, NetCounter,Circular Battery Indicator,Power Amp,Pure calendar widget,Kalendář, Počasí atd. 0

Burik

08 | 01 | 11 18:44
a jaké to jsou,co pořád běží,jak se do dá dobře zjistit? 0

mcintosh666

08 | 01 | 11 18:41
to je myslím skvělý výsledek,na to,že je to furt na Wifi a furt něco zkoušíš..to mám i na Desire HD hodně podobné:-) no pozor, abych upřesnil (psal jsem to ráno z postele) těch 40% šlo dolů za 8h kdy jsem spal, takže žádné hraní si s tím. Ale telefon měl zapnuté všechny synchronizace a wifi, aktualizace počasí 30m. Mě tohle dělalo, když jsem přesunul aplikace které běží pořád na pozadí na paměťovou kartu, přes noc třetina baterky pryč. Po přesunutí aplikací zpět do telefonu se spotřeba vrátí na pár procent za noc. 0

Burik

08 | 01 | 11 18:30
jinak měl bych dotaz..Titanium backup,ani System app remover mi nedokáže odinstalovat Peep,Talk,Twitter..nemáte někdo nápad jak tyto pro mě nepotřebné aplikace smazat? 0

snowmaker

08 | 01 | 11 16:39
Ahoj, tak mě se stala taky nemilá věc. Nahrál jsem vše podle návodu, ale v bodu 4) po nahrání MAGLDR 1.11 se nic neděje. Telefon se restartoval, najede bílá obrazovka s nápisem HTC a dále se nic neděje. Při pokusu o HARD reset VolUp + VolDown + Standby se také sekne na stejném místě. Poradí mi někdo, jak mám telefon "rozhýbat"? Díky Tohle mi dělalo taky... Je to tím že když tam hodís tu ofic Romku která je doporučená a předtím tam dáš to doporučený RadiRom 2.15...... tak to ta ofic romka zmeni na 2.07 něco a to ten MaGLDR 1.11 nezkousne, stačilo mě to hodit do bootloaderu nasypat tam zase doporučený RadioRom a noProblem JJ. Tady jsem se zasekl taky. A bylo to resne ono vyse zminovane. Ta Origo ROMka si preharala Radio 2.15 na svoji 2.07. Ja u toho hodinu maturoval a pak jsem zjistil to same. Hodit zpet Radio 2.15 a ejhle. Vse se rozjelo presne dle navodu. 0

Burik

08 | 01 | 11 16:33
se nesmíš divit,když potřebuješ ve spánku vědět jaký je počasí:-) 0

SirTom

08 | 01 | 11 15:45
to je myslím skvělý výsledek,na to,že je to furt na Wifi a furt něco zkoušíš..to mám i na Desire HD hodně podobné:-) no pozor, abych upřesnil (psal jsem to ráno z postele) těch 40% šlo dolů za 8h kdy jsem spal, takže žádné hraní si s tím. Ale telefon měl zapnuté všechny synchronizace a wifi, aktualizace počasí 30m. 0

Rady

08 | 01 | 11 13:58
Take ji mam uz nejaky ten den a ze spotrebou opravdu spokojenost. Co se mi nejvice ale libi je, ze muzu zkouset dalsi nove buildy NAND aniz bych musel po navratu opet vse doinstalovavat 0

Burik

08 | 01 | 11 13:46
to je myslím skvělý výsledek,na to,že je to furt na Wifi a furt něco zkoušíš..to mám i na Desire HD hodně podobné:-) 0

damisi

08 | 01 | 11 11:32
Mám tři dny nainstalováno http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=898415 a naprostá spokojenost. Našel jsme zde kritiku na výdrž baterky, ale beru ji jako průměr, od 7 rána do 22 hod wifi, syn, hraní a zkoušení aplikací a baterka padla ze 100% na 18%.. 0

SirTom

07 | 01 | 11 22:26
A co výdrž baterie? na to je brzy, mám ji pár hodin a zatím si s telefonem pořád hraju... Edit: za 8h jsem ze 100 na 59. Wi-fi, 3g, auto sync všechno 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 11 21:56
pro fandy Gingerbreadu zajímavá ROMka, v zásadě čistý build bez přídavků ala MDJ, večer zkusím flashnout http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902408 tak tahle ROM vypadá velmi dobře. Funguje co si vzpomenu, vč. GPS, kamery, USB. internal storage je 1GB stabilní, plně funkční jediné co mi tu vadí je horní lišta, která je světle šedá a na můj vkus oproti zbytku příliš výrazná jo a ještě teď si uvědomuji, v nabídce jazyků není CZ, bohužel ani v T9 A co výdrž baterie? 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 11 21:55
Hele, nebuď na mě zlej Mám problém s ERROR 262. Potřebuju do founa nahrát komplet ANROIDA , nejde mi přehrát ROM a teď sem zjistil, že mi padá ActiveSync. Proto ta varianta z karty. Když tak čtu tvé příspěvky, začínám mít obavu, že něco dělas spatně. AS nemá s přehráním ROM vubec nic společného. AS vyuzíváš k propojení s PC pokud maš na zařízení spuštěno WM. 0

SirTom

07 | 01 | 11 21:11
pro fandy Gingerbreadu zajímavá ROMka, v zásadě čistý build bez přídavků ala MDJ, večer zkusím flashnout http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902408 tak tahle ROM vypadá velmi dobře. Funguje co si vzpomenu, vč. GPS, kamery, USB. internal storage je 1GB stabilní, plně funkční jediné co mi tu vadí je horní lišta, která je světle šedá a na můj vkus oproti zbytku příliš výrazná jo a ještě teď si uvědomuji, v nabídce jazyků není CZ, bohužel ani v T9 EDIT: sorry moje chyba, on to není gingerbread (2.3), ale 2.2.1, jak jsem byl právě poučen autorem. nicméně ostatní info platí 0

Rady

07 | 01 | 11 20:56
Nevite nekdo kde by se dala stahnout aplikace pro sdileni aplikaci? V nekterych buildech je po instalaci a v nekterych neni. Na marketu jsem ji nenasel. 0

MareX

07 | 01 | 11 20:31
Nejsem zlej Jen jsem myslel, podle toho dodatku v posledním tvém příspěvku, že nevíš jak na to (instalace z SD) 0

croco

07 | 01 | 11 20:09
Hele, nebuď na mě zlej Mám problém s ERROR 262. Potřebuju do founa nahrát komplet ANROIDA , nejde mi přehrát ROM a teď sem zjistil, že mi padá ActiveSync. Proto ta varianta z karty. 0

MareX

07 | 01 | 11 19:29
Jdu na to. edit: leo... bla,bla,bla, není platná aplikace win. A ANDROIDA teď nenakopnu. Co s tím vyvádíš? Pokud chceš nějakou ROM nahrávat z karty, musíš ten NBH soubor přejmenovat na LEOIMG.NBH (doufám, že je to správně, kdyžtak mě někdo opravte), tenhle soubor pak nakopíruješ na kartu (nejlépe prázdnou), kartu dáš do telefonu a nastartuješ mobil do bootloaderu. Až načte kartu, tak potvrdíš flashnutí a je to. Telefon vůbec nebudeš připojovat k PC! 0

bajtes

07 | 01 | 11 19:16
Kterou nand rom mi doporučite ? 0

croco

07 | 01 | 11 18:31
Jdu na to. edit: leo... bla,bla,bla, není platná aplikace win. A ANDROIDA teď nenakopnu. edit 2 : Našel jsem v nápovědě, že jeden z důvodů ERROR 262 je ztráta spojení s PC. A nedával jsem tomu žádný význam, ale po přechodu do bootloaderu my ActiveSync úplně zmizne z dolní lišty včetně lišty vpravo, tím pádem není žádná komunikace mezi HTC a PC. Pokud je tam již tabulka načítání %, tak už AS nerozjedu. 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 11 18:26
Je tam napsáno : UPDATE ERROR a že došlo k chybě během komunikace a potom návod jak to opravit. Vytáhnout USB, potom baterku, dát zpět, zapnout do duhové obrazovky, připojit kábl a NEXT ... po pěti minutách to samý. Zkoušel si vyndat, zandat baterii? Nahrávat z bootloaderu? jiné PC? Teď jsem zkusil i jiné PC. Je to naprosto stejný. Jako by se paměť bránila přepsání. Tak jsem v čoudě.... edit: provedl jsem hardreset a pokusil se nahrát znovu HSPL, a opět ROM 1.66 nejde, 3.15 taky nic. Zkoušel jsi 1.66 nahrát také přímo z karty? 0

Vitezslav2

07 | 01 | 11 18:08
Je to pravda.Když dám nižší rozlišení,tak je vše v pořádku.Děkuji za informaci. 0

silent64sk

07 | 01 | 11 17:54
Natáčať HD video na HD2 nefunguje v žiadnom builde androidu a je to otázne, či to niekedy fungovať bude. Takže aj keď tam tá funkcia zdanlivo je sprístupnená, nie je funkčná. 0

Vitezslav2

07 | 01 | 11 17:49
Mám problém s natáčením HD videa.Když natočím video v největším rozlišení,tak zmizí z displeje všechny ikony a režim videa nejde vypnout.Když se vrátím na domovskou obrazovku tak mi zpětně nejde vůbec zapnout fptoaparát.Musím restartovat telefon.Natočené video potom stejně nejde přehrát. 0

croco

07 | 01 | 11 15:13
Je tam napsáno : UPDATE ERROR a že došlo k chybě během komunikace a potom návod jak to opravit. Vytáhnout USB, potom baterku, dát zpět, zapnout do duhové obrazovky, připojit kábl a NEXT ... po pěti minutách to samý. Zkoušel si vyndat, zandat baterii? Nahrávat z bootloaderu? jiné PC? Teď jsem zkusil i jiné PC. Je to naprosto stejný. Jako by se paměť bránila přepsání. Tak jsem v čoudě.... edit: provedl jsem hardreset a pokusil se nahrát znovu HSPL, a opět ROM 1.66 nejde, 3.15 taky nic. 0

SirTom

07 | 01 | 11 15:10
pro fandy Gingerbreadu zajímavá ROMka, v zásadě čistý build bez přídavků ala MDJ, večer zkusím flashnout http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902408 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 11 13:47
Něco málo z Cotullova Twitteru: CotullaCode NOTE: New version have new, incompatible partition layout, so you need reinstall ROM after upgrade. Be warned! 12 hours ago CotullaCode Ctll MAGLDR V1.12 soon! main features: *various bug-fixes *built-in recovery support. 0

croco

07 | 01 | 11 11:32
Zkoušel jsem vše, kromě jiného PC. K tomu se dostanu až odpoledne. 0

Jindřich Lukeš

07 | 01 | 11 01:11
Je tam napsáno : UPDATE ERROR a že došlo k chybě během komunikace a potom návod jak to opravit. Vytáhnout USB, potom baterku, dát zpět, zapnout do duhové obrazovky, připojit kábl a NEXT ... po pěti minutách to samý. Zkoušel si vyndat, zandat baterii? Nahrávat z bootloaderu? jiné PC? 0

Tommy1979

06 | 01 | 11 23:45
Zdravím všechny, chtěl bych upozornit na tuto zajímavou ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=10268921 , jsem s ní zatím velmi spokojen, vše funguje bez problému (wifi, GPS, zvuk, instalace atd. - věci,které běžně používám) . Navíc přes 225Mb volného místa po instalaci všech potřebných a základních app, čož je myslím celkem v pohodě. Používám ji od 2.1. a zatím žádný problém. To nevypada nejhur. Jdu to vyzkouset. Sice na MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND co se tyce funkcnosti nedam dopustit, ale GUI ma bohuzel naprosto priserny! 0

croco

06 | 01 | 11 23:21
Je tam napsáno : UPDATE ERROR a že došlo k chybě během komunikace a potom návod jak to opravit. Vytáhnout USB, potom baterku, dát zpět, zapnout do duhové obrazovky, připojit kábl a NEXT ... po pěti minutách to samý. 0

Jindřich Lukeš

06 | 01 | 11 23:00
chyba 262 je nějak podrobněji popsana? 0

croco

06 | 01 | 11 22:20
Ahoj. Mám takový problém, Postupoval jsem při nahrávání Androida do NAND dle návodu ,ale ne zrovna úspěšně. Nahrál jsem ROM 1.66 ,dále HSPL 2.08 a RadioROM 2.15. Při spuštění ROMUpdateUtility jsem se dostal k šesté obrazovce na PC a na HTC po obrazovku s procenty. Pak to celé "pracovalo" a asi po pěti minutách zůstává všude 0% a hodí mi to ERROR 262 . Zkusil jsem se tedy vrátit k původní ROM1.66 a znovu vše přeinstalovat na 2.15 a už nejde ani to. Opět ERROR 262 Takže nyní mám ROM 1.66 obr, HSPL 2.08 a nemůžu se nikam pohnout, ERROR recovery taky nefuguje Pročítal jsem diskuzi, jestli se to řešilo ale asi jsem to přehlédl. Pokud ano, omlouvám se. Stačí mi odkaz, kde se to řešilo. Díky předem za tipy. 0

wallyjirka

06 | 01 | 11 17:56
Zdravím všechny, chtěl bych upozornit na tuto zajímavou ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=10268921 , jsem s ní zatím velmi spokojen, vše funguje bez problému (wifi, GPS, zvuk, instalace atd. - věci,které běžně používám) . Navíc přes 225Mb volného místa po instalaci všech potřebných a základních app, čož je myslím celkem v pohodě. Používám ji od 2.1. a zatím žádný problém. 0

Jindřich Lukeš

06 | 01 | 11 14:14
Každý má na své nazory právo, ať jsou "špatné" nebo "dobré". každopádně do této diskuze to nepatří a každy další píspěvek na toto téma mažu. 0

talis

06 | 01 | 11 14:13
Taky sorry za OT, ale nerikejte mi ze ste si nikdy v zivote nestahli nejakej ten nelegalni film, hru, app ? edit kesu: Ale samozřejmě, ale nikdo z nás neprohlašuje, že je to spravné a že je to to nejlepší co může udělat.Navíc ty aplikace na Marketu skutečně nikoho nezrujnují. Mimochodem, stahovat filmy v ČR je legalní. 0

mpis

06 | 01 | 11 14:04
udivuje mě, že člověk je schopný si koupit telefon za 13000,-, ale navigaci za pár stovek musí už krást.. Proč to kupovat, když si to můžeš pořídit zadarmo? To sou názory tohleto. Třeba si telefon nekoupil a dostal ho a nemá prostě prachy na app. Podle mě to sou vyhozený peníze. Já bych za apps nikdy nedal ani korunu. Proč ty tady tedy kopíruješ android a rovnou si nekoupíš Desire HD co? Omlouvám se za OT, ale tenhle chlap t.dudis mě docela hnul žlučí. Veřejně obhajovat a dožadovat se zlodějiny, to je síla. Takoví lidé nemají na takovém diskusním fóru co dělat. Pryč s ním. 0

Jindřich Lukeš

06 | 01 | 11 13:49
Stala se mi jedna nepříjemná věc ... Nevím , jestli někdo z vás má zkušenosti , hledal jsem v nastavení , ale nic jsem nenašel... U tohoto buildu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367 , když chci psát sms - vodorovně , je text skrytý , ale sms se psát dám , pokud ho dám svisle, text je viditelný ... je tu nějaká invisible funkce ? díky To spíš vypadá na nějakou grafickou chybičku. 0

Jindřich Lukeš

06 | 01 | 11 13:45
udivuje mě, že člověk je schopný si koupit telefon za 13000,-, ale navigaci za pár stovek musí už krást.. Proč to kupovat, když si to můžeš pořídit zadarmo? To sou názory tohleto. Třeba si telefon nekoupil a dostal ho a nemá prostě prachy na app. Podle mě to sou vyhozený peníze. Já bych za apps nikdy nedal ani korunu. Proč ty tady tedy kopíruješ android a rovnou si nekoupíš Desire HD co? Proč to nepořídit zadarmo? Třeba proto, že je člověk slušný a čestný a ví, že to je nelegalní. To sou názory ! Je vidět, že si nikdy nic nevytvořil. Kdyby ano, říkáš uplně něco jiného. Představ si, že vytvoříš nějaký SW a chceš na něm vydělat, uživit rodinu atd. A všichni ti ho zkopírují, místo toho aby ho zaplatili. Nebo jen bys rad za dobře odvedenou práci nějakou drobnou odměnu, kterou ceny na AndroidMarketu bezesporu jsou.(Většina aplikací se se pohybuje do 100 Kč). Samozřejmě u klasického SW pro PC je situace trochu jina - některé ceny jsou skutečně přehnané. A jen tak mimochodem, Android není placený OS, tzn. když si ho nahraješ do HD2, nic tím neporušuješ Tak že jsme všichni rádi, že jsi projevil svuj "pohnutý" názor. Pokud máš s tím co jsem napsal, nějaký problém - Napiš mi SZ. Zde to řešit odmítám. 0

zorry

06 | 01 | 11 12:36
Stala se mi jedna nepříjemná věc ... Nevím , jestli někdo z vás má zkušenosti , hledal jsem v nastavení , ale nic jsem nenašel... U tohoto buildu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367 , když chci psát sms - vodorovně , je text skrytý , ale sms se psát dám , pokud ho dám svisle, text je viditelný ... je tu nějaká invisible funkce ? díky 0

t.dudis

06 | 01 | 11 11:20
udivuje mě, že člověk je schopný si koupit telefon za 13000,-, ale navigaci za pár stovek musí už krást.. Proč to kupovat, když si to můžeš pořídit zadarmo? To sou názory tohleto. Třeba si telefon nekoupil a dostal ho a nemá prostě prachy na app. Podle mě to sou vyhozený peníze. Já bych za apps nikdy nedal ani korunu. Proč ty tady tedy kopíruješ android a rovnou si nekoupíš Desire HD co? 0

Burik

06 | 01 | 11 11:07
co me vazne trapi je ta velikost pameti...neni na to nejakej figl? app2sd nic moc... jinak pouzivam MDJ Revolution HD v2.2 NAND Pomocí Titanium Backup,nebo jiné podobné app odstraň nepotřebné aplikace co jsou už v telefonu.. Já mám jsem nainstaloval asi 35 aplikací a mám stále přes 140 MB volných v telefonu 0

disposableantichrist

06 | 01 | 11 11:04
udivuje mě, že člověk je schopný si koupit telefon za 13000,-, ale navigaci za pár stovek musí už krást.. asi dal tolik za telefon a ted se snazi usetrit na aplikacich... 0

Jindřich Lukeš

06 | 01 | 11 01:44
Ten build co pouzivas je z pohledu pameti jeden z nejhorsich. Zkus jiny. 0

lukevilla

06 | 01 | 11 01:32
co me vazne trapi je ta velikost pameti...neni na to nejakej figl? app2sd nic moc... jinak pouzivam MDJ Revolution HD v2.2 NAND 0

premikkoci

05 | 01 | 11 22:28
udivuje mě, že člověk je schopný si koupit telefon za 13000,-, ale navigaci za pár stovek musí už krást.. 0

zenda33

05 | 01 | 11 22:03
po precteni cele diskuze ktera me trvala 2 dny bych mel otazku myslite ze bude nekdy mozne mit android v nand a wm na karte??vim ze asi ne ale jde me jen o navigaci.navigace v androidu jsou hrozne osobne pouzivam automapa a igo a ty se snima nedaji srovnavat. WM na kartě nebude nikdy, jinak pro Android je nekolik velice kvalitních navigačních sw. Možní i kvalitnějších než je TT. Chce to vyzkoušet. používám Navigon a zatím mě to vždy dovedla kam jsem potřeboval....dokonce jsem měl ve WM Navigon a po flashsi Androidu si Navigon na Android převzal mapy z WM takže jsem ušetřil čas stahování map..... edit kesu: Žádný warez prosím 0

Bubakcz

05 | 01 | 11 21:53
zdravim, snazim se to tam dostat cely odpoledne ale muzete popsat lip tu instalaci ovladacu pres usb flasher? v telefonu to porad pise: wait USB... a ni se nikde nedeje. co s tim? Taky jsem vždycky myslel že tam musí naskočit to druhý USB ale jde to v pohodě i bez toho, mě jak vždycky windows udělá ten zvuk po zasunutí USB tak už vím že mužu instalovat Někdy mě tam naskočilo to druhý USB a někdy ne..tak sem neměl trpělivost vždycky čekat a skusil sem to tam naprat rovnou a pohoda 0

Bubakcz

05 | 01 | 11 21:50
Ahoj, tak mě se stala taky nemilá věc. Nahrál jsem vše podle návodu, ale v bodu 4) po nahrání MAGLDR 1.11 se nic neděje. Telefon se restartoval, najede bílá obrazovka s nápisem HTC a dále se nic neděje. Při pokusu o HARD reset VolUp + VolDown + Standby se také sekne na stejném místě. Poradí mi někdo, jak mám telefon "rozhýbat"? Díky Tohle mi dělalo taky... Je to tím že když tam hodís tu ofic Romku která je doporučená a předtím tam dáš to doporučený RadiRom 2.15...... tak to ta ofic romka zmeni na 2.07 něco a to ten MaGLDR 1.11 nezkousne, stačilo mě to hodit do bootloaderu nasypat tam zase doporučený RadioRom a noProblem 0

Tommy1979

05 | 01 | 11 21:36
Zkousel jste nekdo tenhle build RAFDROID HD v1.0 (03 JAN) Soubor data.img ma ulozeny na SD karte. nainstaloval jsem to pred chvili a celkem to vypada hezky. Naprosto dokonale, uzasne rychle, ale NAPROSTO KATASTROFALNI VYDRZ BATERIE!!!! Bohuzel, je to nepouzitelne 0

David Šedivý

05 | 01 | 11 21:23
tak po trech teckach se objevilo dalsi usb a instlauju system android, tak snad bude slapat, omlouvam se za vzruseni Jj melo by to byt presne tak. Kdyz je na displeji jen Wait USB..., tak se instaluji ovladace a Android NAND nejde nainstalovat a kdyz se pak prida dalsi USB, tedy Wait USB...USB, tak jsou ovladace nainstalovany a taky uz jde instalovat Android NAND. 0

Rady

05 | 01 | 11 21:01
Jde mi prave o spotrebu a jestli je v tomhle buildu neco co nefunguje. Jinak MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND pouzivam i ja 0

mpis

05 | 01 | 11 20:53
Zkoušel jsem ho včera, viz můj post asi dvě nebo tři stránky zpět. Nestojí to za moc, vrátil jsem se k mé osvědčené v podpisu. 0

Rady

05 | 01 | 11 20:49
Zkousel jste nekdo tenhle build RAFDROID HD v1.0 (03 JAN) Soubor data.img ma ulozeny na SD karte. nainstaloval jsem to pred chvili a celkem to vypada hezky. 0

Rady

05 | 01 | 11 19:55
Tak hlavne ze Ti to uz jde 0

lukevilla

05 | 01 | 11 19:43
tak po trech teckach se objevilo dalsi usb a instlauju system android, tak snad bude slapat, omlouvam se za vzruseni 0

lukevilla

05 | 01 | 11 19:39
nerikam ze je blbe napsanej, jen ze nevim co ma bejt na telefonu napsano az se ty ovladace nainstalujou, to jest jedina vytka... 0

lukevilla

05 | 01 | 11 19:38
windows 7 a ted tam mam asi 15 minut hlasku v telefonu wait usb.. a dal nic 0

Rady

05 | 01 | 11 19:26
Lip ten navod snad ani napsat nejde. V cem to nahravas v XP a nebo ve win7?? 0

Jindřich Lukeš

05 | 01 | 11 19:25
No musíš počkat až se ovladače přiřadí v PC. Co máš za systém? 0

lukevilla

05 | 01 | 11 19:19
zdravim, snazim se to tam dostat cely odpoledne ale muzete popsat lip tu instalaci ovladacu pres usb flasher? v telefonu to porad pise: wait USB... a ni se nikde nedeje. co s tim? 0

RustyDC

05 | 01 | 11 18:41
Vitezslav2: WM rom je vymazana a jedine co ostalo z WM je zavadzacia utilitka HSPL a zrejme este nieco a za pomoci toho sa tam da bezproblemov zas nahodit WM , hocikedy budes potrebovat 0

Vitezslav2

05 | 01 | 11 18:38
Mohl bych mít dotaz?Všechno mi bez problémů funguje (podle návodu super),v tom problém není,ale mohl by mi někdo jako laikovy jednoduše popsat,jak je to vlastně v přístroji nainstalovaný?Ta původní WM ROM je odstraněná?Nebo tam ještě někde je.Díky za vysvětlení a omlouvám se za neznalost. 0

farradox

05 | 01 | 11 17:40
Je těch příspěvků tady hodně, tak jsem to přehlídl, jinak jsem samozřejmě hledal bootloaderu jede, tak zkusím teda nahodit 3.14.479.2 a případně se ozvu díky moc zatím 0

Noonies

05 | 01 | 11 17:03
Ahoj, tak mě se stala taky nemilá věc. Nahrál jsem vše podle návodu, ale v bodu 4) po nahrání MAGLDR 1.11 se nic neděje. Telefon se restartoval, najede bílá obrazovka s nápisem HTC a dále se nic neděje. Při pokusu o HARD reset VolUp + VolDown + Standby se také sekne na stejném místě. Poradí mi někdo, jak mám telefon "rozhýbat"? Díky Ahoj, jak je popsáno výše, najeď do bootloaderu (při zapnutí podržet vol dwn) - před tímto krokem jsem musel s bat out-in - a zkus přímo flashnout jinou winRom (pokud jsi jinak dodržel všechny ostatní kroky návodu), mě to s doporučenou ROM mrzlo úplně stejně, rozběhlo se to s verzí 3.14.479.2 .... jinak jsem o tom psal o jednu stránku dříve ! Držím palce 0

opecko

05 | 01 | 11 16:56
A do bootloaderu se dostanes? 0

farradox

05 | 01 | 11 16:53
Ahoj, tak mě se stala taky nemilá věc. Nahrál jsem vše podle návodu, ale v bodu 4) po nahrání MAGLDR 1.11 se nic neděje. Telefon se restartoval, najede bílá obrazovka s nápisem HTC a dále se nic neděje. Při pokusu o HARD reset VolUp + VolDown + Standby se také sekne na stejném místě. Poradí mi někdo, jak mám telefon "rozhýbat"? Díky 0

Loppko1

05 | 01 | 11 16:53
chtel jsem se zeptat zda jste to zkousel nekdo nahrat na ofic rom 1.72 a nebo zda to musim hodit na 1.66 dekuji..... potvrzuji že to jde rozchodit i na 1.72 a to bez problémů 0

andrysovic

05 | 01 | 11 15:45
Problém je v tom, že tam nic nainstalovat nejde!! Vždy se to sekne!! Měl jsem MAGLDR v.1.10 jinak vše podle tohoto návodu http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/ Vydej a vrat bateriii, nahraj znovu HSPL, poté znovu MAGLDR v.1.11 a postupu dle navodu. Už to fičí super díky moc 0

Jindřich Lukeš

05 | 01 | 11 14:23
Problém je v tom, že tam nic nainstalovat nejde!! Vždy se to sekne!! Měl jsem MAGLDR v.1.10 jinak vše podle tohoto návodu http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/ Vydej a vrat bateriii, nahraj znovu HSPL, poté znovu MAGLDR v.1.11 a postupu dle navodu. 0

opecko

05 | 01 | 11 14:22
Zatuhnuti v1.10 je znama vec, v1.11 to ma poreseno. Nahrat ho muzes pres kartu. 0

Noonies

05 | 01 | 11 14:15
Mám podobnou zkušenost se zamrznutím na "go go go", provedl jsem restart typu batery out a pak jsem se přes tento bod již dostal! Jen nabíhání mi po zapnutí přístroje připadá poněkud dlouhé, ta opakující se úvodní animace je pěkná ale až moc opakování . Zkouším MDJ_Rev v.2.2, zatím jsem na to ale neměl moc času, maturoval jsem u toho do noci až mi žena kysele hlásila, že kdyby HD2 byla ženská, tak ji zašlape a kdyby pěnila, tak si ji snad budu dávat i na kartáček na zuby místo pasty ! Má malá troška do mlýna ... postupoval jsem naprosto přesně dle návodu (uvedená win ROM i RADIO, samozřejmě HSPL ...), nicméně několikrát do bodu 4) a již zde někde uváděná zamrznutá bílá obrazovka se zeleným HTC, MGLDR prostě nenaběhlo ani boha (zkoušel jsem různé SIM, různé SD karty, formátování, oba typy MGLDR, dokonce i dva počítače a na nasr... furt nic)! Pomohla až jiná výchozí ROMka! Nakonec jsem to rozchodil na verzi 3.14.479.2 ... tedy asi uvedená v návodu nebude zcela všelék !? Klika je, že mám HD2 i pro jistotu ještě jako pracovní a na té běží winmo od Miri_Dinik a to je naprostá pecka ! Na Droidu zatím maturuju a děkuji tímto všem za Vaše příspěvky a rady, hluboký respekt od jednoho "pučmidráta", který podlehl kouzlu HD2 ! Díky díky, pokud budu mít čím, rád zase napíšu, případně i o radu ... 0

andrysovic

05 | 01 | 11 14:06
Problém je v tom, že tam nic nainstalovat nejde!! Vždy se to sekne!! Měl jsem MAGLDR v.1.10 jinak vše podle tohoto návodu http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/ 0

mpis

05 | 01 | 11 11:32
Ahoj, mě se stala taková nemilá věc, vše jsem nainstaloval podle návodu! Android se nainstaloval a po resetování mi najel znovu magldr a tam se ukázalo android bot 123456 a následně go go go a to bylo všechno pak se už nic nedělo! Říkal jsme si ok, tak mi to prostě nepojede . Chtěl jsem si nainstalovat zpět romku co jsem měl a ono ejhle! Spustil jsem instalaci, telefon v botloaderu, instalace se spustila do fáze kdy už se rom nahrává do mobilu, botloader se přepnul na tu nahrávací obrazovku a tak taky zůstal, nemohu na windows nic nainstalovat, říkal jsem si, že zkusím ještě instalovat ten Android jen tak na zkoušku a ten jde, tak nevím kde je chyba. Už nevím co mám dělat, kromě vyhození z okna jsem zkoušel vše!! Pro to, aby někdo mohl kvalifikovaně posoudit problém a navrhnout řešení, je třeba uvést: 1. jaká verze MAGLDR - je určitě lepší tam dát poslední verzi 2. uvést, jaká androidí ROMka byla instalována. Podle toho, co píšete, to vypadá na blbou androidí ROMku, už se mi toto taky jednou stalo. Takže zkuste nainstalovat MAGLDR v.1.11. Telefon dát do bootloaderu, na displeji je Serial, pak připojit k PC, objeví se USB a pak nahrát MAGLDR. A potom už podle návodu nainstalovat jinou androidí ROMku, doporučuji tu, co mám v podpisu. Je důkladně ověřená, úžasně rychlá, paměť po instalaci 168 MB, což jakž takž stačí. I když zkouším různé buildy Androida, vždy se vracím k této. MDJ FroYo Revolution v.2.2 ke stažení zde. 0

andrysovic

05 | 01 | 11 10:30
to bohužel nejde to samé najede loader a pořád je 0% 0

666

05 | 01 | 11 10:25
Zkus nainstalovat MAGLDR 1.11 a pak znovu flashnout NANDroid Oficial mirror MAGLDR 1.11 http://cotulla.pp.ru/leo/Android/DFT_LEO_MAGLDR111.rar 0

andrysovic

05 | 01 | 11 10:10
Ahoj, mě se stala taková nemilá věc, vše jsem nainstaloval podle návodu! Android se nainstaloval a po resetování mi najel znovu magldr a tam se ukázalo android bot 123456 a následně go go go a to bylo všechno pak se už nic nedělo! Říkal jsme si ok, tak mi to prostě nepojede . Chtěl jsem si nainstalovat zpět romku co jsem měl a ono ejhle! Spustil jsem instalaci, telefon v botloaderu, instalace se spustila do fáze kdy už se rom nahrává do mobilu, botloader se přepnul na tu nahrávací obrazovku a tak taky zůstal, nemohu na windows nic nainstalovat, říkal jsem si, že zkusím ještě instalovat ten Android jen tak na zkoušku a ten jde, tak nevím kde je chyba. Už nevím co mám dělat, kromě vyhození z okna jsem zkoušel vše!! 0

fajtak

05 | 01 | 11 00:26
omlouvam se vsem uz mito jde necetl jsem pozorne navod...zapomel jsem na tlacitko pro prijeti hovoru...jeste jednou sorry 0

fajtak

04 | 01 | 11 23:42
tak jsem procet cele toto vlakno a na par stejnych problemu jako mam ja jsem narazil...skoncil jsem u bodu 11 a proste mi nejdou usb ovladace...neco mi je asi blokuje...postupoval jsem presne podle navodu krok po kroku to slo v poho az ke kroku 11 zkusil jsem i druhej notas s windows 7 a zase nic...fakt uz nevim kudy kam 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 22:55
chtel jsem se zeptat zda jste to zkousel nekdo nahrat na ofic rom 1.72 a nebo zda to musim hodit na 1.66 dekuji..... teoreticky by to mělo jít na jakoukoliv ROM. každopadně v praxi to na některých nejde. Nemám to jak vyzkoušet, tak že to budeš muset zkusit sám. Je to bezpecne, bud to pujde a nebo nahraješ 1.66 0

fajtak

04 | 01 | 11 22:31
Tak jsem tu zase... nedari se mi pripojit s DFT_LEO_NAND_Android ...uz jsem restartoval kompa odpojil i pripojil kabel presne jak je to v navodu a porad nic nevite nekdo co s tim?Mam windows 7 Ultimate 64 diky 0

opecko

04 | 01 | 11 22:19
Nevíte náhodou o nějakém programu pro Android, který by uměl to samé co program My Mobiler, tzn. že bych připojené PDA mohl ovládat na obrazovce netbooku? Díky předem za info. Existuje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=557717 0

Rady

04 | 01 | 11 22:18
Mam dotaz ohledne nahrani melodie do slozky "Alarm" v Nand. Pokud tam chci nahrat nejakou hezkou melodii pro zvoneni budiku, tak mi to nechce dovolit ve fille manageru tuto melodii tam vlozit. Jde to nejak? 0

Weightlifter

04 | 01 | 11 22:16
Nevíte náhodou o nějakém programu pro Android, který by uměl to samé co program My Mobiler, tzn. že bych připojené PDA mohl ovládat na obrazovce netbooku? Díky předem za info. 0

lukbe

04 | 01 | 11 22:15
chtel jsem se zeptat zda jste to zkousel nekdo nahrat na ofic rom 1.72 a nebo zda to musim hodit na 1.66 dekuji..... 0

opecko

04 | 01 | 11 21:48
V nastaveni je moznost zakazat "zamereni pres bezdratove site". Navic je tam take moznost zakazat posilat data o poloze. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 21:47
Tuto volbu pokazde peclive zakazuji. to se sice pěkné, ale jediné co tím zakážeš, je to, že neuvidíš aktuální počasí nebo polohu, data o poloze se stejne nekam poslou. No nebudeme to tu rozebírat, v případě potřeby založte nové vlakno. 0

pospik

04 | 01 | 11 21:43
Toto je taky mimo tema, ale kdyz jste to trochu nakousli.. tohle je aplikace (mozna ji znate) "vidim routery": http://service.tucnacek.cz/vidimroutery/ data do ni odesila android kdyz vyhledava wifiny. kdyz si vezmete, ze na vas google ucet je synchronizovane i heslo do wifi.. android je super system, ale tohle je pro me docela velka dan a proto furt vaham zda ho tam hodit 0

opecko

04 | 01 | 11 21:27
Tuto volbu pokazde peclive zakazuji. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 21:24
google to stejne ví, pokud mas povelené zjištování polohy byť třeba jen pro počasí. 0

opecko

04 | 01 | 11 21:16
Ad google navigace: je tu otazka pro kazdeho, jestli chce google krome kontaktu, aplikaci aj dat jeste moznost sledovat, kam jezdi. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 21:12
Navigon, iGo, Sygic, Copilot, Ndrive atd. na iGO pro WM to asi nemá, ale konkurovat TT to muže s přehledem. Google pak také chysta spustit navigaci i v našich koncinách 0

Rady

04 | 01 | 11 21:09
I kdy je to mimo tema, tak jsem odzkousel vsechny navigace v android Sygic, Aura, Copilot, orezane IGo, ale zadna znich neni na takove urovni jako jsou bezne navigace TT, IGo a treba Garmin. 0

opecko

04 | 01 | 11 21:07
Ja pouzivam Sygic, CoPilot a NDrive. 0

RustyDC

04 | 01 | 11 21:05
no skus napisat aspon dve kvalitne navigacie pouzivam Sygic Aura a som celkom spokojny, ale i tak to nema na iGo 8 na ktory som bol navyknutejsi ako dieta na sladke 0

Rady

04 | 01 | 11 21:04
Jindro a to jsou jake??? 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 21:02
po precteni cele diskuze ktera me trvala 2 dny bych mel otazku myslite ze bude nekdy mozne mit android v nand a wm na karte??vim ze asi ne ale jde me jen o navigaci.navigace v androidu jsou hrozne osobne pouzivam automapa a igo a ty se snima nedaji srovnavat. WM na kartě nebude nikdy, jinak pro Android je nekolik velice kvalitních navigačních sw. Možní i kvalitnějších než je TT. Chce to vyzkoušet. 0

Burik

04 | 01 | 11 21:02
paráda:) 0

fajtak

04 | 01 | 11 20:58
Kluci uz to chodi...diky jste borci diky... 0

Burik

04 | 01 | 11 20:56
neni zač...snad to půjde..taky jsem s tím laboroval 0

Rady

04 | 01 | 11 20:55
po precteni cele diskuze ktera me trvala 2 dny bych mel otazku myslite ze bude nekdy mozne mit android v nand a wm na karte??vim ze asi ne ale jde me jen o navigaci.navigace v androidu jsou hrozne osobne pouzivam automapa a igo a ty se snima nedaji srovnavat. Myslim ze do te doby bude spis poradna navigace v android napr. TT nebo IGO 0

fajtak

04 | 01 | 11 20:54
to Burik dikes moc... 0

Rady

04 | 01 | 11 20:54
Zrus to HSPL a nahrej SPL 1.42.0000. To HSPL vcetne radia tam nahrej az po nahrani ROM. 0

fajtak

04 | 01 | 11 20:52
Ted jsem jeste zkusil spustit task 29 a taky to zustane kously na tech procentech..me nemuze nic jit jednoduse...sez toho po..ru...ale diky moc za rady... 0

Burik

04 | 01 | 11 20:51
tak zase sniž HSPL na 1.42 a pak nahraj ROM 1.66.479.2 a až potom opět nahraj HSPL 2.08 a půjde to 0

stony.sk8

04 | 01 | 11 20:51
po precteni cele diskuze ktera me trvala 2 dny bych mel otazku myslite ze bude nekdy mozne mit android v nand a wm na karte??vim ze asi ne ale jde me jen o navigaci.navigace v androidu jsou hrozne osobne pouzivam automapa a igo a ty se snima nedaji srovnavat. 0

fajtak

04 | 01 | 11 20:48
Sekne se mi to ve fazi kdyz se telefon prepne z bootloaderu na to nacitani v procentech a je tamporad nula....pred tim jsem tam daval z bootloaderu HSPL 2,08 a vse slo v pohode...nikde jsem nic nezakazoval....diky 0

Rady

04 | 01 | 11 20:39
Jestli jsi pred tim zakazal v active sync "povolit usb pripojeni" tak ti to nepujde. To zakaz, az budes nahravat samotny android. 0

silent64sk

04 | 01 | 11 20:38
No ja zatiaľ márne čakám na nejaký build s podporou rozšírených batérií, preto stále fungujem na sd verzii androidu, je tu síce možnosť vytiahnuť starú baterku zo šuflíku, ale výdrž by bola nižšia ako s touto, keďže sd android v kľude berie len 3mA(2G sieť, vypnutá wifi). Skôr mi ide o to zbaviť sa WM, keďže už ho skoro vôbec nepoužívam(len sem tam na gps), na xda má podobný problém veľa užívateľov, keďže dosť veľké percento používa tieto typy batérií... 0

MareX

04 | 01 | 11 20:34
Trochu bližší popis toho "ze mi nejde nahrat z bootloaderu ROM 1.66.479.2". Z tohohle těžko někdo něco pozná. Co ti nejde, kde se to zasekne, píše to nějakou chybu? 0

fajtak

04 | 01 | 11 20:31
Ahoj kluci tak jsem konecne dostal odvahu se pustit k nahrani androida do NAND....Postupuju presne podle navodu alezasekl jsem se na tom ze mi nejde nahrat z bootloaderu ROM 1.66.479.2 jinak uz to mam vse pripraveny.Nevite kde delam chybu...mam tam Energy romku...diky moc za radu. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 19:44
zatím žadny dostupný kernel pro NAND nepodporuje EB. 0

Bubakcz

04 | 01 | 11 19:16
Jindrich Lukes Také jsem to nahraval uplně klasicky, dle toho navodu a funguje to bez problému. Tento build mi však vůbec nesedl. Muj favorit je zatím tento: http://wmmania.cz/forum/180/35105/? Takže já jsem vyzkoušel ten JawsMIUINand a nakonec sem ho rozchodil, nevím včem byla předtm chyba a stím jsem mněl 215 mega volných, ale nevyhovovalo mně to. Nechci si zvykat a učit zase něco novýho, hledat další widgety atd. Takže jsem dal na tebe a stáhl jsem si MDJ_FroYo_Revolution_v._2.2_NAND...tento android jsem mněl i předtím na kartě. Nejvíc mně vyhovuje ze všech a to jsem jich prošel už desítky. S tímto droidem po startu mám 169 mega free. Si myslím že bych stímhle mněl vyžít. Takže díky moc za radu a vřele všem doporučuj. Jediný eror je že neůpodporuje rozšírenou baterku (( kterou mám. tak jsem zvědavý jak teďka budu přežívat s energií když bývam ve škole 5 hodin v kuse na wifi Nejde překopat jádro které podporuje EB ? jak to šlo u androidů na kartě ? 0

Burik

04 | 01 | 11 18:25
Zkus jiný prohlížeč..já používám Dolphina HD a funguje to 0

ladislavczech

04 | 01 | 11 18:07
Jaký používáš prohlížeč? ROM? Používám ten zabudovaný z Androidu... a rom i radio rom mám ty co mi byly doporučeny v návodu na instalaci NAND. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 18:06
zatím asi nejlepší se zdá http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367..spousta nastavení a grafické orgie..i bez Sense je to krásné a přehledné..chvilku u něj zůstanu..zkoušejte:-) 216MB po zapnutí.. Zdravím, Chtěl bych se zeptat jak si to instaloval, když jsem to instaloval přes MAGLDR 1.11 tak mě to android bootovalo do nekonečna. A teďka jsem pročítal thread na XDA toho buildu a dělá se to nějak přes ten SDK a s toho sem fakt dost jelen tak bych byl rád za radu. Protože tenhle NAND android asi poskytuje nejvíce paměti v telefonu co jsem zatím já viděl. Díky Také jsem to nahraval uplně klasicky, dle toho navodu a funguje to bez problému. Tento build mi však vůbec nesedl. Muj favorit je zatím tento: http://wmmania.cz/forum/180/35105/? 0

premikkoci

04 | 01 | 11 18:03
Jaký používáš prohlížeč? ROM? edit:kesu 0

Burik

04 | 01 | 11 18:00
Stream mi jde normálně i fullscreen.. 0

ladislavczech

04 | 01 | 11 17:55
Ahoj, mám tento NAND android a když jdu na internet a koukám na nějaký flashový video tak jde uplně v pohodě ale jakmile ho dám do full screen tak se video zastaví... když sáhnu na obrazovku tak se to zase přehrává... mohl by mi někdo poradit? 0

Burik

04 | 01 | 11 17:51
instaloval jsem to úplně normálně jako každý jiný..a vše funguje..jestli chceš víc místa,tak ted už jsou buildy s 1gb místem:-) 0

Bubakcz

04 | 01 | 11 17:50
zatím asi nejlepší se zdá http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367..spousta nastavení a grafické orgie..i bez Sense je to krásné a přehledné..chvilku u něj zůstanu..zkoušejte:-) 216MB po zapnutí.. Zdravím, Chtěl bych se zeptat jak si to instaloval, když jsem to instaloval přes MAGLDR 1.11 tak mě to android bootovalo do nekonečna. A teďka jsem pročítal thread na XDA toho buildu a dělá se to nějak přes ten SDK a s toho sem fakt dost jelen tak bych byl rád za radu. Protože tenhle NAND android asi poskytuje nejvíce paměti v telefonu co jsem zatím já viděl. Díky 0

Burik

04 | 01 | 11 17:49
Zdravím lidi Tak zkouším ty Androidy do NAND, předtím jsem využíval android Mdeejay_FroYo_Revolution_v._1.7_S6.1 na kartě SD který vypadal dobře a hlavně se choval rychle, ale byla to otázka max 4 týdnů a vždycky mně spadl a následně po spuštění všechny nainstalované aplikace začali hlásit chyby a že se musí ukončit, jediný co pomohlo reinstal všech aplikacích a to mě už přestalo bavit. U každého z androidu jsem postupoval přesně dle postupu. Takže k NAND droidům, vyzkoušel jsem: 1. LEO "Stock Desire" NAND Android ROM, po instalaci 101 mega volných což je dost málo, jinak absolutně obyčejný android 2. MDJ_Revolution_HD_v._2.2_NAND, po instalaci 75 mega volných, krásný animace chová se krásně rychle ale nevýhoda při zadáváni pinu na sim kartu je klávesnice černá,což mě dost vadí a ta paměť to je nic. 3. Jaws-MIUI base on MIUI 31-12 , snažím se rozchodit tenhle, akorát se to musí dělat přes nějakej SDK manažer a uvidíme no prej by tam mělo být 211 mega volných jak psal borec cca 7 stran před. Žádný android jsem netestoval nijak do hloubky.Chci mít v telefonu vcelku dost aplikací který mám už vytypovaný za celou dobu využívaní androidů. Kdyby jste věděli o něčem plnohodnotně funkčním a minimálně 150 mega volných neli-více tak dejte vědět byl bych rád.Celej dneěšek sem strávil na fórech XDA a už toho mám dost. Jo ještě jsem chtěl mít otázku : např hra Angry birds má nějakých 14,4 mega v telefonu a když ji přesunu na kartu SD tak má cca 7 mega a když jsem se díval na pamět telefonu tak sem myslel že se uvolní o těch 14,4 ale uvolnila se pouze jen o těch cca 7 mega, to mě taky dost štve že i aplikace které jdou přesouvat zůstávají furt v části telefonu. Kdyžtak bych byl vděčnej za vysvětlení proč to tak je. Díky 3. Jaws-MIUI base on MIUI 31-12 , snažím se rozchodit tenhle, akorát se to musí dělat přes nějakej SDK manažer a uvidíme no prej by tam mělo být 211 mega volných jak psal borec cca 7 stran před. Mám tento build a nic přes SDK jsem nedělal a mám přes 230 mb volných...zkus ho..doporučuju..dost aplikací jde hodit na sd kartu,takže nevidím problém:-) 0

David Šedivý

04 | 01 | 11 17:49
Teda cist prispevky od killabee je vazne jen pro otrle. 2 Bubakcz: Vyzkousej Gingerbread. 0

Burik

04 | 01 | 11 17:46
Je nový MIUI http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=898883 Vypadá pěkně,škoda,že je německy..ale snad i anglicky..asi ho zkusím..můj MIUI je nejlepší android,co jsem měl.. 0

Bubakcz

04 | 01 | 11 17:43
Zdravím lidi Tak zkouším ty Androidy do NAND, předtím jsem využíval android Mdeejay_FroYo_Revolution_v._1.7_S6.1 na kartě SD který vypadal dobře a hlavně se choval rychle, ale byla to otázka max 4 týdnů a vždycky mně spadl a následně po spuštění všechny nainstalované aplikace začali hlásit chyby a že se musí ukončit, jediný co pomohlo reinstal všech aplikacích a to mě už přestalo bavit. U každého z androidu jsem postupoval přesně dle postupu. Takže k NAND droidům, vyzkoušel jsem: 1. LEO "Stock Desire" NAND Android ROM, po instalaci 101 mega volných což je dost málo, jinak absolutně obyčejný android 2. MDJ_Revolution_HD_v._2.2_NAND, po instalaci 75 mega volných, krásný animace chová se krásně rychle ale nevýhoda při zadáváni pinu na sim kartu je klávesnice černá,což mě dost vadí a ta paměť to je nic. 3. Jaws-MIUI base on MIUI 31-12 , snažím se rozchodit tenhle, akorát se to musí dělat přes nějakej SDK manažer a uvidíme no prej by tam mělo být 211 mega volných jak psal borec cca 7 stran před. Žádný android jsem netestoval nijak do hloubky.Chci mít v telefonu vcelku dost aplikací který mám už vytypovaný za celou dobu využívaní androidů. Kdyby jste věděli o něčem plnohodnotně funkčním a minimálně 150 mega volných neli-více tak dejte vědět byl bych rád.Celej dneěšek sem strávil na fórech XDA a už toho mám dost. Jo ještě jsem chtěl mít otázku : např hra Angry birds má nějakých 14,4 mega v telefonu a když ji přesunu na kartu SD tak má cca 7 mega a když jsem se díval na pamět telefonu tak sem myslel že se uvolní o těch 14,4 ale uvolnila se pouze jen o těch cca 7 mega, to mě taky dost štve že i aplikace které jdou přesouvat zůstávají furt v části telefonu. Kdyžtak bych byl vděčnej za vysvětlení proč to tak je. Díky 0

silent64sk

04 | 01 | 11 17:27
Prepáč Jindřich, že ti leziem trocha do kapusty, ale toto mi už nedá... Na HD7 je tu vydaná recenzia a takisto je tu aj dosť komplexné zhodnotenie WP7, takže myslím, že si to schopný nájsť na úvodnej strane, keď si sa dostal až do tohto threadu a nájsť si pár minút na to, aby si si to prečítal 0

killabee

04 | 01 | 11 17:23
(: já bych zase potřeboval nějakýho geeka vedle sebe aby mi říkal ,,ano klikni na levé mýšítko,, a tak.Línej sem ale jak na co.To bych spíš řek že neumím barvy, kterýma sou v textu označený odkazy.Ještě jdnea otázečka . . . jak se ti líbí HD7??Je to lepší jak předchůdce? omlouvám se že tu fórum zaplňuju takovejma plkama, ale nikdy sem si snikým takhle nepsal 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 17:14
No tak trochu to bylo vynadaní. Rad pomužu, ale přijde mi uplně zbytečené, aby se někdo pta na něco co je v navodu jasne napsáno. Navíc, když je k dispozici i forum, kde je vše několikrát znovu zodpovězeno. vše je to jen o lenosti a to se tedy omlouvám, to mě opravdu štve. Jak by to tady asi tak vypadalo, kdyby se všichni chovali stejně? 0

killabee

04 | 01 | 11 17:03
Mockrát děkuju za tvůj čas, sice se cejtím jako by mi někdo vynadal, ale tvoje informace byly užitečné.Ještě jednou velké díky. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 16:58
Ale číst snad umíš ne? A opakuju to znova, přečti si ten navod, odkaz, jak nahrát radiorom najdes v bodě 1) Vše duležité je tam napsané, tak se tím řiď, nema smysl se ptat na otazky, které jsou davno zodpovězeny, jen kvuli tomu, že jsi líný si něco přečíst. 0

killabee

04 | 01 | 11 16:54
Díky moc za informace a mohl by jsi mi prosím ještě zdělit jak nahradit to radio?Jsem absolutní analfabet. 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 16:51
V tom případě je jasné kde je problém. Pokud máš 3.14 nemůžeš mít HSPL 2.08. Tzn je třeba nahrát nejdříve 1.66, poté nahrat radioROM 2.15 a aplikovat HSPL 2.08. Pak ti to vše pujde přesne tak jak jsem psal v tom navodu. 0

killabee

04 | 01 | 11 16:48
3.14.479.2 (04666) WWE ikdyž pro hladký průběh doporučuješ 1.66.479.2 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 16:43
Jakou máš v zařízení ROM? 0

killabee

04 | 01 | 11 16:38
Já vím, četl jsem tvůj návod a taky sem se omluvil, že přeskakuju.Mohl by jsi mi prosímtě poradit co mám dělat když mi vyskočí Critical Error při instalaci HSPL . . . . 2. varianta, také tvůj článek.Díky 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 16:06
Postuupuj přesne dle návodu ! A nebudeš muset řešit takového problémy. vše už se tu řešilo nejméně 10x. Ten navod je 100% funkční u všech, stačí jen číst a nedělat to po svém. Navíc, přečti si celé toto vláko a nepřeskakuj jak se ti zlíbí, všechno má svůj ucel. mgldr se na kartu vážně nenahrává. 0

killabee

04 | 01 | 11 15:59
Ten samý problém.Když to udělám ručně (rozuměl sem tím mýt nahraný mgldr na sd kartě), připojím a na PC se mi to ukáže jako připojený (ptá se mě to na bezpečné odebrání), poté se mi pod trikolorou změní nápis ze serial na usb.Pak pokračuju normálně na pc romupdateutility a zase nic.Nemůže zlobit nová Rom s Radiem 2.15.50.14?Omlouvám se ale na první stránce sem něco podobného četl, pak sem rovnou skočil na konec. 0

MareX

04 | 01 | 11 15:43
Zkusil bych to přepnout do bootloaderu ručně, potom to připojil k počítači a počkal bych než se nainstalují ovladače - aspoň mě se pro zařízení v bootloaderu instalovaly zvlášť. 0

killabee

04 | 01 | 11 15:32
Zdravím, měl bych takovou malou prozbu.Po spuštění RomUpdateUtility.exe v adresáři MAGLDR111 a odklikání tlačítek next a update všechno probíhá jak má, až do chvíle, kdy zmizí trikolora a oběví se logo HTC s procentama.V ten moment to jakoby zamrzne na 0% a po chvilce my vyskočí ERROR : UPDATE ERROR .Mohl by mi prosím někdo poradit jak na to?Děkuji za kladné komentáře. 0

mcintosh666

04 | 01 | 11 15:19
Nová verze Gingerbread, konečně funkční videokamera, ale raději bych GPS. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777 0

Jindřich Lukeš

04 | 01 | 11 12:47
Pánové, výběr baterie, řešte zde: http://wmmania.cz/forum/180/?&t=35117 0

MareX

04 | 01 | 11 12:12
Já teda nevím, ale s "ICQ na pozadí", to znamená s neustále aktivně využívaným internetovým připojením, se nemůžeš divit. Zkus to nejprve bez toho ICQ, než si půjdeš koupit novou baterku. Za rok mi neodešla baterie nikdy v žádném mobilu. 0

opecko

04 | 01 | 11 12:09
A ja jsem to taky popletl, ta originalni ma zaruku jen 6 mesicu, ta neoriginalni zase 12 mesicu. 0

Burik

04 | 01 | 11 12:04
já si nevšiml toho slůvka "originální" u té jedné...v tom případě je to jasné.. 0

opecko

04 | 01 | 11 11:58
Rozdil je napriklad v tom, ze ta levnejsi ma o polovinu kratsi zaruku. Ale velmi casto je rozdil v kvalite. Kupovat nejlevnejsi baterii neni nejmoudrejsi, proto jsou originlni tak drahe. 0

Burik

04 | 01 | 11 11:48
Já teda moc spokojen s výdržem baterie nejsem..nezdá se mi,že bych na tom byl lépe,než s SD verzí.Ráno v 7 vyndáno z nabíječky a po nějakých mailech 3 hovorech,různé nastavování a facebook a icq na pozadí jsem nyní na 35% .Což mi přijde slabé zřejmě už mám v háji baterku,je přes rok stará.. mohl bych se zeptat na rozdíly mezi těmito bateriemi?http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/042PHT-051/htc-baterie-ba-s400-pro-hd2-1230-mah.html tato má vyšší kapacitu a je levnější..nerozumím tomu http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-739/baterie-htc-hd2-leo-1300mah.html 0

TrpOslik

04 | 01 | 11 10:54
Ja jsem jen nemohl prijit na to jak spustit bootloader, ale kdyz uz jsem vedel, ze to jde tak hracka. Diky moc. 0

mpis

04 | 01 | 11 09:38
to TrpOslik: Já jsem ho nahrál takto: přepnout telefon do bootloaderu (trikolora) připojit k PC - serial se změní na USB z PC spustit ROMUpdateUtility.exe v adresáři s MAGLDR a je to 0

TrpOslik

04 | 01 | 11 09:05
Měl bych drobnou otázku k MAGLDR. Ihned po vydání verze 1.10 jsem ji nainstaloval a začal laborovat s NAND Androidy ( mne osobně nejvíce zajímá podpora více firemních emailových účtů ). Pak vyšla verze 1.11 a já se snažil dopídit, jak na tuto verzi "jednoduše" upgradovat, bohužel bezvýsledně. Takže pokud existuje ( někdo našel či objevil ) jednodušší způsob než nahrání Windows, tak sem s ním. 0

Rady

04 | 01 | 11 07:15
ClockworkMod Recovery for HD2 - v1.0 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=898913 0

Rady

04 | 01 | 11 05:51
Pouzivam na mereni proudu aplikaci Battery monitor. Stahnes ji v marketu a je free. Mam ale dotaz ohledne nahrani melodie do slozky "Alarm" v Nand. Pokud tam chci nahrat nejakou hezkou melodii pro zvoneni budiku, tak mi to nechce dovolit ve fille manageru tuto melodii tam vlozit. Jde to nejak? 0

trapperjohn

04 | 01 | 11 04:11
rad bych porovnal build podle výdrže baterie poradíte mi kolegové nějakou aplikaci a je fakt machr na měření výdrže baterie? 0

Loppko1

04 | 01 | 11 00:10
no ten můj build (podpis) je stejný jako SD verze a ty byla vyladěná dostatečně...a myslím že nemá EB support 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 23:56
zatím není, všichni chrlí nové buildy a nikdo neladí, chce to cas, ono se to uklidní a pujde to směrem do kvality, nikoliv kvantity. 0

silent64sk

03 | 01 | 11 23:37
Nevedia spraviť konečne build s kernelom, čo podporujú extended battery? Alebo som slepý a nikde to nevidím? 0

Tommy1979

03 | 01 | 11 23:33
Zdravim! Uz jste nekdo zkousel toto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=898415 EDIT: Tak vyzkouseno, vsechno maka jak ma. Instalace cca 20 min. Pamet po nainstalovani 1GB jak vysitej Jediny problem, ze se mi to priserne dlouho probouzi a uvidime co pres noc udela baterka... 0

David Šedivý

03 | 01 | 11 23:15
OT: Dorazi, ale pekne usoupanej a upocenej. A nakonec si uvedomi, ze by to mozna opravdu bylo lepsi vzit pres Pragl, tak jak vsichni okolo radili . 0

silent64sk

03 | 01 | 11 23:05
Niektorých možno baví ten adrenalín alebo metóda pokus-omyl. Čo už, keď sú tu takí experimentátori, ktorí nemajú trpezlivosť čítať návody a vlastne po zabitých pár hodinách sa dopracujú krvopotne k výsledku. Do Ríma sa človek dostane aj cez severný a potom južný pól, hlavné je, že tam nakoniec dorazí 0

David Šedivý

03 | 01 | 11 22:59
Takže pánové dnes jsem maturoval,zařízení úplně mrtvé,nakonec pomohlo přesně tohle: Pro naprosto bezproblémovou realizaci celého procesu doporučuji do zařízení nahrát oficiální ROM 1.66.479.2, aplikovat HSPL 2,08 a nahrát RadioROM 2.15.50.14. Díky moc za rady. A proc myslis, ze je tahle kombinace napsana v Jindrove navodu? Prave pro bezproblemovou instalaci. Kdo si jede po svem, tak si jen pridelava starosti a praci. 0

silent64sk

03 | 01 | 11 22:36
Pre ľudí, ktorí si radi pozrú aj praktickú úkažku inštalácie NAND verzie androidu a vedia aspoň trocha anglicky je tu video znázorňujúce celý postup: http://www.youtube.com/watch?v=cvS4EvS0PAw&feature=player_embedded 0

Dafinko

03 | 01 | 11 22:04
Je to možné. Ja som začínal s verziou 2.5. 0

MareX

03 | 01 | 11 22:02
Ne, ApPlanet 2.3. 0

Dafinko

03 | 01 | 11 21:58
Na ofiko stránkách píšou, že kdo má 2.3, tak se automaticky neaktualizuje. Myslíš Android 2.3? 0

MareX

03 | 01 | 11 21:52
Na ofiko stránkách píšou, že kdo má 2.3, tak se automaticky neaktualizuje. 0

Dafinko

03 | 01 | 11 21:49
nevím,mám ji už dlouho a aktuální nemohu nikde najít.. Pokiaľ máš nainštalovanú akúkoľvek verziu Applanetu, pri spustení sa aktualizuje automaticky. 0

Doktor

03 | 01 | 11 21:40
Kde je chyba pokud mi to při nahrávání hází tuhle chybu? zkoušel jsem už i jinný build a stejný problém Error happen Read below for more information Error Description: send partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (802) Error Description: flash write failed. Info: .\RSPL\RSPL.cpp (586) Zrejmne budes mit podobny problem jako popisuji zde - http://wmmania.cz/forum/?f=180&t=34938&p=393562#p393562 Takže pánové dnes jsem maturoval,zařízení úplně mrtvé,nakonec pomohlo přesně tohle: Pro naprosto bezproblémovou realizaci celého procesu doporučuji do zařízení nahrát oficiální ROM 1.66.479.2, aplikovat HSPL 2,08 a nahrát RadioROM 2.15.50.14. Díky moc za rady. 0

RustyDC

03 | 01 | 11 21:07
Applanet 2.6.3 0

Burik

03 | 01 | 11 21:00
nevím,mám ji už dlouho a aktuální nemohu nikde najít.. 0

RustyDC

03 | 01 | 11 20:15
U mna je to tak ze nie vzdy zobrazi obsah marketu a ani obsah stiahnutych app, bez problemov to ide asi tak 7 z 10 pokusov. Mozno mas nespravnu verzium, stiahol si si najaktualnejsi ? 0

Burik

03 | 01 | 11 20:11
ano appplanet..mně teda nefunguje..vždy to zahlásí neočekávanou chybu a je třeba to vypnout..pořád dokola.. 0

RustyDC

03 | 01 | 11 20:05
Funguje vám aplikace blackmarket v NAND verzích? ano funguje, i ked nie stale ale funguje (ak pod tym nazvom myslime "Applanet") 0

silent64sk

03 | 01 | 11 20:00
Mne sa pozdáva najmä tento build: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897898, len zatiaľ mi prekáža, že v podstate žiadna NAND verzia nemá podporu extended battery(ak mám náhodou staré informácie, poprosím o opravu). Je pravda, že na sense som si dosť zvykol, zmene sa však nebránim(aspoň na čas). 0

MareX

03 | 01 | 11 19:53
ale pokud tam hodím smtp googlu,tak se mi lidi budou odepisovat na google účet a ten mám jen kvůli androidu... To taky není pravda, stačí v Gmailu (Nastavení -> Účty a import) povolit posílání z dané emailové adresy - po zadání emailu Ti přijde ověřovací mail., pak už můžeš z jakéhokoliv emailového klienta posílat maily přes jejich SMTP a přitom tvoje emaily budou chodit z takové adresy, z jaké jsi je chtěl fakticky poslat. Jediný return-path bude obsahovat tvojí gmailovou adresu, ale to nikdo normálně nevidí, pokud se nepodívá do záhlaví mailu. Jinak sender a reply-to bude tvoje seznamácká adresa. Takhle to mám nastavené já: http://hd2.marextafl.cz/gmail.png. 0

Burik

03 | 01 | 11 19:39
všechny mé předešlé buildy byly s Sense..a nyní zjištuji,že se bez toho dá s klidem žít.. 0

Loppko1

03 | 01 | 11 19:29
tak si přesměruj seznam na gmail a máš taky po starostech:-) plus dodám zkušenosti s buildem JDMS 1.6.2 Ultimate link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=782301 tento build jsem používal už měsíc v SD verzi a co se týká verze nand tak všechno funguje jak má:-) zajímat vás bude volná pamět, ta po instalaci byla cca 120 MB a ted mám asi 101 MB po instalaci "nezbytných" aplikací, které nejdou přesunout na kartu. Build je senseless, postaven na CM6.1 s prostředí ADWLauncher s nadstavbou Ultimate Droid která nabízí poměrně dost možností změn (i když asi ne tolik jako MIUI). No doporučuju vyzkoušet především těm, kdo nemusí Sense 0

Burik

03 | 01 | 11 18:06
To není pravda. Seznam.cz má vlastní SMTP server oproti třeba Centrum.cz. To tvoje řešení je sice taky řešení, jenže funkční pouze v případě, že bude připojen přes mobilního operátora. Pokud se někde připojí přes Wi-Fi, tak to nebude fungovat. Mnohem lepší je v tomhle případě použít SMTP Googlu. ale pokud tam hodím smtp googlu,tak se mi lidi budou odepisovat na google účet a ten mám jen kvůli androidu... Každopádně mail už chodí..restartoval jsem telefon a už šlape:-) 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 17:21
Souhlas s MareXen 0

MareX

03 | 01 | 11 17:10
To není pravda. Seznam.cz má vlastní SMTP server oproti třeba Centrum.cz. To tvoje řešení je sice taky řešení, jenže funkční pouze v případě, že bude připojen přes mobilního operátora. Pokud se někde připojí přes Wi-Fi, tak to nebude fungovat. Mnohem lepší je v tomhle případě použít SMTP Googlu. 0

Francimour

03 | 01 | 11 17:00
nastavuji to jako v každém buildu..příchozí mi to ověřování schválí ale odchozí už ne..smtp.seznam.cz jen si nejsem jistý portem.. Se smtp.seznam.cz se nikam nedostanes musis mit smtp operatora dane sluzby.A port je to 25. Priklad vodafone: smtp.vodafonemail.cz 0

MareX

03 | 01 | 11 16:57
Port je 25 při nezabezpečeném spojení. 0

Burik

03 | 01 | 11 16:52
nastavuji to jako v každém buildu..příchozí mi to ověřování schválí ale odchozí už ne..smtp.seznam.cz jen si nejsem jistý portem.. 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 16:47
Zrejme nastavujes neco spatne. Smeruj svuj dotaz do vlakna daneho buildu 0

Burik

03 | 01 | 11 15:33
Jen teda za boha nemůžu nastavit email na seznamu..google funguje dobře,ale Seznam se nechce nastavit..s aplikací,která je nativní 0

zorry

03 | 01 | 11 14:52
Obávám se , že klasicky to nepůjde... 0

David Šedivý

03 | 01 | 11 14:36
Htc sync funguje bezproblemu,alespon u tech buildu, ktere jsem zkousel I na Jaws-MIUI? Ten totiz zorry instaluje. Pokouším se nainstalovat tuto verzi : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 14:32
Pokouším se nainstalovat tuto verzi : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367 1. you need android SDK, so you can do "adb shell", download here, download USB driver from there or you can or download here (you still need android sdk to run "adb shell") první polovinu kroku 1 jsem vyřešil , ovšem nevím , k čemu je mi usb drive. Přpojil jsem HD2 k PC , ale neptá se mě to na žádné drivers... Pokud se pokusím spustit Android Happen error Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) Tento build je mozno nainstalovat klasicky dle toho navodu na uvodni strance. Chyba kterou popisujes se tu uz take resila 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 14:26
Zalezi na jake bazi mas postaveny ten Android. Pokud na HTC Desire, Desire HD nebo Desire Z, tak ano. Ale jeste dovetek. To fungovalo u SD buildu nevim jak u NAND. Htc sync funguje bezproblemu,alespon u tech buildu, ktere jsem zkousel 0

zorry

03 | 01 | 11 13:48
Pokouším se nainstalovat tuto verzi : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367 1. you need android SDK, so you can do "adb shell", download here, download USB driver from there or you can or download here (you still need android sdk to run "adb shell") první polovinu kroku 1 jsem vyřešil , ovšem nevím , k čemu je mi usb drive. Přpojil jsem HD2 k PC , ale neptá se mě to na žádné drivers... Pokud se pokusím spustit Android Happen error Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) 0

disposableantichrist

03 | 01 | 11 13:36
a jakou máš? MDJ_Revolution_HD_v._2.1,nebo 2.2?Já mám teda místa hodně málo:-( mdj froyo revolution 2.1 0

David Šedivý

03 | 01 | 11 12:54
Zalezi na jake bazi mas postaveny ten Android. Pokud na HTC Desire, Desire HD nebo Desire Z, tak ano. Ale jeste dovetek. To fungovalo u SD buildu nevim jak u NAND. 0

zorry

03 | 01 | 11 12:42
Přístroj mi píše , že není možné synchronizovat , nenašel jsem přesný update pro HD2 , mohu využít tento ? http://www.htc.com/www/SupportViewNews.aspx?dl_id=982&news_id=776 díky 0

Burik

03 | 01 | 11 11:39
Funguje vám aplikace blackmarket v NAND verzích? 0

Burik

03 | 01 | 11 10:42
Čeština tam není,ale jestli droida znáš,tak nebudeš mít problém..jinak vše je bleskově rychlé..instalování aplikací je otázka mžiku..fakt paráda..vyzkoušej ho..já asi omylem postoval tu starší...ale mám tuto : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367 jinak je tam změna..ta má by měla být novější.. jen si to chce trochu zvykat,že tam není Sense.. MIUIN si s tím ale fakt vyhrál a je tam nepřeberný množství skinů,témat,které kompletně změní vzhled telefonu..fakt paráda 0

davidk91

03 | 01 | 11 10:23
...taky jsem na ní koukal, ale nevím jestli je tam čeština? A jaký je rozdíl mezi tou kterou jsi postoval, a touto http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=10283326&posted=1#post10283326 0

Burik

03 | 01 | 11 10:13
zatím asi nejlepší se zdá http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367..spousta nastavení a grafické orgie..i bez Sense je to krásné a přehledné..chvilku u něj zůstanu..zkoušejte:-) 216MB po zapnutí.. prosímtě mohl bys sem hodit nějaký komentář, jak dlouho to asi vydrží na baterce + tvé zkušenosti s GPS dík. až ho budu mít déle,tak poreferuju..ale v rychlosti GPS jelo normálně..výdrž fakt nevím,furt si s tím hraju a nastavuju...takže je to o ničem.-) 0

silent64sk

03 | 01 | 11 09:44
Tiež si myslím, že v návode je to spomenuté dostatočne a bolo to tu umieľané mnohokrát, takže treba sa najskôr trocha popozerať a potom niečo písať... 0

David Šedivý

03 | 01 | 11 09:39
Co je doporucene je prakticky nutne. 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 09:37
Pokud je neco doporucene, minimalne 2x v navodu napsane a ve foru aspon 20x a ctenar to neudela, tak pak je to jeho problem 0

v0jtisek

03 | 01 | 11 09:31
je to tam doporuceny, to nikdo nedela )) treba ta offiko romka nutna neni, jde to i z energy, ale bez 2.08 HSPL je to past.. ) Kazdopadne super prace 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 09:25
Vzdyt to tam je napsany nekolikrat, jednou cervene. Chce to poradne cist 0

mpis

03 | 01 | 11 09:25
No ale v tom návodu to je napsáno v prvním bodu červeným písmem. 0

v0jtisek

03 | 01 | 11 09:17
doporucuju napsat do toho navodu ze je NUTNA HSPL 2.08. Bez ni se mobil po ctvrtem kroku sekne a alespon u me to vyvolalo slusnou paniku 0

premikkoci

03 | 01 | 11 06:56
Mě jela GPS normálně a baterka na android je dobrá. Předpokládám, že u NAND verzí ta GPS bude stejná. 0

trapperjohn

03 | 01 | 11 04:21
zatím asi nejlepší se zdá http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367..spousta nastavení a grafické orgie..i bez Sense je to krásné a přehledné..chvilku u něj zůstanu..zkoušejte:-) 216MB po zapnutí.. prosímtě mohl bys sem hodit nějaký komentář, jak dlouho to asi vydrží na baterce + tvé zkušenosti s GPS dík. 0

Jindřich Lukeš

03 | 01 | 11 00:08
DFT_LEO_MAGLDR111 je pouze archiv ve kterém je umísten bootloader sloučící pro nahrání Androidu. Každopadně máš asi na mysli ROM, která je přiložena u toho navodu. Doporučuji vyzkoušet také nějakou jinou. V tomto vlakne najdeš celou řadu zajímavých tipů. 0

zorry

02 | 01 | 11 23:56
Chtěl bych se zeptat , jestli vám verze DFT_LEO_MAGLDR111.rar také docela často zamrzá ... Popřípadě nějakou radu , co s tím ... Mě osobně 1krát za půl hodiny , jsem napříkad na marketu , projíždím apps a konec... 0

Burik

02 | 01 | 11 23:47
Já je radši ani nezapínal:-)Až bude čas..zatím všechno nastavuju a přizpůsobuju 0

Dafinko

02 | 01 | 11 23:33
Aj mne tento buildik najviac učaril. Vždy sa k nemu znovu a znovu vraciam. Prosím Ťa, ak by sa Ti podarilo identifikovať tie dve čínske apk., daj mi vedieť. Vďaka 0

Burik

02 | 01 | 11 23:08
zatím asi nejlepší se zdá http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367..spousta nastavení a grafické orgie..i bez Sense je to krásné a přehledné..chvilku u něj zůstanu..zkoušejte:-) 216MB po zapnutí.. 0

Burik

02 | 01 | 11 22:08
zkus zase snížit HSPL na nižší 1.42 a pak znova nahraj WM rom..mně to pomohlo 0

Doktor

02 | 01 | 11 22:05
Kde je chyba pokud mi to při nahrávání hází tuhle chybu? zkoušel jsem už i jinný build a stejný problém Error happen Read below for more information Error Description: send partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (802) Error Description: flash write failed. Info: .\RSPL\RSPL.cpp (586) Zrejmne budes mit podobny problem jako popisuji zde - http://wmmania.cz/forum/?f=180&t=34938&p=393562#p393562 přesně takhle jsem to dělal od začátku a nic,bojím se že ta paměť budu naprcaná a bude po telefonu.... 0

Doktor

02 | 01 | 11 22:03
Kde je chyba pokud mi to při nahrávání hází tuhle chybu? zkoušel jsem už i jinný build a stejný problém Error happen Read below for more information Error Description: send partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (802) Error Description: flash write failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (586) takže jsem znovu provedl task29,znovu nahral MAGLDR 1.11 a znovu stejná chyba,zítra to zkusím ještě na win7 jinak mě nic nenapadá, je z toho cihla,protože nejde zavést už ani Energy Rom,jen svítí logo a nic víc. 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 22:01
Kde je chyba pokud mi to při nahrávání hází tuhle chybu? zkoušel jsem už i jinný build a stejný problém Error happen Read below for more information Error Description: send partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (802) Error Description: flash write failed. Info: .\RSPL\RSPL.cpp (586) Zrejmne budes mit podobny problem jako popisuji zde - http://wmmania.cz/forum/?f=180&t=34938&p=393562#p393562 0

Burik

02 | 01 | 11 21:37
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 Zkus toto. Desire HD rom. Já měl po prvním bootu přes 200MB volných. HD verze od MDJ jsou pro HD2 TMOUS, které mají 1GB ROM. Díky zkusim jí..snad je i v ČJ.. koukám na to screeny,to je bez Sense? 0

silent64sk

02 | 01 | 11 21:35
Ja som napríklad nabíjal HD2 včera o cca 18tej večer, teraz mám 70% a to som bol na wifi niekoľko hodín, hral angry birds, inštaloval nejaké veci a ráno zahral jednu misiu HAWX. Portácia, čo mám v popise a 1600mAh baterka. Je pravda, že dnes poobede som skúšal NAND verziu, ale to som skúšal s inou baterkou, ale aj tak je to dobrý výsledok, takže zatiaľ mi sd verzia plne vyhovuje. Spotreba je u mňa možno preto taká dobrá, keďže mám operátora O2 a ten jediný má na slovensku zatiaľ len 2G sieť(spotreba v standby 4-5mA - aplikácia Battery Monitor). 0

premikkoci

02 | 01 | 11 21:34
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 Zkus toto. Desire HD rom. Já měl po prvním bootu přes 200MB volných. HD verze od MDJ jsou pro HD2 TMOUS, které mají 1GB ROM. 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 21:32
Zkus nejakou verzi, která není z Desire HD. Do 80 MB je vazne malo, to je jasny 0

web.pavlik

02 | 01 | 11 21:31
Vyzkoušej PRJ build a nebo NexusHD2-Froyo_V1.9a_NAND 0

Burik

02 | 01 | 11 21:27
Omlouvám se,ale budu teda remcat,jelikož mám po zapnutí volných nějakých 55MB to je fakt málo..nechápu,že všichni máte víc jak 100MB..zkoušel jsem dvě verze a maximálně jsem měl 75MB volných 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 21:25
Právě to si taky myslím.. A jakou rom používáš ty ? A kolik máš MB ? Momentalně žadnou, testuji co me zrovna napadne. Každopádně stejně jako David jsem zastance SD verzí. Líbí se mi mít oba systémy, každy má své výhodny. silent64sk: 2-3 dny (trochu lepší výdrž než má HD2, spatně se to ale srovnává WP7 je uplne jiny systém). Jinak HD7 je bleskurychlá, podstatne rychlejší než androidy a WM na HD2. Jinak pamětovka je tam pouze class 4. Více o tomto prosím v jiném vlakne. 0

premikkoci

02 | 01 | 11 21:21
děláš někde chybu.... přečti celé vlákno.... jsou zde vyřešené problém, týkající se flashe. K té HD7.. Myslím, že ty odezvy by vyřešila rychlejší karta. 0

silent64sk

02 | 01 | 11 21:20
Je to zaujímavá kombinácia, spotreba bude určite nižšia v standby režime ako je len pri čisto SD portáciach, ja myslím, že to má viac nevýhod ako výhod, treba to rozhodne vyskúšať a potom to hodnotiť. Len tak mimo tohto vlákna otázka na Jindřicha - ako je so spotrebou u HD7, keď je ROM skombinovaná s sd kartou, tam musí byť spotreba tiež vyššia ako je to u iných zariadení, ktoré majú pevnú pamäť, takisto odozvy nie sú až také svižné, najmä načítanie aplikácií, čo som mal možnosť sledovať na youtube. EDIT: tu je príklad, je to síce HTC Trophy, ale princíp je ten istý ako u HD7: http://www.youtube.com/watch?v=f_GhByYiGdE 0

Doktor

02 | 01 | 11 21:18
Kde je chyba pokud mi to při nahrávání hází tuhle chybu? zkoušel jsem už i jinný build a stejný problém Error happen Read below for more information Error Description: send partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (802) Error Description: flash write failed. Info: .\RSPL\RSPL.cpp (586) 0

web.pavlik

02 | 01 | 11 21:16
Právě to si taky myslím.. A jakou rom používáš ty ? A kolik máš MB ? 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 21:08
Jistě, už vznikají i první verze s touto kombinací. Každopadně se obávám, že to jen přispěje k vyšší spotřebě zařízení a požná i jejich zpomalení, stejně jako tomu bylo u tech SD verzí, i když ne v takové míře. 0

web.pavlik

02 | 01 | 11 21:05
data.img jde i na NAND.. A přesně tak jsou rozežraní z SD verze s data.img http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=10246269&postcount=228 0

Wasi1

02 | 01 | 11 21:02
Priklanam sa k prispevku,kamarat ma Desire a este pamat neriesil za 1r pouzivania.Aspon v nich nebudete mat bordel:-D.Ja som spokojny ze mam konecne stabilny soft s ohromnymi moznostami..(ktory sice uz raz padol:-))Ale viac mi ku stastiu netreba:-) 0

silent64sk

02 | 01 | 11 20:57
Presne tak, stále je tu možnosť ostať na SD variante androidu pre toho, komu to nevyhovuje. Takže komu je čo po vôli, tak nech si urobí... 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 20:53
lidi co furt blazníte z tou pamětí? ROM ktera ma přes 100-150 MB je uplně dostatečná. Vemte si kolik volého místa je u WM. To samé platí pro Android na HTC Desire. Naprostou souhlasím s tímto: Já to osobně neřeším. Mám paměti vcelku dostatek. Oni si na to stěžují, protože byli rozežraní z data.img, který měl 1GB a více. . Jsem zvědavý kdy HTC udělá nějaký model, který bude mět NAND pamět třeba 8GB a více. 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 20:51
Jak dlouho zhruba má být zobrazena obrazovka s nápisem: Andriod Flasher mode Wait USB... USB Mám už to cca 15 min a stále se nic neděje ! Díky A co by se melo dít? v tuto chvíli mas vse pripraveno pro nahraní ROM, tak to muzes udelat 0

web.pavlik

02 | 01 | 11 20:49
Já to osobně neřeším. Mám paměti vcelku dostatek. Oni si na to stěžují, protože byli rozežraní z data.img, který měl 1GB a více. . Jsem zvědavý kdy HTC udělá nějaký model, který bude mět NAND pamět třeba 8GB a více. A jakou máš rom ? 0

zorry

02 | 01 | 11 20:46
... 0

premikkoci

02 | 01 | 11 20:40
Já to osobně neřeším. Mám paměti vcelku dostatek. Oni si na to stěžují, protože byli rozežraní z data.img, který měl 1GB a více. . Jsem zvědavý kdy HTC udělá nějaký model, který bude mět NAND pamět třeba 8GB a více. 0

web.pavlik

02 | 01 | 11 20:25
Můžete mi říct proč pořád máte problém s volnou pamětí ?.. U HTC desire jsem taky neměl zrovna moc místa volnýho a taky jsem žil i u WM mám jen kolem 200Mb 0

premikkoci

02 | 01 | 11 20:12
Stačí když to napíše jeden... Nemusí to psát každý.. 0

Burik

02 | 01 | 11 19:59
Download soon 0

premikkoci

02 | 01 | 11 19:58
Downloadu se během chvíle dočkáme. Mě teď zajímá, jak naskinovat notifikační lištu. Především ukazatele baterie, wifi, mobilních sítí. U normálních androidů se to flashuje přes recovery mod. 0

silent64sk

02 | 01 | 11 19:57
Super vec, ale vyskytol sa problém: , takže ju stiahli, ale čoskoro by mala byť dostupná... 0

Burik

02 | 01 | 11 19:56
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=896872 Toto je NAND verze, ale využívá i data.img na SD kartě. Tudíž máto dostatek místa. ROM je založená na DesireHD a jak se to tam nastavuje?Stačí mít ten soubor na kartě a ono se to samo přiřadí? 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 19:55
Tak tomu rikam super job. Diky premikoci za link. Jeste by to chtelo DOWNLOAD. 0

Burik

02 | 01 | 11 19:53
tak jsem opět u SD verze..rychlostně naprosto shodná s NAND mám :MDJ_FroYo_HD_v._4.6..a výdrž baterie neřeším..ale až se objeví odladěnejší NAND verze,tak do toho půjdu..zatím mi vadí ta velikost paměti..předešlý příspěvek je pozitivní..ale zatím zůstávám u SD:-) Vývojářům hodně zdaru:-) 0

premikkoci

02 | 01 | 11 19:43
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=896872 Toto je NAND verze, ale využívá i data.img na SD kartě. Tudíž máto dostatek místa. ROM je založená na DesireHD 0

premikkoci

02 | 01 | 11 19:40
Ta ROM je hodně ořezaná. Je tedy možné, že tam fcb vůbec neni. 0

PsychX

02 | 01 | 11 18:01
ako pridam prepojenie facebooku na kartu lide ??? v prvej verzii DFT to islo.. teraz mam light revolution HD a neviem to tam dostat. help. 0

666

02 | 01 | 11 17:53
tak co můžu poznamenat k těmto větám je, že konečně ve verzích NAND funguje ADB (vývojová komunikace PC-Android) bez problémů před tím (sd verze nebo ram) se kously a něco neprovedly 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 17:20
S timto musim naprosto souhlasit, hlavne s posledni vetou. 0

silent64sk

02 | 01 | 11 17:13
Zaujímavé je, že pamäť ROM je úplne rovnaká aj v HTC Desire a ľudia sa až tak nesťažujú na nedostatok miesta, respektíve dokážu s tým žiť. Android má skrátka takú koncepciu a je to "chyba" HTC, že vybavuje svoje zariadenia malou vnútornou pamäťou(v porovnaní s konkurenciou). Takisto mne vyhovuje bootovanie z sd karty, v rýchlosti nie je taký rozdiel, aký som čakal(o niečo lepšie odozvy), výhoda je fakt v tej menšej spotrebe(asi 2x krát, teda aspoň tak to ukazuje aplikácia), takže mám dilemu. Najrozumnejšie je asi zatiaľ počkať a dať vývojárom dostatok času, kým príde nejaký poriadne optimalizovaný build. 0

Burik

02 | 01 | 11 16:53
Budu pár dní zkoušet a pak se asi zase vrátím k nějaké SD variantě.. 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 16:45
To ja v podstate taky, ale to malo mista, ktery je v NAND me tak nejak zatim odrazuje a kartova verze co mam v podpisu mi slape jako svycarsky hodinky, tak nevidim duvod menit. 0

Burik

02 | 01 | 11 16:43
zatim mi vadí jen ten nedostatek paměti..jinak je to dobré.Já WM skoro nezapínal.jen kvůli bootu do Androida.. 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 16:39
No tak jsem si to vyzkousel, ale zatim zustavam a kartove verze. Zatim v tom nevidim extra rozdil. A navic se takhle muzu dal "frajerit ", ze mam ve founu dva OS. 0

Burik

02 | 01 | 11 16:13
a jakou máš? MDJ_Revolution_HD_v._2.1,nebo 2.2?Já mám teda místa hodně málo:-( 0

disposableantichrist

02 | 01 | 11 16:09
zdravim, dekuji moc uz jsem to rozfachal pod xpeckama mam mdj froyo revolution slape krasne pamet-99 mb.... staci 0

Burik

02 | 01 | 11 15:44
Lidi díky!!Je to tam Teda ještě není vyhráno..svítí mi zatím logo HTC,snad se to pohne:-) Zatím jen nabíhá furt dokola animace.. EDIT:už se to chytlo a musím uznat,že to je paráda...mám MDJ_Revolution_HD_v._2.1_NAND a je to fakt super:-) no ale volná paměť jen 38MB to je špatné 0

disposableantichrist

02 | 01 | 11 15:38
muzete mi poradit jak obelstit ten active sync? dekuji už je to doplněno v navodu THX 0

666

02 | 01 | 11 15:14
s gauner1986's HD-FI 0.3 jsem měl taky problém A podarilo se Ti ho nejak vyresit nebo ses na to vyprd a sel rovnou na MDJ Gingerbread v1.2 ? ne neřešil jsem to a šel jsem na MDJ Gingerbread v1.2 a vůbec si nestěžuju 0

Francimour

02 | 01 | 11 15:13
Tak se mi potvrdilo pravidlo:Cim blbejsi hospodar tim vetsi brambory:-)) nainstaloval jsem do notesu W7 a do Leo HD2 NAND presne podle prvniho navodu DFTAndroid 2,2. A ejhle vsechno co potrebuji funguje a to rychle vcetne GPS.Po nainstalovani 2 aplikaci EveryTrail PRO a ThinFreeOffice mam dostupnou pamet v telefonu 77,57MB je to dobre? 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 15:10
s gauner1986's HD-FI 0.3 jsem měl taky problém A podarilo se Ti ho nejak vyresit nebo ses na to vyprd a sel rovnou na MDJ Gingerbread v1.2 ? 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 15:08
muzete mi poradit jak obelstit ten active sync? dekuji už je to doplněno v navodu 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 15:05
a je nutné tam házet tu 1.66. ROM?Bez ní to opravdu nejde? Jelikož mi to to opravdu nejde nahrát..připojen k win mobile centru jsem..vždy naskočí jen 0% a dál se dlouho nic neděje.Nevím čím to je,přitom jsem nedávno nahrával Energy rom normálně.. Nutné to není. Jde to například i z Energy ROM, nebo jak tu bylo zmíněno přímo přes Task 29. 0

Menschik

02 | 01 | 11 15:01
Len pre doplnenie z xda NOTE: You do NOT need to flash a Stock Rom before starting this, a Custom Rom will be fine as long as you have HardSPL 2.08 and a 576 RAM compatable Radio 0

beldy

02 | 01 | 11 15:01
myslis tohle? http://wmmania.cz/forum/?f=180&t=34938&p=393466#p393466 0

Burik

02 | 01 | 11 14:59
Nemusíš instalovat 1.66. ROM. Stačí Task 29 (vyčistí NAND) a nahraje 2.08.50.05 Radio ROM. Takže potom nahraj 576MB Radio ROM a pak můžeš nainstalovat MAGLDR a poté flashnout Android. Nezapomeň na HSPL... Task 29 http://www.edisk.cz/stahni/15002/task29.rar_9.61MB.html tak jsem to vyřešil..HSPL jsem snížil zase na 1.42 a pak nahrál ROM a Radio..pak tam zase hodil 2.08 HSPL..takže nyní už zkusím nahrát Androida 0

disposableantichrist

02 | 01 | 11 14:54
muzete mi poradit jak obelstit ten active sync? dekuji!! 0

666

02 | 01 | 11 14:43
s gauner1986's HD-FI 0.3 jsem měl taky problém 0

David Šedivý

02 | 01 | 11 14:33
Vite co je zajimavy, ze se mi podarilo dostat do NAND tu ROM co je u clanku s navodem, pak MDJ FroYo Revolution v.2.0, ale gauner1986's HD-FI 0.3 (Desire HD based) mi vzdy skonci s timto vysledkem - http://wmmania.cz/forum/180/34938/?&start=350#p393459 0

Burik

02 | 01 | 11 14:29
Dobře,zkusím to..snad se to povede..tak bohužel task 29 taky nejde..zobrazí se kopírování,ale stále je tam 0% už nevím co s tím 0

disposableantichrist

02 | 01 | 11 14:29
zkus to nahrat pres bootlander... drz tlactko hlasitosti dolu, a podrz cervene sluchatko... pak to pripoj a flashni 0

666

02 | 01 | 11 14:22
Nemusíš instalovat 1.66. ROM. Stačí Task 29 (vyčistí NAND) a nahraje 2.08.50.05 Radio ROM. Takže potom nahraj 576MB Radio ROM a pak můžeš nainstalovat MAGLDR a poté flashnout Android. Nezapomeň na HSPL... Task 29 http://www.edisk.cz/stahni/15002/task29.rar_9.61MB.html 0

Burik

02 | 01 | 11 14:12
a je nutné tam házet tu 1.66. ROM?Bez ní to opravdu nejde? Jelikož mi to to opravdu nejde nahrát..připojen k win mobile centru jsem..vždy naskočí jen 0% a dál se dlouho nic neděje.Nevím čím to je,přitom jsem nedávno nahrával Energy rom normálně.. 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 13:56
Já mám takový problémek tam vůbec nahrát tu ofiko rom..mám ji staženou..telefon připojen,ale vždy jen naběhne průběh kopírování do tel..ale je to stále na 0%..ikdyž jsem chtěl nahrát jakoukoliv jinou rom..HSPL 2.08 mi to v pohodě nahrálo Poradil by někdo? tak tu rom nahraj z karty. postup najdes ke konci v tom navodu jak nahrat Android 0

disposableantichrist

02 | 01 | 11 13:47
je odbry vypnout v PC vsechny ostatni programy..... jednou jsem se s tim taky trapil.... restartoval pc, sputil jen to co potrebuju a bylo to btw: jak mam tedy nastavit ten active sync ? muzete mi jeste hodit link na verzi ktera slape vseobecne dobre?:) 0

Burik

02 | 01 | 11 13:45
Já mám takový problémek tam vůbec nahrát tu ofiko rom..mám ji staženou..telefon připojen,ale vždy jen naběhne průběh kopírování do tel..ale je to stále na 0%..ikdyž jsem chtěl nahrát jakoukoliv jinou rom..HSPL 2.08 mi to v pohodě nahrálo Poradil by někdo? 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 13:13
mam otazku.... je mozne nejak vyexportovat nastavenia z droidu tak aby som ich potom naimportoval do ineho?? a druha ktora romka je zatial podla vas naj... mal by som asi zaujme o rom z desire hd obecne je dobre zbytecne neobnovovat nastavení jedné ROM do ROm uplne jine. Kazdopadne pokud na tom trváš, zkus Titanium backup 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 13:07
Jen dodám, že pokud má někdo problém nastartovat MAGLDR tak vězte, že je skutečně potřeba Radio ROM s 512MB RAM. Já stáhnul tu od T-mobile a začalo to po dvou hodinách útrap fungovat. Tak to je omyl, potřebuješ ROM podporující tu rozšířenou pamět RAM. tedy 576 MB. Jasne to několikrát zminuji v tom návodu. 0

PsychX

02 | 01 | 11 11:51
mam otazku.... je mozne nejak vyexportovat nastavenia z droidu tak aby som ich potom naimportoval do ineho?? a druha ktora romka je zatial podla vas naj... mal by som asi zaujme o rom z desire hd 0

MareX

02 | 01 | 11 11:32
Tak to souhlasí, tam jsem měl taky, tuším, 136 MB. 0

Dafinko

02 | 01 | 11 11:28
Vyšla MDJ Revolution HD, která chodí i na přístrojích, které nejsou TMoUS. Zatím jen 48 MB volné paměti po prvním spuštění Vytvořil jsem pro ni nové téma: http://wmmania.cz/forum/180/35108 XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=866558 Ja tam mám pri prvom spustení 135 MB Opravujem, Marek. Mal som verziu bez HD 0

mpis

02 | 01 | 11 11:21
Já jsem měl v MDJ_Revolution_HD_v._2.1_NAND taky jen 48 MB, takže následoval ihned úprk na MDJ_FroYo_Revolution_v._2.1_NAND, kde je "celých 136MB". 0

MareX

02 | 01 | 11 11:19
MarekX a kolik jsi po ciste instalaci ty? 48.5 MB Prosím Vás, pište do toho tématu k dané rom, ať to tady nezahlcujeme 0

Dafinko

02 | 01 | 11 11:16
To netuším. 0

beldy

02 | 01 | 11 11:16
MarekX a kolik jsi po ciste instalaci ty? 0

MareX

02 | 01 | 11 11:13
Jak je to možný? 0

Dafinko

02 | 01 | 11 11:03
Vyšla MDJ Revolution HD, která chodí i na přístrojích, které nejsou TMoUS. Zatím jen 48 MB volné paměti po prvním spuštění Vytvořil jsem pro ni nové téma: http://wmmania.cz/forum/180/35108 XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=866558 Ja tam mám pri prvom spustení 135 MB 0

marlou

02 | 01 | 11 11:01
Na XP jsem to nerozchodil ani ja. Nakonec jsem to prehral v notasu, kde mam Win 7 a pres spravce to slo bez problemu. Mozna by mohlo zakazat USB pripojeni v Active Sync. Jelikoz to mam android uz zpet na SD karte, tak to prosim nekdo v XP zkuste. Jindro dej prosim tuto poznamku pro instalaci z XP do navodu. Po zakazu USB v activ sync ta instalace jiz probehne a nemusel jsem ani instalovat zadne jine drivery. Můžu potvrdit funguje na 100% 0

Wasi1

02 | 01 | 11 10:52
Toto forum momentalne hori prispevkami..normalne nestiham citat a to pripajam cca kazdu hodinu uz dva dni Je mozne ze sa pamat zariadenia pomaly zmensuje? od 31.12 bez toho aby som vedome cokolvek nove instaloval alebo upgradoval som stratil 13MB z pamate telefonu. (neprisli ani ziadne sms, mms emaily)- co moze sposobovat postupne zmensovanie? 0

MareX

02 | 01 | 11 10:36
Vyšla MDJ Revolution HD, která chodí i na přístrojích, které nejsou TMoUS. Zatím jen 48 MB volné paměti po prvním spuštění Vytvořil jsem pro ni nové téma: http://wmmania.cz/forum/180/35108 XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=866558 0

Dafinko

02 | 01 | 11 10:16
Pre milovníkov MIUI buildu - bootovanie konečne opravené. Pamäť cez 200 MB. Ak už mal niekto portáciu nainštalovanú, sú tam 2 apk v čínštine. Neviete aké? /1.- Zelená šípka dohora a 2. 4 farebné štvorčeky. 0

Rady

02 | 01 | 11 08:51
Na XP jsem to nerozchodil ani ja. Nakonec jsem to prehral v notasu, kde mam Win 7 a pres spravce to slo bez problemu. Mozna by mohlo zakazat USB pripojeni v Active Sync. Jelikoz to mam android uz zpet na SD karte, tak to prosim nekdo v XP zkuste. Jindro dej prosim tuto poznamku pro instalaci z XP do navodu. Po zakazu USB v activ sync ta instalace jiz probehne a nemusel jsem ani instalovat zadne jine drivery. 0

666

02 | 01 | 11 08:27
Zdravím lidi! Nevíte co se odemkne v MAGLDR když v Tetrisu dostanete 111111 skóre? "Tetris" - Tetris game. Get 111111 score to activate hidden features of MAGLDR Původ z xda-dev 0

Minatory

02 | 01 | 11 06:17
Jen dodám, že pokud má někdo problém nastartovat MAGLDR tak vězte, že je skutečně potřeba Radio ROM s 512MB RAM. Já stáhnul tu od T-mobile a začalo to po dvou hodinách útrap fungovat. 0

premikkoci

02 | 01 | 11 04:47
Přeci jenom malá interní paměť má své výhody. Díky tomu nemáte nainstalovaných desítky aplikacích, ale pouze ty potřebné. Tudíž obnova dat netrvá tak dlouho. I když lepší ta záloha. 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 04:23
Jinřich, ešte jednu otázočku. Moholby si mi z vlastných skúseností poradiť najideálnejší spôsob zálohy celej vnútornej pamäti. Samozrejme za predpokladu používania buildu od jedného autora. Pri Androide na SD karte stačilo prekopírovať data image. Vďaka. u NAND verze uz to není tak jednoduche, jedna se o klasicky Android, bude tedy třeba klasická zálohovací aplikace, např. Titanium Backup jak tu psal premikkoci. 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 04:22
Doopravdy je třeba si každy build vyzkouset, to co nekdo doporučí vubec není směrodatný. 0

premikkoci

02 | 01 | 11 03:38
Neni jednodušší to vyzkoušet? Myslím, že ti to řekne víc, než když ti to někdo napíše... 0

Menschik

02 | 01 | 11 03:06
Vie niekto spravit benchmark oboch buildov ci uz od MDJ alebo od gaunera a odporucit, ktora je lepsia na co a preco? 0

premikkoci

02 | 01 | 11 02:21
Titanium backup pro. 0

zenda33

02 | 01 | 11 01:19
tak už od včerejška od rána co jsem flashl android(gauner1986 hd-fi nand 0.2) do své HD2 na něm funguju a jediná drobnost co jsem zpozoroval je jen to,že ve zprávách se mi u jednotlivých sms nezobrazuje foto kontaktu,je to prkotina a možná jen špatně nastavené.Měl jsem v tel.Elegancia ROM - Miri colored by Steve0007 HD2 WM6.5.X,HSPL 2.08 a RadioROM 2.15.50.14..Mám v notbooku Windows 7 32 bit a bez problému jsem podle návodu od Jindřicha Android dostal do tel.Odezva je dobrá,žádné zamrzání,používal jsem jak připojení wifi tak i internet v mobilu a všechno mi funguje naprosto v klidu,dokonce i navigace Navigon pro android si převzala mapy co jsem měl pro Navigon pro Windows a zkoušel jsem instalovat i Need for speedy shift a automaticky si to našlo data co jsem měl odehraná na androidu co jsem bootoval s SD karty,fungují mi emaily,sms,mms,prostě všechno co potřebuju....Jen pořád v této verzi nefunguje natáčení videa HD a asi ještě nějaký čas nebude fungovat.Takže klobouk dolů před frajery co tohle dokázali...... Ahoj všem, mohu také potvrdit, že mě verze "gauner1986 hd-fi nand 0.2" jede bez problémů. Mám i foto v sms.. Instaloval jsem včera v 15:00, do 17:00 jsem nabíjel baterii, poté jsem doinstaloval LauncherPro a asi 16 aplikací, přičemž některé velké (Angry birds, Navigon, Sygyc Aura) jsem přesunul na kartu. Upravil jsem si plochu, ikony apod, aby mi vyhovovali stejně jako jsem to měl v Androidu na SD. Teď je 18:00 a mám 70% baterie- tedy po 25hod.provozu, při 25 sms, pěti hovorech dohromady dlouhých 12 min, vyplém mobilním přenosu dat ( nepatrná nevýhoda firemní sim), a s Wifi spuštěnou za tu dobu pouze na 0,5 hod. Já jsem tedy naprosto spokojen a věřím, že 2 dny výdrže během pracovního týdne jsou pro mne konečně reálné.. Jistě, že nevytěžuji mobil jako většina z Vás, ale mně to stačí.. Toť mé postřehy Roman.. jo jo dneska jsem tel.vypnul a zase zapnul a mám i ty fotky kontaktů a zatím funguje dobře........výdrž baterky je v podstatě shodná s WM teda aspon u mě a to ho využívám naplno,emaily,icq,sms a hodně volání... 0

trapperjohn

02 | 01 | 11 01:07
já zatím používám tenhle build http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777 a zatím maximální spokojenost, jediný co mi vadí je nefunkčmí GPS, to, že nejede ani kamera se dá přežít, ale ta GPS zamrzí, ale nezoufám na tom se určitě zapracuje. Jinak je to naprosto rychlej build. Dokonce bych použil přirovnání, že je to rychlý jako blesk. Používám to zatím první den, ale pár postřehů už pro vás mám. V provozu mi to vydrželo 6 hodin a 10 minut a to na wi-fi a neustálem drtění internetu či jakékoliv jiné činnosti telefonu takže jsem nadšenej. Zatím si tenhle build ponechám a sdělím případné další poznatky. 0

Dafinko

02 | 01 | 11 00:58
Jinřich, ešte jednu otázočku. Moholby si mi z vlastných skúseností poradiť najideálnejší spôsob zálohy celej vnútornej pamäti. Samozrejme za predpokladu používania buildu od jedného autora. Pri Androide na SD karte stačilo prekopírovať data image. Vďaka. 0

Jindřich Lukeš

02 | 01 | 11 00:24
no tak to jsou standardní hotnoty 0

Dafinko

02 | 01 | 11 00:11
Nerozumiem, prečo máš tak málo pamäti. V priebehu poslednej hodiny skúšam asi piaty build a najmenej som mal 176 MB. Najviac 286 pri builde Gingerbrad. 0

disposableantichrist

02 | 01 | 11 00:06
z ty SD mi to bezi taky dokonale a volnych mam 250 mb... proc je tam tak malo proboha ? 0

Tommy1979

02 | 01 | 11 00:03
mel...ale kdyz to neslo nahodil jsem zpatky skinny evo final...... jakej build je nej ? vyplati se ty nervy za to ? Vyplatí! Az na ty problemy s malou pameti to bezi naprosto dokonale! 0

disposableantichrist

01 | 01 | 11 23:42
mel...ale kdyz to neslo nahodil jsem zpatky skinny evo final...... jakej build je nej ? vyplati se ty nervy za to ? 0

Dafinko

01 | 01 | 11 23:34
Hurááááááááááááá, veľká vďaka, David. Úžasná tímová práca. 0

Rady

01 | 01 | 11 23:32
Myslel jsem ze to mas uz vsechno nachystane. 0

disposableantichrist

01 | 01 | 11 23:29
ale jo zabere..... nevim jakou rom nahrat, musel bych preinstalovat radio, i rom... a vsadim se ze mi to stejne nepujde 0

Rady

01 | 01 | 11 23:25
Za 5 minut muzes jit spat, vic casu to nezabere? 0

Rady

01 | 01 | 11 23:24
Ja jsem ten soubor neinstaloval, slo to i bez nej, aspon tedy u mne. 0

disposableantichrist

01 | 01 | 11 23:24
tajne jsem doufal ze neodepisete..... rad bych uz dokoukal film...a ne zas stravil u telefonu celou vecnost.moc vam dekuju teda!! 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 23:23
Jasne V Active Sync v Nastaveni pripojeni zrusit zaskrtavaci policko Povolit pripojeni USB. A potom soubor DAF.exe spustit jako spravce pres nabidku Spustit jako... a tam jeste zrusit to zaskrtavaci policko Chranit pocitac a data ...... Dej vedet jestli jsi uspel stejne jako ja. 0

Rady

01 | 01 | 11 23:22
Tak jsem to narychlo zkusil s tim zakazanym pripojenim USB a jde to i v XP 0

disposableantichrist

01 | 01 | 11 23:18
gratuluju !!!! muzu vedet jak na to ?:D 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 23:14
A JE TO TAM! CLOVEK SE NESMI VZDAT. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 23:11
tak to jsme tu ještě neměli 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 23:03
Tak uz jsem to rozjel pod XP, pomohlo toto, ale nakonec se to tesne pred koncem kouslo a vybehla tato hlaska: Error happen Read below for more information Error Description: send partition data failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (802) Error Description: Info: .\RSPL\RSPL.cpp (545) Vite nekdo co by to mohlo znamenat??? 0

Rady

01 | 01 | 11 22:53
Na XP jsem to nerozchodil ani ja. Nakonec jsem to prehral v notasu, kde mam Win 7 a pres spravce to slo bez problemu. Mozna by mohlo zakazat USB pripojeni v Active Sync. Jelikoz to mam android uz zpet na SD karte, tak to prosim nekdo v XP zkuste. 0

Dafinko

01 | 01 | 11 22:48
Jediny build, ktorý sa mi podarilo rozbehnut je CM6.1_Nand. Vyzerá veľmi dobre a mam volnych 196 MB pamäti Chtělo by to přesnější popis tohoto buildu případně odkaz. Který to je z tohoto přehledu? CMN 6.1 v1.02 (Dec 30). V tejto, ale neide wifi. Ja mam teraz 1.01 aj s wifi 0

mpis

01 | 01 | 11 22:45
...Druhý pokus byl s MDJ_GingerBread_HD2_v.1.1_NAND.... a zatím to běží bez problémů, po instalaci 272 MB interní paměť volná Na tento build si brousím zuby od začátku, ale není funkční GPS a USB Storage. Bez toho se nedá žít. Ale ta volná paměť je velmi zajímavá. Teď zkouším tento build - NexusHD2-Froyo v1.9a NAND by tytung. Je úžasně rychlý, volná paměť po najetí 204 MB. 0

MareX

01 | 01 | 11 22:43
Tak už sosám MDJ Froyo 2.1, snad bude o něco lepší než ta 2.0. Ale musím říct, že u Desire HD buildu se mi dosti zalíbila funkce Internetová propust a nějakých 180-190MB místa, ale ta rychlost opravdu není nijak úchvatná Rozhodně lepší je. Tu 2.0 jsem měl a je tam fakt velký rozdíl v rychlosti. Aplikace se spouštějí opravdu okamžitě a to dokonce i aplikace od HTC (Lidé, Zprávy...), které byly vždycky zabržděné (i ve WM). A ta verze 2.0 ještě trpěla tím neduhem, že po instalaci aplikací z Marketu byl telefon chvíli dost zabržděný, ve 2.1 tohle vůbec není. Jsem z toho docela "vykulenej", co ta jedna aktualizace udělala. Ještě k těm XP: už si nevzpomenu ve kterém tématu na XDA, kde se to taky nějak řešilo, jeden psal, že ten DAF.exe byl vytvořen přímo pro Win 7, tím pádem je ještě kompatibilní s Vistama, ale ne s XPčkama. 0

disposableantichrist

01 | 01 | 11 22:43
proste mi to na XPcak porad nejde..... stale dokola ta stejna chyba.... kdybych ten stravenej cas venoval fyzice tak vymyslim stroj casu.... a takhle to bude porad dokola.... myslim, ze jsme vetsi ovecky nez iphonisti.... V tom případě máš u mě omluvu, snažil sem se ti furt vysvětlit, že děláš něco špatně a nakonec to vypadá, že všichni jednou na W7. Chtělo by se to podívat na XDA, jestli tam nekdo nedal nějakej vhodnější ovladač v cajku, tak uz mam neco nainstalovano..... ale jakmile neco nemam zazity tak bych se nedivil kdybych v tom delal nejaky problem.... neco jsem tam vcera cetl... ale moc moudrej jsem z toho nebyl.... myslim, ze si zatim vystacim s SD verzi...ale kazdopadne dik za ochotu, sam vim jake to je porad neco opakovat dokola 0

mpis

01 | 01 | 11 22:39
Jediny build, ktorý sa mi podarilo rozbehnut je CM6.1_Nand. Vyzerá veľmi dobre a mam volnych 196 MB pamäti Chtělo by to přesnější popis tohoto buildu případně odkaz. Který to je z tohoto přehledu? 0

Gabzda

01 | 01 | 11 22:34
A ještě taková maličkost, podařilo se někomu vypnout neustále napajení z USB portu při připojení telefonu jako USB disk ? 0

Dafinko

01 | 01 | 11 22:33
Jediny build, ktorý sa mi podarilo rozbehnut je CM6.1_Nand. Vyzerá veľmi dobre a mam volnych 196 MB pamäti 0

jehnak

01 | 01 | 11 22:31
Dal jsem aktualizovat ovladac a nechal jsem ho i pripojit k Windows Update pro stazeni z netu a nic nenasel a nenainstaloval . Taky přispěji se svou troškou do mlýna 1. mam w764bitultimate, celá instalace mlgr i ovl usb bez jakehokoliv problému poté 1. instalace MIUI nand, ale zásek po instalaci androida do telefonu, neustálý opáčko bootu Druhý pokus byl s MDJ_GingerBread_HD2_v.1.1_NAND a chyba při instalaci hned na začátku. Řěšením je spustění instalátoru jako správce (podotýkám že jsem v systému jediný správce) a zatím to běží bez problémů, po instalaci 272 MB interní paměť volná uvidím po instalaci softíku 0

Gabzda

01 | 01 | 11 22:30
Tak už sosám MDJ Froyo 2.1, snad bude o něco lepší než ta 2.0. Ale musím říct, že u Desire HD buildu se mi dosti zalíbila funkce Internetová propust a nějakých 180-190MB místa, ale ta rychlost opravdu není nijak úchvatná 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 22:29
Ani vo sne by ma nenapadlo, že by problém mohol byť v XP, čo je i môj prípad. Tak som zvedavý, či sa to niekomu podarí vyriešiť. Pánové tak pokročte do 21. století a nainstalujte W7 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 22:28
Myslel jsem si to Ale zajímavé je, že ta verze 2.0 mi po prvním spuštění ukazovala jen 46 MB volné paměti a tahle nová verze 2.1 mi ukazuje 113 MB - Jindra píše o 80 MB - jak může mít každý jinou paměť, když máme stejný přístroj? žije si to vlastním životem 0

Dafinko

01 | 01 | 11 22:22
Ani vo sne by ma nenapadlo, že by problém mohol byť v XP, čo je i môj prípad. Tak som zvedavý, či sa to niekomu podarí vyriešiť. 0

MareX

01 | 01 | 11 22:19
Myslel jsem si to Ale zajímavé je, že ta verze 2.0 mi po prvním spuštění ukazovala jen 46 MB volné paměti a tahle nová verze 2.1 mi ukazuje 113 MB - Jindra píše o 80 MB - jak může mít každý jinou paměť, když máme stejný přístroj?! 0

Gabzda

01 | 01 | 11 22:18
OK, Určitě vyzkouším, už to bude můj 5 build za dnešek Ale ta paměť, to by chtělo vážně nějak vykutit, asi jsem si měl raději koupit zahraniční model s 1GB ROM 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 22:17
proste mi to na XPcak porad nejde..... stale dokola ta stejna chyba.... kdybych ten stravenej cas venoval fyzice tak vymyslim stroj casu.... a takhle to bude porad dokola.... myslim, ze jsme vetsi ovecky nez iphonisti.... V tom případě máš u mě omluvu, snažil sem se ti furt vysvětlit, že děláš něco špatně a nakonec to vypadá, že všichni jednou na W7. Chtělo by se to podívat na XDA, jestli tam nekdo nedal nějakej vhodnější ovladač 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 22:15
Pokud se ti chce testovat, tak příjemně rychlý je tento build http://wmmania.cz/forum/180/35105/393411/#p393411, ale zatím pouze s 82 MB volné paměti. Který myslíš? MDJ FroYo Revolution v.2.0 0

Gabzda

01 | 01 | 11 22:13
Co se týče toho flashování na Windows XP, tak bude problem asi v podpoře, protože na W7 s emi hned automaticky natahaly všechny ovladače s windows update, ale u XP to už není tak jednoduché 0

disposableantichrist

01 | 01 | 11 22:13
proste mi to na XPcak porad nejde..... stale dokola ta stejna chyba.... kdybych ten stravenej cas venoval fyzice tak vymyslim stroj casu.... a takhle to bude porad dokola.... myslim, ze jsme vetsi ovecky nez iphonisti.... 0

MareX

01 | 01 | 11 22:12
Pokud se ti chce testovat, tak příjemně rychlý je tento build http://wmmania.cz/forum/180/35105/393411/#p393411, ale zatím pouze s 82 MB volné paměti. Který myslíš? 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 22:11
Dal jsem aktualizovat ovladac a nechal jsem ho i pripojit k Windows Update pro stazeni z netu a nic nenasel a nenainstaloval . 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 22:08
U W7 si to stahovalo v teto fazi ovladace z netu, je dost mozné že XP mají nějaky zastaralý ovladač. 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 22:06
Po pripojeni kabelu se ve Spravci zarizeni vytvori Windows CE USB devices / Microsoft USB Sync, ktery pouziva tento soubor ovladace C:\WINDOWS\system32\drivers\wceusbsh.sys. Datum ovladace: 6.10.2004 Verze ovladace: 4.0.4232.0 Umisteni: Umisteni 0 (USB Device) Stav zarizeni: Toto zarizeni pracuje spravne. Jak to mate vy ve vasich XPckach? 0

MareX

01 | 01 | 11 22:03
Z těch co jsem zkoušel (nezkoušel jsem MIUI) je tato http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893637, ale je to bez Sense a nefunguje tam WiFi, takže nic pro mě. Skončil jsem u Froyo Revolution (se Sense a celkem rychlá). 0

silent64sk

01 | 01 | 11 21:59
Neviem ako je to u NAND verzií, ale všeobecne je to tak, sú o niečo pomalšie, ale nezdal sa mi to byť až taký strašne veľký rozdiel(sd karta). Najrýchlejšie sú asi MIUI verzie, potom verzie bez sense a so sense sa mi subjektívne zdá byť jednodnoznačne najrýchlejšia táto verzia, bleskové odozvy, všetko mi funguje perfektne, prechod na NAND verziu je u mňa už len otázkou výdrže, skúsiť to chcem ale určite, ale čo sa týka trvalého používania, radšej si počkám na nejakú vyladenú verziu, keďže očakávať nejaké extra výsledky 2 dni po vydaní MAGLDR nie je reálne. Ako sa vraví: vyčkaj času ako husa klasu 0

frantus12

01 | 01 | 11 21:53
Zatím spokojenost s Desire HD 0.3, ale celkem mi vadí rychlost spouštění všech buildů, čekal jsem, že to bude z NAND lepší, na WM to zatím nemá Nevím, ale tahle Desire HD 0.3 verze je v porovnání s jakoukoliv jinou Androidí NAND ROM neuvěřitelně pomalá. Dneska jsem jich vyzkoušel opravdu dost (ani jedna teda není Desire HD) a tahle 0.3 je oproti ostatním strašný šnek (prodlevy při spouštění aplikací, neplynulé a trhané animace atd). Takhle pomalá u mě nebyla ani MDJ Revolution HD spouštěná z karty. A která je podle Vás MareX nejrychlejší, když jste jich testoval tolik... Díkes 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 21:49
Ty Desire HD Rom jsou o poznání pomalejší než ty klasické 0

MareX

01 | 01 | 11 21:47
Zatím spokojenost s Desire HD 0.3, ale celkem mi vadí rychlost spouštění všech buildů, čekal jsem, že to bude z NAND lepší, na WM to zatím nemá Nevím, ale tahle Desire HD 0.3 verze je v porovnání s jakoukoliv jinou Androidí NAND ROM neuvěřitelně pomalá. Dneska jsem jich vyzkoušel opravdu dost (ani jedna teda není Desire HD) a tahle 0.3 je oproti ostatním strašný šnek (prodlevy při spouštění aplikací, neplynulé a trhané animace atd). Takhle pomalá u mě nebyla ani MDJ Revolution HD spouštěná z karty. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 21:46
Zatím spokojenost s Desire HD 0.3, ale celkem mi vadí rychlost spouštění všech buildů, čekal jsem, že to bude z NAND lepší, na WM to zatím nemá Pokud se ti chce testovat, tak příjemně rychlý je tento build http://wmmania.cz/forum/180/35105/393411/#p393411, ale zatím pouze s 82 MB volné paměti. 2 David: Ja si osobně myslím, že to nebude problém XP, ale nedokažu ti říct v čem to vázne. 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 21:43
O tech prispevcich vim, cetl jsem je, ale moc jsem tomu neveril, rikal jsem si ze bude chyba jinde nez ve WinXP. Ted uz na to kaslu a zkusim to v pondeli v praci na WIN7. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 21:42
predpokladam že ROM 1.66, HSPL 2.08 (toto je obzvlast dulezite) a 2.15 Radio máš ? Samozrejmne. a ze DAF.exe spustis jako Spravce nekomu se nemusi ani zobrazovat info ze neni jako Spravce prihlasen a potom to dela problemy... Ani jinak nemuzu. Jsem prihlasen jako spravce pocitace. No jelikož máš XP, možná se potýkáš se stejným problémem jako zde: (prace s USB v XP je strašná) Kdyby někoho zajímalo jak flashnout Android do paměti přes Windows XP, tak opravdu nevím, zřejmě to nejde. Stejný pokus pod Win 7 byl hotový za pár minut. Takže XP nedoporučuju. popř. zde: Prajem vsetkym stastlivy Novy rok. Chcel som skusit dnesne portacie Nand verzii a vsetky mi ostali visiet pri znamej chybe /723/. Bolo to uz v tomto fore rozoberane s vyslednym verdiktom, ze je to chyba nefunkcneho prepojenia s pocitacom, ale ked pri tom istom okne /wait USB...USB/ spustim inu, uz predtym fungujucu portaciu, nabehne bez problemov. Neviem si s tym poradit. Prosim Vas o pomoc. Dakujem vopred. Celé to stojí na ovládání PC, v článku jsem doplnil několik triků. Někomu pomuže odpojit klasicky USB zařízení, nekomu znovu rozbalit tu složku s Androidem nebo vyměnit USB port. Možností je celá řada, chce to prostě vyzkoušet. Mě osobně stačilo při zobrazení té chyby zařízení připojit do jiného USB a spustit proces flashování ještě jednou. Zásadní je také, aby zařízení obsahovalo HSPL 2.08 (je nutné mít instalator který nabízí vyber verze) a nejnovější RadioROM. Doporučuji také používat novější (verze 1.11) MAGLDR. Jindřich, naozaj som postupoval presne podľa Tebou spracovaného návodu. /Rom: 1.66, najnovšie radio, Hspl 2.08 a aj Magldr 1.11/. Skúšal som rôzne USB, nové inštalácie, rôzne spôsoby rozbaľovania súborov. Naozaj neviem, kde ešte robím chybu. Úspešne sa mi podarilo rozbehnúť iba ,,CM6.1_Nand ,, a ,,Miui . U Miui sa však neskončil inštalačný proces, ale to je asi iný problém. Zeptám se jinak, kdo nahrál úspěšně Android na Windows XP ? 0

Gabzda

01 | 01 | 11 21:35
Zatím spokojenost s Desire HD 0.3, ale celkem mi vadí rychlost spouštění všech buildů, čekal jsem, že to bude z NAND lepší, na WM to zatím nemá 0

beldy

01 | 01 | 11 21:35
to ja taky ale i tak spoustim aplikace ktere to vyzaduji pres prave tlacitko a volbu Spustit jako Spravce 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 21:32
predpokladam že ROM 1.66, HSPL 2.08 (toto je obzvlast dulezite) a 2.15 Radio máš ? Samozrejmne. a ze DAF.exe spustis jako Spravce nekomu se nemusi ani zobrazovat info ze neni jako Spravce prihlasen a potom to dela problemy... Ani jinak nemuzu. Jsem prihlasen jako spravce pocitace. 0

beldy

01 | 01 | 11 21:30
a ze DAF.exe spustis jako Spravce nekomu se nemusi ani zobrazovat info ze neni jako Spravce prihlasen a potom to dela problemy... 0

RustyDC

01 | 01 | 11 21:29
Tak ja na to kopem, MAGLDR updatnem az ked vyjde schopny Android 2.3, zatial nemam ziadny problem tak neni potreba nic menit. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 21:28
predpokladam že ROM 1.66, HSPL 2.08 (toto je obzvlast dulezite) a 2.15 Radio máš ? 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 21:27
Tak nevim, ale nedari se mi to do NAND dostat Uz jsem vyzkousel vsechny USB porty co na NTB mam, taky jsem ho vypnul a potom opet zapnul. Dale pak znova rozbalil archiv s Androidem (zkousel jsem 3 ruzne verze) a porad nic. Nahral jsem MAGLDR v1.11. Na displeji po pripojeni kabelu a zvoleni volby 4 se zobrazuje Android Flasher mode / Wait USB...USB a v tomhle okamziku spustim DAF.exe. A po nekolika par vterinach stale vidim jenom uz nekolikrat zminovanou hlasku: Error happen Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) 0

mpis

01 | 01 | 11 21:26
Mě to včera večer takto šlo. Musel jsem dát stroj do bootloader okna a pak flashnul MAGLDR a následně zase spustil Androida, co jsem tam měl před tím. Je ale možné, že to nepůjde s každou ROMkou. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 21:19
nová verze MAGLDR se dá nainstalovat samostatně a pak zase spustit dosavadního androida. mě s novým MAGLDR Android už nenabootoval, nějak jsem to moc neresil, tak sem ho nahrál znovu. Je ale možné, že zase naběhně. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 21:17
V oknach pri instalacii je napisane ze treba mat viac ako 50% baterky, ja osobne som vsetko robil s priblizne 54% a vsetko sa podarilo. Len sa chcem spytat, neda sa nejak aktualizovat MAGLDR bez toho aby som musel nanovo instalovat android? nejaky navod na update MAGLDR by sa hodil. btw. k uzivatelovi co pisal ze nasiel clanok ako presunut vsetky instalacie na SD kartu , podla mojho nazoru to nejde este na tychto verziach NAND Androidu co mame k dispozicii, ak sa nemylim treba tam urobit root androidu co zatial nefunguje, ale mozno len placam nezmysli Bohužel nedá, pokud zmeníš MAGLDR (navod není treba, dela se to pořad stejne), musis nahrat Android znovu. Jinak ten navod na instalaci aplikaci na SD není závislý na rootu. Podívam se na to, a zkusím to "přetlumočit", ale až budu mít chvilku čas. 0

mpis

01 | 01 | 11 21:12
nová verze MAGLDR se dá nainstalovat samostatně a pak zase spustit dosavadního androida. 0

RustyDC

01 | 01 | 11 20:59
tak som si pomylil okno ohladne 50%, bolo to v okne s instalaciou wm 1.66 ale holt, podakoval by som sa niekomu aby mi vysvetlil alebo povedal ako mozem , resp. co vsetko musim spravit na update MAGLDR, ci staci len novy naflashovat a nic ine, pojde mi tam android co som mal na 1.10 alebo musim po flashi na MAGLDR 1.11 nanovo instalovat aj android, ak ano, tak kopem do toho a urobim to az pri plne funkcnom Androide 2.3 0

beldy

01 | 01 | 11 20:54
Ted jsem pustil instalaci MAGLDR se 48% baterie a nainstalovalo se to v pohode. ja jsem nevedomky flashoval pri cca 22-26% a taky v pohode. tech 50% ktere vas dal nepusti plati jen pro WM Romky 0

opecko

01 | 01 | 11 20:50
Pouzivam CM 6.1 a nemuzu si vynachvalit mensi pismo a vice prostoru, sice nektere aplikace nejsou psane na fullscreen, ale na presne rozmery, takze jsou pak mensi, ale jinak je to naprosto super. Je mozne tuto vlastnost nastavit i v jinych buildech? Nepriklad android v2.3? Navod pro CM 6.1 pro zvetseni je nasledujici, ale nevim, jak to bude fungovat obracene a nechce se mi kvuli tomu znova flashovat konecne PLNE FUNKCNI android . Edit /system/build.prop the line ro.sf.lcd_density=200 to ro.sf.lcd_density=240 or some larger value (240 = AOSP default) 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 20:49
Ted jsem pustil instalaci MAGLDR se 48% baterie a nainstalovalo se to v pohode. 0

mcintosh666

01 | 01 | 11 20:45
Baterie musí být nabitá na víc jak 50%, jinak se instalace ukončí. To s aktualizací MAGLDR by mě taky zajímalo. 0

RustyDC

01 | 01 | 11 20:35
V oknach pri instalacii je napisane ze treba mat viac ako 50% baterky, ja osobne som vsetko robil s priblizne 54% a vsetko sa podarilo. Len sa chcem spytat, neda sa nejak aktualizovat MAGLDR bez toho aby som musel nanovo instalovat android? nejaky navod na update MAGLDR by sa hodil. btw. k uzivatelovi co pisal ze nasiel clanok ako presunut vsetky instalacie na SD kartu , podla mojho nazoru to nejde este na tychto verziach NAND Androidu co mame k dispozicii, ak sa nemylim treba tam urobit root androidu co zatial nefunguje, ale mozno len placam nezmysli 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 20:19
No uz mam 54%, ale pro informaci pro ostatni to necham tech 5-6% vybit a vyzkousim. Potom bys mohl ten postreh pridat do clanku. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 20:15
zkus a uvidíš, ted si presne nepamatuju jestli jsem v tom instalacním procesu potkal to okno s tou baterkou. 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 20:07
To je dost, že ses tu také ukázal Nikde jsem se to tu nedocetl a tak se zeptam. Je potreba pro naninstalovani mit take nabity foun na min 50% jako je tomu u WM ROM? 0

marek2580

01 | 01 | 11 20:02
Zkusil jsem trochu zagooglit a našel sem navod jak všechny aplikace přehodit na SD kartu ale mé dovednosti jsou na to krátké. Kdyby se na to chtěl někdo kuknout a zkusit jestli to de http://windroid.blog.mobilmania.cz/2010/06/android-a-instalace-programu-na-sd-kartu/ 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 19:45
To je dost, že ses tu také ukázal 0

David Šedivý

01 | 01 | 11 19:43
Bohuzel všechna řešení mají své nevýhody. Já se osobně přikláním k používání androidu na kartě. Delsi dobu jsem nebyl na netu a tak mne ted nezbylo nez precist 28 stranek tohoto vlakna , uz mam foun pripravenej na prvni nainstalovani, ale uz ted se priklanim k tomu co pise vyse Jindra. 0

Dafinko

01 | 01 | 11 19:34
To som ešte neskúšal. Doma síce iné PC nemám, ale skúsim niekde zabehnúť. Jindřich, myslíš, že je to chyba nedoladenosti Nand systému, ktorá sa časom odstráni? 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 19:26
zkus jine PC. 0

Dafinko

01 | 01 | 11 19:13
Prajem vsetkym stastlivy Novy rok. Chcel som skusit dnesne portacie Nand verzii a vsetky mi ostali visiet pri znamej chybe /723/. Bolo to uz v tomto fore rozoberane s vyslednym verdiktom, ze je to chyba nefunkcneho prepojenia s pocitacom, ale ked pri tom istom okne /wait USB...USB/ spustim inu, uz predtym fungujucu portaciu, nabehne bez problemov. Neviem si s tym poradit. Prosim Vas o pomoc. Dakujem vopred. Celé to stojí na ovládání PC, v článku jsem doplnil několik triků. Někomu pomuže odpojit klasicky USB zařízení, nekomu znovu rozbalit tu složku s Androidem nebo vyměnit USB port. Možností je celá řada, chce to prostě vyzkoušet. Mě osobně stačilo při zobrazení té chyby zařízení připojit do jiného USB a spustit proces flashování ještě jednou. Zásadní je také, aby zařízení obsahovalo HSPL 2.08 (je nutné mít instalator který nabízí vyber verze) a nejnovější RadioROM. Doporučuji také používat novější (verze 1.11) MAGLDR. Jindřich, naozaj som postupoval presne podľa Tebou spracovaného návodu. /Rom: 1.66, najnovšie radio, Hspl 2.08 a aj Magldr 1.11/. Skúšal som rôzne USB, nové inštalácie, rôzne spôsoby rozbaľovania súborov. Naozaj neviem, kde ešte robím chybu. Úspešne sa mi podarilo rozbehnúť iba ,,CM6.1_Nand ,, a ,,Miui . U Miui sa však neskončil inštalačný proces, ale to je asi iný problém. 0

Wimpy

01 | 01 | 11 19:12
Zdravim, mam problem, po aktualizaci RadioRom a istalaci Androida mi pada datovy pripojeni. Chvili funguje a chvili ne, nevite nekdo cim to je? Mj. dela to po vyzkouseni i po nahrani WM zpet 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:56
tu oficialnu co je aj v navode ale vtom chiba nebude lebo predtim som mal tu istu a islo to oficiální 1.66 ROM obsahuje vlastní RadioROM 2.07....Tzn prepsalo se ti to požadované Radio. Musíš ho znovu nahrát. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:55
První rozcestník: MDJ FroYo Revolution v.2.0 gauner1986's HD-FI 0.3 (Desire HD based) Diskuzi prosím směřujte do vláken k příslušné ROM 0

lubo5s9898

01 | 01 | 11 18:54
tu oficialnu co je aj v navode ale vtom chiba nebude lebo predtim som mal tu istu a islo to 0

Wasi1

01 | 01 | 11 18:53
Lubo: mne to odseklo ked som prehral radio rom na odporucanu.A spustal subory cez funkciu Spustit ako spravca.-neviem co z toho bolo ucinne ale potom to uz nezmrzlo... 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:51
A jakou si nahrával WM ROM? 0

lubo5s9898

01 | 01 | 11 18:49
nenahral lebo magldr sa mi nechce pustit pritom rom ani radiorom som nemenil 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:45
A ten Android si znovu nahral? 0

lubo5s9898

01 | 01 | 11 18:43
ahoj, mam problem: takze mal som naistalovani android ktrori mi fical bez problemou potom som sa potreboval vratit k wm tak som to flesol fsetko bolo vpohode. a teraz som znovu chcel ist na android ale po istalacii magldr nenabehne ostane zamrznuti. cim tom moze byt? 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:31
Na XP by to mělo jít uplně normalně, v podstate jde jen o to, aby ti to detekovalo zařízení připojené kabelem. W7 mají v tomto výhodu, jelikož tam je sprava hw udelana na trochu jinem principu a vse je postatně jednodušší, nebo spíše plynulejsí. Každopadně nic se nedá zaručit. 0

25element

01 | 01 | 11 18:31
Jak je to s flešováním Androidu z PC na kterém jsou XPčka...? Někdo tady psal, že to snad nejde nebo jen s obtížemi. Díky za info. 0

juro77

01 | 01 | 11 18:29
to napadlo aj mna len ma zaujimalo ci to robi na tejo romke aj niekomu inemu. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:19
zdravim zistil som taky maly problem ze ked sa mi tel. vybije az tak ze sa mi vypne tak po zapojeni na nabijacku mi zacne normalne svietit oranzova led ale mobil nejde zapnut a ledka zostane svietit aj po odpojeni kabla,tel akoby zamrzol a musim ho resetovat tacitkom a az potom android normalne nabehne.To je zatial asi jedina vec ktoru som zistil inak vsetko slape velmi dobre. řešením je také vyndat baterii a vlozit baterii. 0

silent64sk

01 | 01 | 11 18:18
Co máš furt s tím quadrantem? Je to naprosto neobjektivní Uviedol som to len informačne - stránka autora buildu, je to najrýcjhlejší build so sense, aký bol vydaný(vlastná skúsenosť) 0

juro77

01 | 01 | 11 18:15
este som zabudol pouzivam NAND rom z Desire. 0

juro77

01 | 01 | 11 18:12
zdravim zistil som taky maly problem ze ked sa mi tel. vybije az tak ze sa mi vypne tak po zapojeni na nabijacku mi zacne normalne svietit oranzova led ale mobil nejde zapnut a ledka zostane svietit aj po odpojeni kabla,tel akoby zamrzol a musim ho resetovat tacitkom a az potom android normalne nabehne.To je zatial asi jedina vec ktoru som zistil inak vsetko slape velmi dobre. 0

romaneek

01 | 01 | 11 18:11
tak už od včerejška od rána co jsem flashl android(gauner1986 hd-fi nand 0.2) do své HD2 na něm funguju a jediná drobnost co jsem zpozoroval je jen to,že ve zprávách se mi u jednotlivých sms nezobrazuje foto kontaktu,je to prkotina a možná jen špatně nastavené.Měl jsem v tel.Elegancia ROM - Miri colored by Steve0007 HD2 WM6.5.X,HSPL 2.08 a RadioROM 2.15.50.14..Mám v notbooku Windows 7 32 bit a bez problému jsem podle návodu od Jindřicha Android dostal do tel.Odezva je dobrá,žádné zamrzání,používal jsem jak připojení wifi tak i internet v mobilu a všechno mi funguje naprosto v klidu,dokonce i navigace Navigon pro android si převzala mapy co jsem měl pro Navigon pro Windows a zkoušel jsem instalovat i Need for speedy shift a automaticky si to našlo data co jsem měl odehraná na androidu co jsem bootoval s SD karty,fungují mi emaily,sms,mms,prostě všechno co potřebuju....Jen pořád v této verzi nefunguje natáčení videa HD a asi ještě nějaký čas nebude fungovat.Takže klobouk dolů před frajery co tohle dokázali...... Ahoj všem, mohu také potvrdit, že mě verze "gauner1986 hd-fi nand 0.2" jede bez problémů. Mám i foto v sms.. Instaloval jsem včera v 15:00, do 17:00 jsem nabíjel baterii, poté jsem doinstaloval LauncherPro a asi 16 aplikací, přičemž některé velké (Angry birds, Navigon, Sygyc Aura) jsem přesunul na kartu. Upravil jsem si plochu, ikony apod, aby mi vyhovovali stejně jako jsem to měl v Androidu na SD. Teď je 18:00 a mám 70% baterie- tedy po 25hod.provozu, při 25 sms, pěti hovorech dohromady dlouhých 12 min, vyplém mobilním přenosu dat ( nepatrná nevýhoda firemní sim), a s Wifi spuštěnou za tu dobu pouze na 0,5 hod. Já jsem tedy naprosto spokojen a věřím, že 2 dny výdrže během pracovního týdne jsou pro mne konečně reálné.. Jistě, že nevytěžuji mobil jako většina z Vás, ale mně to stačí.. Toť mé postřehy Roman.. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 18:03
Jen pořád v této verzi nefunguje natáčení videa HD a asi ještě nějaký čas nebude fungovat.Takže klobouk dolů před frajery co tohle dokázali...... to natáčení videa v HD zatím na HD2 nikdy nefungovalo (ani na WM ani na zadné verzi Androidu). Uvidíme, jak se s tím programatori poperou. Teoreticky by to hw měl umožnovat. Každopadně fotoapart v HD2 není skutecne nic extra a natacet video v HD snad radeji ani nechci 0

premikkoci

01 | 01 | 11 17:42
Co máš furt s tím quadrantem? Je to naprosto neobjektivní! 0

silent64sk

01 | 01 | 11 17:35
Panové buďte trpělivý. Vždyť NAND verze Androidu jsou staré max. 24 hodin. Dejte autorům trochu prostoru (dny - tydny), aby ROM trochu odladili. Nemůžete přeci chtít, aby vše plnohodnotně a spolehlivě fungovalo den po vydaní. Určitě se tomu zde budeme věnovat, budeme různé ROM testovat a dočkáte se také klasických velkých recenzí jako tomu bylo u verzí na SD kartu. Chce to ale trpělivost Moja reč, ja zatiaľ čakám na nejaký build typu core Droid alebo desire z(super rýchlosť quadrant 2700 bodov) 0

premikkoci

01 | 01 | 11 17:28
Já se osobně těším na Core Droid HD v NAND verzi 0

zenda33

01 | 01 | 11 17:19
tak už od včerejška od rána co jsem flashl android(gauner1986 hd-fi nand 0.2) do své HD2 na něm funguju a jediná drobnost co jsem zpozoroval je jen to,že ve zprávách se mi u jednotlivých sms nezobrazuje foto kontaktu,je to prkotina a možná jen špatně nastavené.Měl jsem v tel.Elegancia ROM - Miri colored by Steve0007 HD2 WM6.5.X,HSPL 2.08 a RadioROM 2.15.50.14..Mám v notbooku Windows 7 32 bit a bez problému jsem podle návodu od Jindřicha Android dostal do tel.Odezva je dobrá,žádné zamrzání,používal jsem jak připojení wifi tak i internet v mobilu a všechno mi funguje naprosto v klidu,dokonce i navigace Navigon pro android si převzala mapy co jsem měl pro Navigon pro Windows a zkoušel jsem instalovat i Need for speedy shift a automaticky si to našlo data co jsem měl odehraná na androidu co jsem bootoval s SD karty,fungují mi emaily,sms,mms,prostě všechno co potřebuju....Jen pořád v této verzi nefunguje natáčení videa HD a asi ještě nějaký čas nebude fungovat.Takže klobouk dolů před frajery co tohle dokázali...... 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 16:43
Panové buďte trpělivý. Vždyť NAND verze Androidu jsou staré max. 24 hodin. Dejte autorům trochu prostoru (dny - tydny), aby ROM trochu odladili. Nemůžete přeci chtít, aby vše plnohodnotně a spolehlivě fungovalo den po vydaní. Určitě se tomu zde budeme věnovat, budeme různé ROM testovat a dočkáte se také klasických velkých recenzí jako tomu bylo u verzí na SD kartu. Chce to ale trpělivost 0

quentin

01 | 01 | 11 16:21
Právě se mi dovolal kamarád že se mi pokouší dovolat už cca od dvou hodin odpoledne a až ted se to povedlo. Máte někdo podobnou zkušenost? Mimochodem SMS že je nový přspěvek tady na foru mi chodí. Připomínám že mám HD verzi 0.3 0

Petr_S

01 | 01 | 11 16:17
Kdyby někoho zajímalo jak flashnout Android do paměti přes Windows XP, tak opravdu nevím, zřejmě to nejde. Stejný pokus pod Win 7 byl hotový za pár minut. Takže XP nedoporučuju. 0

marek2580

01 | 01 | 11 15:59
Ahoj chtěl bych poradit ktery android si mam nahrat (ktery je nejvíce funkční). ted mam http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 verzi 0.3 a nejdou mě flash videa a GPS. není nějaký programek ktery dá všechny aplikace na SD kartu ? protože jich spousta nejde přesunout a s tak malou pamětí je to téměř nepoužitelné. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 15:53
jj určite, hlavně že se to nahrálo 0

Tarsinion

01 | 01 | 11 15:51
Kdoví. Pred flashem MAGLDR jsem provedl Task29 a propojil s PC přímo z Bootloaderu,ale to snad nemá vliv. Dokud to jede a ukazuje to nejakou rychlost, tak by to mělo být v pořádku. Pouze to kopíruje nižší přenosovou rychlsotí. (Problém hledej v PC) Tak Flash probehl OK,žádný problém. řejmě problém v detekci USB pripojeni . 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 15:44
Pokud máte někdo nějaké nezodpovězené otázky, vložte je prosím ještě jednou do nového příspěvku. Jelikož okolo konce roku to bylo v tomto vlákně poněkud hektické, poprosím ty z Vás, kteří mají s Androidem jakékoliv problémy, aby své dotazy ještě jednou napsali. Nerad bych na někoho s odpovědí zapomněl. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 15:40
Kdoví. Pred flashem MAGLDR jsem provedl Task29 a propojil s PC přímo z Bootloaderu,ale to snad nemá vliv. Dokud to jede a ukazuje to nejakou rychlost, tak by to mělo být v pořádku. Pouze to kopíruje nižší přenosovou rychlsotí. (Problém hledej v PC) 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 15:36
Návod Aktualizován http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/ Přidal jsem postup jak vyměnit Android za jiný a jak vratit WM. 0

Tarsinion

01 | 01 | 11 15:16
Kdoví. Pred flashem MAGLDR jsem provedl Task29 a propojil s PC přímo z Bootloaderu,ale to snad nemá vliv. 0

Gabzda

01 | 01 | 11 15:14
Vypadá, že ti to identifikovalo USB port jako 1.1 0

Tarsinion

01 | 01 | 11 15:07
Tak je u mě něco krutě špatně. Doufám,že to nezničím . Zatím jsem v půlce. 0

beldy

01 | 01 | 11 15:05
kdyz to vezmu i se ctenim navodu tak maximalne 15minut 0

Tarsinion

01 | 01 | 11 14:58
Chci se zeptat těch co flashovali,jak dlouho jim Flash trval. Já se do toho zrovna pustil a zdá se mi,že to trvá neúměrně dlouho. V záhlaví DFT to ukazuje rychlost 60 KB/s . Uběhlo 10 minut a je naflashovano teprve na ctvrtine . 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 14:45
Prajem vsetkym stastlivy Novy rok. Chcel som skusit dnesne portacie Nand verzii a vsetky mi ostali visiet pri znamej chybe /723/. Bolo to uz v tomto fore rozoberane s vyslednym verdiktom, ze je to chyba nefunkcneho prepojenia s pocitacom, ale ked pri tom istom okne /wait USB...USB/ spustim inu, uz predtym fungujucu portaciu, nabehne bez problemov. Neviem si s tym poradit. Prosim Vas o pomoc. Dakujem vopred. Celé to stojí na ovládání PC, v článku jsem doplnil několik triků. Někomu pomuže odpojit klasicky USB zařízení, nekomu znovu rozbalit tu složku s Androidem nebo vyměnit USB port. Možností je celá řada, chce to prostě vyzkoušet. Mě osobně stačilo při zobrazení té chyby zařízení připojit do jiného USB a spustit proces flashování ještě jednou. Zásadní je také, aby zařízení obsahovalo HSPL 2.08 (je nutné mít instalator který nabízí vyber verze) a nejnovější RadioROM. Doporučuji také používat novější (verze 1.11) MAGLDR. 0

MareX

01 | 01 | 11 13:55
No volbu Přesunout na kartu SD mam právě zašedlou a nejde použít Některé aplikace běh z SD nepodporují (nepodporují App2SD) a některé přesunout nejdou třeba z toho důvodu, že se jedná o systémové aplikace. Já mám takhle zašedlé tlačítko třeba u Battery Snap i přesto že to je aplikace, kterou jsem si sám stáhl z Marketu. Asi proto, že se jedná o službu, která neustále běží na pozadí, nebo to prostě ta aplikace nepodporuje. Naopak třeba Skyfire prohlížeč mi na kartu přesunout jde a všechny hry taky. 0

quentin

01 | 01 | 11 13:52
Gabzda,tahle funkce nefunguje zdaleka u všech aplikací. Tohle je ta nejsmutnější věc na Androidu. Neechápu že v dnešní době ještě takové problémy někdo má. Vzpomínám si že kdysi dávno jsme tohle řešili na Symbianu a pak i na WM ale u obou je to dávno zažehnáno. Otec ma HTC Desire a při každé aktualizaci systému to po něm chce vymazaní skoro všech aplikací a to jich má opravdu málo nainstalovaných. Je to vážně smutné!! 0

mpis

01 | 01 | 11 13:49
No volbu Přesunout na kartu SD mam právě zašedlou a nejde použít Protože na kartu jdou přesunout jen některé aplikace. K jednoduššímu vyhledání aplikací, které jdou přesunout na kartu, dobře slouží aplikace App2SD k mání na Marketu. 0

quentin

01 | 01 | 11 13:45
Marku,děkuji,jsi hodný. Pokud se ty WiFi hesla ukládají na Google tak se to tím vysvětluje. 0

Gabzda

01 | 01 | 11 13:41
No volbu Přesunout na kartu SD mam právě zašedlou a nejde použít 0

MareX

01 | 01 | 11 13:39
Žádnou aplikaci na to nepotřebuješ: Nastavení -> Aplikace -> Správa aplikací -> vybrat konkrétní aplikaci a kliknout na tlačítko Přesunout na kartu SD. 0

Gabzda

01 | 01 | 11 13:34
Mohl by mi tady někdo stručně vysvětlit, jak přehodit hry nebo aplikace z telefonu na SD ? Na webu jsem nasel nejaky programek appstoSD, nebo tak nějak, ale nějak mi to nefrčí nebo dělám něco špatně 0

MareX

01 | 01 | 11 13:29
Predpokladám, že ešte nikto nepoužíva jednu verziu tak dlho, aby bol schopný zhodnotiť výdrž NAND verzií oproti androidu na SD karte. Ak náhodou áno, bol by som rád, ak by sa o svoje zistenia podelil. To samozřejmě asi ne, ale já používám aplikaci Battery Snap a tam se v grafu historie ukazuje spotřeba baterie, takže když vidím, že mi za poslední 3 hodiny, co jsem na telefon nesáhl padá baterka pravidelně o 1.5% za hodinu se zapnutým připojením a u SD verzí (jakékoliv) to bylo minimálně 2x tolik, dá se usoudit, že spotřeba je (aspoň u mě) nejméně o polovinu nižší. U té trojky jsem se zmiňoval o nedostatku paměti kvůli tomu, že to u výměny tapet píše, že není místo. Jinak doinstalováno mám pouze dolphin, facebook, oskárek, profimail, OI file manager, System, unrar. Co mě spíš zaráží, že u stejné ROM někomu ten flash funguje a někomu ne, říkám si, jestli to nemůže být tím, že v telefonu zůstávají nějaké zbytky z předešlých ROM. Myslím si to proto, že jsem nahrál novou ROM, nastavil jsem ji pro domácí wifi síť a po příchodu k rodičům se mi bez problému připojila na jejich wifi, kterou mají zaheslovanou. Žádné heslo jsem v nové ROM nenastavoval. Že by se tato hesla ukládala na google účet?? A ještě jedna maličkost - taky jsem si všiml, že při flashování nové ROM problikne ROM stará, resp. ukáže se na zlomek vteřiny původní today s původním rozmístěním programových ikon. Tak si říkám jestli se to před novou ROM dokonale vyčistí? Ta hesla WiFi sítí se ukládají na Google účet, je to tam napsáno, když provádíš to prvotní nastavení (pokud vím, tak to ale funguje jen u Desire HD verzí). Pokud si chceš být jistý naprosto čistou vnitřní pamětí, použij prográmek Task29 (je to někde na XDA, nechce se mi to teď hledat, hodil jsem ti ho na eDisk), ten kompletně smázne vnitřní paměť, takže budeš muset znova flashnout MAGLDR a pak Androida. 0

Petr_S

01 | 01 | 11 13:25
U HD verze se hesla na wifi určitě synchronizují s Googlem a při instalaci se obnoví. Jinak já už zůstávám u NAND verze http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 .... s pamětí to není tak hrozné a zatím se mi zdá všechno spolehlivější než u verzí na kartě. 0

mpis

01 | 01 | 11 13:24
Predpokladám, že ešte nikto nepoužíva jednu verziu tak dlho, aby bol schopný zhodnotiť výdrž NAND verzií oproti androidu na SD karte. Ak náhodou áno, bol by som rád, ak by sa o svoje zistenia podelil. To je první co vždy s novým buildem testuji. Při normálním provozu, tj se zapnutým telefonem je spotřeba jen nepatrně nižší. Větší rozdíl je ve standby modu při vypnuté wifi a datech. Android na SD kartě bere proud 7-10 mA a úbytek asi 2% za hodinu. NAND verze bere proud 3-7 mA a úbytek asi 1% za hodinu. 0

quentin

01 | 01 | 11 13:14
U té trojky jsem se zmiňoval o nedostatku paměti kvůli tomu, že to u výměny tapet píše, že není místo. Jinak doinstalováno mám pouze dolphin, facebook, oskárek, profimail, OI file manager, System, unrar. Co mě spíš zaráží, že u stejné ROM někomu ten flash funguje a někomu ne, říkám si, jestli to nemůže být tím, že v telefonu zůstávají nějaké zbytky z předešlých ROM. Myslím si to proto, že jsem nahrál novou ROM, nastavil jsem ji pro domácí wifi síť a po příchodu k rodičům se mi bez problému připojila na jejich wifi, kterou mají zaheslovanou. Žádné heslo jsem v nové ROM nenastavoval. Že by se tato hesla ukládala na google účet?? A ještě jedna maličkost - taky jsem si všiml, že při flashování nové ROM problikne ROM stará, resp. ukáže se na zlomek vteřiny původní today s původním rozmístěním programových ikon. Tak si říkám jestli se to před novou ROM dokonale vyčistí? 0

Dafinko

01 | 01 | 11 13:04
Prajem vsetkym stastlivy Novy rok. Chcel som skusit dnesne portacie Nand verzii a vsetky mi ostali visiet pri znamej chybe /723/. Bolo to uz v tomto fore rozoberane s vyslednym verdiktom, ze je to chyba nefunkcneho prepojenia s pocitacom, ale ked pri tom istom okne /wait USB...USB/ spustim inu, uz predtym fungujucu portaciu, nabehne bez problemov. Neviem si s tym poradit. Prosim Vas o pomoc. Dakujem vopred. 0

silent64sk

01 | 01 | 11 13:00
Predpokladám, že ešte nikto nepoužíva jednu verziu tak dlho, aby bol schopný zhodnotiť výdrž NAND verzií oproti androidu na SD karte. Ak náhodou áno, bol by som rád, ak by sa o svoje zistenia podelil. 0

MareX

01 | 01 | 11 12:59
Když mě zase malá paměť tolik nevadí (teda 46 MB je hodně málo), těch 160 MB v základu úplně stačí, stejně to u většiny WM ROM nebylo o moc víc. Nemusím mít v mobilu hromady aplikací, které stejně použiju jednou za půl roku a hry nebo větší aplikace přesunu na kartu. Pro mě je spíš důležitá spotřeba baterie, která je u mě u NAND verzí cca 1-2% za hodinu s aktivním připojením (Wi-Fi), u SD verzí to u mě bylo stejné, ale s vypnutým připojení (Wi-Fi i mobilním), když jsem ho nechal zaplé, bylo to minimálně 2x tolik. 0

Weightlifter

01 | 01 | 11 12:58
Vypadá to tak, že než se vše odladí, bude opravdu lepší používat Dual Boot a Android na SD kartě. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 12:45
Bohuzel všechna řešení mají své nevýhody. Já se osobně přikláním k používání androidu na kartě. 0

MareX

01 | 01 | 11 12:43
Marku a tu 3tí verzi HD jsi zkoušel? Já jo a žádná změna,stále padá net u flashe a celkově stejný problém s pamětí Zkoušel jsem jí, ale hned potom jsem přišel na tu MDJ Revolution HD, takže jsem neměl čas zkusit Flash v prohlížeči. Ale s pamětí jsem neměl problém ani u verze 0.2 (po nainstalování asi 20 aplikací jsem měl pořád volno nějakých 77 MB a žádná aplikace mi problém s pamětí nehlásila), takže nevím. Pouzivam gauner1986's HD-FI a mam 199Mb volnejch. zatim To by mě zajímalo, jak to děláš? Já měl u verze 0.3 po prvním spuštění volných 169 MB. 0

talis

01 | 01 | 11 12:42
Pouzivam gauner1986's HD-FI a mam 199Mb volnejch. zatim 0

mpis

01 | 01 | 11 12:39
Paměť je problém. Já mám 100 MB v aplikacích, které nejdou přendat na kartu. To je k vzteku. Ve verzi 0.3 mně flash v delfínovi jede bez problémů. 0

quentin

01 | 01 | 11 12:34
Marku a tu 3tí verzi HD jsi zkoušel? Já jo a žádná změna,stále padá net u flashe a celkově stejný problém s pamětí 0

MareX

01 | 01 | 11 12:30
Četl jsem. Já jsem teď zkusil nahodit MDJ Froyo Revolution, ale po prvním spuštění jsem měl k dispozici jen 46 MB paměti. Takže taky asi použitelná jen na US T-MOBILE 0

mpis

01 | 01 | 11 12:04
Vyšla verze MDJ Revolution HD od MDJ ve verzi 2.0 pro NAND, ale zatím neinstalovat, nespustí se, neustále dokola probíhá bootovací animace a podle diskuze to dělá všem m-deejay právě informoval, že oprava bude do 5 hodin. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 11:47
Tak nevím kde jsem udělal chybu, ale flashovani probehlo uspesne a ted mi pri startu porad sviti HTC a dookola nabíhá nápis quietly brilliant mám úplně stejný problém, nevíte někdo, co s tím? Nepomáhá ani HR, vypadá to, jakoby v telefonu nebyl OS, je to možné? Pokud postupujes presne dle návodu musí to jít. Můžeš zkusit také jinou verzi Androidu. 0

Jindřich Lukeš

01 | 01 | 11 11:36
nevím jak ostatním, ale mě se nepovedlo dostat zpět wm, skončil jsem hned na 2 bodu, mam htc sync ale jakmile spustím hspl2run tak to jen načítá a pak mi vyskočí hláška error a tím to hasne Hspl neni třeba nahrávat znova, nepřepisuje se. Stačí zařízení přepnout do bootloaderu a klasicky nahrát ROM 0

silent64sk

01 | 01 | 11 11:16
No sypú sa romky jedna za druhou, takže to treba sledovať, v blízkej dobe si asi každý nájde to, čo mu najviac vyhovuje... 0

silent64sk

01 | 01 | 11 10:52
Všade čítam o tom, že nikto nemá dostatok miesta na inštaláciu aplikácií, či už tu alebo na XDA. Veď od verzie androidu 2.2 by mala fungovať inštalácia aj SD kartu nie? Kde je teda problém u NAND verzií, celkom tomu dobre nerozumiem ako je to teda? 0

MareX

01 | 01 | 11 10:40
Vyšla verze MDJ Revolution HD od MDJ ve verzi 2.0 pro NAND, ale zatím neinstalovat, nespustí se, neustále dokola probíhá bootovací animace a podle diskuze to dělá všem! 0

mcintosh666

01 | 01 | 11 09:57
Tak už je i první NAND verze Androidu 2.3, zatím neumí GPS, videokameru a USB připojení.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777. Nevíte někdo, jak přehrát MAGLDR 1,10 za 1,11? 0

Rady

01 | 01 | 11 09:37
ROM -3.14.413.2 HSPL- 2.08 nepodporuje. Musis proto nahrat starsi ROM napr. 1.66 a pak Ti to pujde. U teto ROM ale musis prehrat i Radio 2.15.50.14 0

jang

01 | 01 | 11 03:25
Ahoj vsichni, mam maly problem nevim mozna jsem neco udelal blbe nebo co ale ja nemuzu muj telefon updattovat na 2.08 HSPL , na mem telefonu mam ROM -3.14.413.2 a Radio 2.15.50.14 a me aktualni HSPL je 3.03 Diky za rady '-' 0

MareX

31 | 12 | 10 23:23
Dělal jsi to z bootloaderu? Nemůžeš to instalovat se spuštěným Androidem. 0

trapperjohn

31 | 12 | 10 22:59
nevím jak ostatním, ale mě se nepovedlo dostat zpět wm, skončil jsem hned na 2 bodu, mam htc sync ale jakmile spustím hspl2run tak to jen načítá a pak mi vyskočí hláška error a tím to hasne 0

MareX

31 | 12 | 10 21:39
Tak vyšla verze 0.3 Desire HD (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675) a měl by být vyřešený problém s pamětí a padáním prohlížeče při načítání flashe. Přidán HTC Location a HTC News. 0

havlanen

31 | 12 | 10 21:02
Šťastný nový rok,mnoho úspěchů a radosti s HTC 0

silent64sk

31 | 12 | 10 20:55
A práve kvôli všetkým týmto problémom čakám na vychytanú verziu NAND, preto zatiaľ ostávam u portácie Desire Z. Prajem všetkým šťastný nový rok nech sa tešíme aj o rok z ďalších portácií či už WP7 alebo androidu na HD2 0

quentin

31 | 12 | 10 20:00
U HD Desire verze mi v internetových prohlížečích nefunguje flash video.... 0

Gabzda

31 | 12 | 10 19:16
Tak s pamětí zatím žádný problém, jediné čeho jsem si zatím všiml je asi nefunkční světelný senzor, ale nic strašného Mám tu verzi co je v návodu Edit: Tak paměti je opravdu málo, chtělo by to možnost instalace aplikací na kartu 0

Rady

31 | 12 | 10 19:12
Ja se z techto duvodu vratil k portaci android na SD karte. Budu radeji casteji nabijet, nez resit zatim neresitelne problemy s pameti. 0

michael.tavali

31 | 12 | 10 18:43
Tak nevím kde jsem udělal chybu, ale flashovani probehlo uspesne a ted mi pri startu porad sviti HTC a dookola nabíhá nápis quietly brilliant mám úplně stejný problém, nevíte někdo, co s tím? Nepomáhá ani HR, vypadá to, jakoby v telefonu nebyl OS, je to možné? 0

trapperjohn

31 | 12 | 10 18:39
tak jsem to bez problému rozběhal, ale mám stejný problém s pamětí po instalaci pár aplikací mi vyskočila hlška o nedostatku paměti. I po přesunutí všeho co šlo na sd kartu je paměti pořád zoufale málo a kadopádně mi nevyhovuje nadstavba htc sense. Sice jde nahrát luncher z gingerbreada, ale pořád tam htc sense je a to taky ubírá vnitřní pamět. Předtím jsem jel na na adroida z sd karty od mdeejay gingerbread v 0.9 a plynulost byla stejná, je pravda, že ted mi baterka vydrží líp, ale za cenu toho, že tu nemám polovinu aplikací, protože se mi na tel prostě nevejdou. Doufám, že vyjde i ROM bez HTC sense a nejlíp od mdeejay 0

Dafinko

31 | 12 | 10 17:46
Jediny build, ktory sa mi nepodarilo rozbehnut je ,,Miui,, na ktory som sa tesil najviac. Pri instalacii stale dookola bootuje. Nemal niekto podobny problem? 0

Jiri.Ctvrtnicek

31 | 12 | 10 17:30
Mam NAND MIUI a hned po nainstalovani mam volnych 218MB, ted po Titan Backup mam volnych porad "dobrych" 100MB.... 0

erk

31 | 12 | 10 17:23
To samé:-( 0

Wasi1

31 | 12 | 10 17:22
Takisto mi hlasi nedostatok pamati. Nedaju sa koly tomu ani menit tapety. Pritom v sprave telefonu ukazuje 113MB volnych..Problem zatial neviem vyriesit 0

erk

31 | 12 | 10 17:18
Používám NAND build Desire HD a spokojenost. Jen se potýkám s nedostatkem paměti v telefonu. Nainstalovány jen Google mapy od Brut (kvůli navigaci) a Správce souborů ES a telefon hlásí nedostatek paměti. Ve správci aplikací jsem se snažil vymazat vše co bylo možné. Nemáte někdo tip co s tím? Jinak díky všem za informace, rady a postupy a přeji vše nej do nového roku a hlavně dostatek zábavy do našich founů. 0

havlanen

31 | 12 | 10 17:06
Mám přesně ten pocit 0

mcintosh666

31 | 12 | 10 16:57
Tak jsem vyzkoušel obě verze Desire a Desire HD a vracím se zpět k Desire, příjde mi o poznání rychlejší. 0

MareX

31 | 12 | 10 16:13
Ty aplikace se zálohují na Google účet nebo na HTC Sense účet. Ale korektně to funguje jen právě v Desire HD verzích. 0

Wasi1

31 | 12 | 10 16:00
Od rana fungujem na " gauner1986's HD-FI (Desire HD based) " ide bez nejakych vyraznejsich problemov az na jeden. problem:Tiez sa vam pripaja na internet az nezdravo casto? Za posledne dve hodiny po celkovej aktualizacii, si mobil v spankovom rezime potiahol okolo 3-4 MB. Takymto stylom by mi predplatene 1GB vystacilo jedine na pohotovost a aktualnost mobilu. informacna otazka: Ako je mozne ze sa v tejto verzii objavili vsetky aplikacie a hry ktore som mal ulozene v starej "kartovej" verzii. Ktoru som kompletne pred instalaciou tohoto vymazal. Nieze by mi to samozrejme vadilo, len neviem kde sa to tam vsetko objavilo:-) **kym som napisal prispevok je to zo 4MB na 5..(vypnute vsetky aktualizacie) 0

Weightlifter

31 | 12 | 10 15:03
Mám nainstalovánu přesně tu verzi, na kterou jsi poslal odkaz. Přesto se nespojím. Android-Sync mi vyskakuje hned na úvodni obrazovce v tom "roletovacím" stavovém řádku,kde jsou např. hodiny. Jedná se o aplikaci staženou z http://www.android-sync.com/ Možná, že to je ten problém. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 14:57
Vše prozatím běží, tak jak má, avšak ne a ne se spojit s HTC sync. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? Díky za tipy. HTC Sync funguje, pokud máš staženou správnou verzi a také pokud máš zařízení přepnuté do modu HTC Sync. Mám HTCSync ve verzi 3.0.5481 a zařízení mám přepnuté na HTC Sync (Synchronizovat kontakty a kalendář). Nebude problém v tom, že se mi zobrazuje ještě Android-Sync (status: connected)? HTC Sync je ve dvou verzích. Je nutné mít nainstalovaný tento: http://www.htc.com/www/SupportDownload.aspx?p_id=312&cat=3&dl_id=982 Toté připojit zařízení k PC a vybrat na displeji HTC sync....A je to Kde máš položku Android sync? Ja ji v mé ROM nikde nevidím (zatím jsem testoval pouze tu puvodní ROM co je součástí článku a pak tu z Desire HD - obě fungují) 0

Gabzda

31 | 12 | 10 14:54
Tak jsem hodil verzi Androidu, která je v návodu, a vypadá, že šlape 0

Weightlifter

31 | 12 | 10 14:47
Vše prozatím běží, tak jak má, avšak ne a ne se spojit s HTC sync. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? Díky za tipy. HTC Sync funguje, pokud máš staženou správnou verzi a také pokud máš zařízení přepnuté do modu HTC Sync. Mám HTCSync ve verzi 3.0.5481 a zařízení mám přepnuté na HTC Sync (Synchronizovat kontakty a kalendář). Nebude problém v tom, že se mi zobrazuje ještě Android-Sync (status: connected)? 0

Gabzda

31 | 12 | 10 14:41
Nejdříve jsem se zbavil ROM 3.14, takže jsem přehrál na ROM 1.66, po-té jsem nahrál HSPL 2.08 a nakonec Radio ROM 2.15.50.14.Pak už jsem úspěšně flashnul MAGLDR111 a ROM Desire HD, ale po startu mobilu se objeví černá obrazovka, které je zakončena nápisem GO GO GO a poté se objeví screen Desire loga a nakonec se objeví vítací obrazovka s nápisem Quietlly brilliant, který se mi objevuje pořád do kola 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 14:38
Vše prozatím běží, tak jak má, avšak ne a ne se spojit s HTC sync. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? Díky za tipy. HTC Sync funguje, pokud máš staženou správnou verzi a také pokud máš zařízení přepnuté do modu HTC Sync. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 14:37
a jak si postupoval? 0

Gabzda

31 | 12 | 10 14:31
Tak nevím kde jsem udělal chybu, ale flashovani probehlo uspesne a ted mi pri startu porad sviti HTC a dookola nabíhá nápis quietly brilliant 0

Weightlifter

31 | 12 | 10 14:27
Vše prozatím běží, tak jak má, avšak ne a ne se spojit s HTC sync. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? Díky za tipy. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 14:25
To novější HSPL je v tom aktualizovaném článku zde: http://wmmania.cz/clanky/navody/hd2-hspl-2/ v článku už sem to přesměroval. Jinak v tom puvodním clánku je to napsano hned v první věte. stačilo si překliknout na tu aktualnější verzi. Hlavně to původní HSPL umí nahrát pouze verzi 1.42, to je tam i vyfocené na displeji, stačí pořádně číct (použitím toho původního HSPL se nahrála pouze verze 1.42 a ne 2.08, která je doporučena) 0

quentin

31 | 12 | 10 13:55
tak a mám to! S tím HSPL 2,08 na které v návodu odkazuje Jindra to nešlo! Našel jsem mezi mými stáhnutými prográmky hspl2_run kde si vyberu 2,08 a teprve teď to maká. Ale že jsem se natrápil. 0

Kolda

31 | 12 | 10 13:48
Tak si na jeď do bootloaderu. Vypni mobil, zmačkni tlačítko pro snížení hlasitosti a drž ho. Pak zmačkni normálně tlačítko pro zapínání a tu hlasitost drž, dokud nenaskočí bootloader. Děkuji, funguje to. 0

quentin

31 | 12 | 10 13:48
Rolf81 samo že jedu podle Jindrova návodu (kterému tímto děkuji) ale přesto to vždy skončí na tom bílém screenu s nápisem HTC. To spl musím mít správné,protože můj boot loader vypadá naprosto stejně jako ten na screenu v návodu. 0

Kolda

31 | 12 | 10 13:46
musíš se přepnout do bootloaderu a pak ti pujde nahrat cokoliv Taková hloupá otázečka. Jak se to dělá? 0

MareX

31 | 12 | 10 13:45
Tak si na jeď do bootloaderu. Vypni mobil, zmačkni tlačítko pro snížení hlasitosti a drž ho. Pak zmačkni normálně tlačítko pro zapínání a tu hlasitost drž, dokud nenaskočí bootloader. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 13:44
musíš se přepnout do bootloaderu a pak ti pujde nahrat cokoliv 0

Kolda

31 | 12 | 10 13:41
a máš správnou verzi HSPL? tedy 2.08 ? pro jistotu nahraj i oficiální ROM 1.66 Mi nechce najet windows a po zapnutí a připojení k notasu se nezacne ani nic instalovat takze nemuzu přehrát rom četl jsem že to jde z pamětovky ale to mi taky nejde 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 13:39
a máš správnou verzi HSPL? tedy 2.08 ? pro jistotu nahraj i oficiální ROM 1.66 0

Kolda

31 | 12 | 10 13:34
postupuješ dle navodu a máš vše jak má být? ROM, RADIO, HSPL ? Mám nainstalované HSPL rom energize a radio to nejnovější, dokonce bych to zkusil znova ale nemužu se dostal z uvodní obrazovky 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 13:32
postupuješ dle navodu a máš vše jak má být? ROM, RADIO, HSPL ? 0

Kolda

31 | 12 | 10 13:29
Ahoj, stal se mi takový problém a nevím jestli se to už nekomu stalo. Po instalaci MAGLDR 1.10 a nasledném restartu mi telefon najel jen do zapínací obrazovky a už se nehnul. Prosím o radu. 0

silent64sk

31 | 12 | 10 13:25
Takisto si myslím, že je treba počkať na vyladené verzie, tieto prvé lastovičky zatiaľ nie sú až taká výhra. Ja zatiaľ čakám na lepšie buildy. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 13:23
disposableantichrist řeším to stejné co ty! Mám z telefonu svítící těžítko se zeleným nápisem HTC netuším co dál Navod jsem doplnil o všechny podrobnosti, a pokud se ho budete striktně držet, musí Vám to jít. Celé je to o praci z PC, zřejmě děláte něco špatně.Ale jak se říká chyba je mezi židlí a klavesnicí 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 13:21
A ještě bych měl jeden dotaz k mobilnímu prohlížeči který je tam předinstalován když ho zapnu a načtu nějakou stránku tak po chvíli spadne (jakoby se vypne bez nějakého upozornění). Nevíte jestli je to chyba celé ROMky nebo je chyba u mě? na tohle jsem taky narazil, bud si stahni nějaky alternativní prohlížeč, nebo zkus jiny Android. Chce to chvíli počkat až se tyto prvotné verze trochu odladí 0

Rolf81

31 | 12 | 10 13:20
disposableantichrist řeším to stejné co ty! Mám z telefonu svítící těžítko se zeleným nápisem HTC netuším co dál je to,že zřejmě nemáš HSPL 2,08 ... to pomohlo. Udělej to přesně podle návodu od Jindřicha a není problem. 0

Gabzda

31 | 12 | 10 13:14
Tak to je super, počkám až se mi nabije baterka a jdu toho 0

quentin

31 | 12 | 10 13:13
disposableantichrist řeším to stejné co ty! Mám z telefonu svítící těžítko se zeleným nápisem HTC netuším co dál 0

frantus12

31 | 12 | 10 13:12
Mam ROMku z Desire HD a čeština tam je Celý je to tedy komplet v češtině 0

MareX

31 | 12 | 10 13:11
Já mám Desire HD a čeština je obsažena a funguje bez problémů. Jediné, čeho jsem si všiml je, že chybí aplikace Locations, jak už jsem psal. 0

Gabzda

31 | 12 | 10 13:07
Hoši a co čeština ? Šlape v Desire HD ROM nebo ne ? Autor tam něco píše ve stylu, že je to primárně určeno pro Německo a Ameriku a že vykuchal některé jazyky, máte to někdo odzkoušené ? 0

frantus12

31 | 12 | 10 12:59
A ještě bych měl jeden dotaz k mobilnímu prohlížeči který je tam předinstalován když ho zapnu a načtu nějakou stránku tak po chvíli spadne (jakoby se vypne bez nějakého upozornění). Nevíte jestli je to chyba celé ROMky nebo je chyba u mě? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 12:56
2.3 verze zatím není vyladena ani v té SD variante. Bude třeba ještě nějaký ten den až týden počkat. 0

frantus12

31 | 12 | 10 12:54
Zdravíčko lidičky nevíte jestli už je někde k mání Android ROM do NAND ve verzi 2.3 Díkes. Nepodařilo se mi ji najít ale třeba hledám špatně... 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 12:47
Tak s novejsi verzi MAGLDR 1.11 to jde uz i u mne zavidim, me stale ne.....vubec nevim co delam spatne... uz na to nemam nervy.... 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 12:41
Pokud budete chtít sdělit zkušenosti s určitým buildem, vytvořte prosím samostatné vlákno. Děkuji 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 12:39
Jindřich, čo sa týka neoriginálnych bateriek, funguje ti to korektne? prozatím nevím, od včera jsem to neměl moc příležitostí vyzkoušet (vybít) jelikož je přístroj pořad připojený u PC 0

beldy

31 | 12 | 10 12:37
Někdo tady včera psal, že po vypnutí už nejde telefon zapnout a že se musí vyndat baterka nebo resetovat HW tlačítkem. Zjistil jsem čím to je. Telefon se NESMÍ vypínat, pokud je připojen kabelem k PC. Když je odpojen, vypínání a zapínání funguje OK. To jsem byl ja .) diky za vysvetleni uz to slape... Cyanogenmodu 6.1 prave v testu... jen mam problem ze jsem neustale vyrusovan zadostmi abych sel delat jednohubky a podobne pozivatina ale kdo ma na neco podobne ted naladu ze? 0

silent64sk

31 | 12 | 10 12:25
Jindřich, čo sa týka neoriginálnych bateriek, funguje ti to korektne? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 12:22
Jindro, měl bys do toho Tvého návodu uvést, že ten soubor DAF.exe je na Vistách a Win 7 nutné spouštět jako správce. Já ho poprvé spustil normálně a vyskočila tam na mě ta chyba s USB, co je na tom prvním screenu. Pak jsem ho spustil jako správce a nainstalovalo se to bez problému. Pokud nějaká aplikace vyžaduje administratorské pravomoce, sama si o ně zažáda tím, že vyskočí taková ta tabulka. Mě se to stalo při nahrávání hned 2x. Každopadně doplněním do članku se nic nezkazí 0

mpis

31 | 12 | 10 11:40
to RustyDC: To je velmi jednoduché. Telefon je připojený k PC a v adresáři s novou ROM se spustí soubor DAF.exe. 0

lukbe

31 | 12 | 10 11:38
vypnout telefon, zmáčknout tlačítko pro zapnutí a držet, naběhne vám MAGLDR a dále pokračovat stejně podle návodu od kroku 5 0

RustyDC

31 | 12 | 10 11:33
poprosil by som este , mozno nebudem jediny komu by to pomohlo, aby sa urobil navod s prehratim androida inym androidom, viete ked mate Desire HD rom a chcete napr. MIUI a ine diky 0

MareX

31 | 12 | 10 11:17
Tak jsem nahrál tu ROM s Desire HD http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 s MAGLDR 1.11, všechno na poprvé a funguje bezvadně. Chybí tam sice aplikace Locations, ale úplně mě dostala rychlost stahování aplikací z Marketu (kolem 1 MB/s přes Wi-Fi). Jsem zvědav na výdrž baterie. Jindro, měl bys do toho Tvého návodu uvést, že ten soubor DAF.exe je na Vistách a Win 7 nutné spouštět jako správce. Já ho poprvé spustil normálně a vyskočila tam na mě ta chyba s USB, co je na tom prvním screenu. Pak jsem ho spustil jako správce a nainstalovalo se to bez problému. Jo a ještě k té malé paměti - vždyť většina novějších aplikací podporuje App2SD, takže ji lze po nainstalování přesunout na kartu (ve správci aplikací). 0

mirecc21

31 | 12 | 10 11:13
Už se objevila i NAND verze Cyanogenmodu 6.1 jdu ji testovat. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893637 plus video jak nahrát Androida do NAND http://www.youtube.com/watch?v=cvS4EvS0PAw Ani netestuj nejde WiFi ! Oprava skúšal som iny build Ospravedlnujem sa ešte raz 0

Loppko1

31 | 12 | 10 11:03
Už se objevila i NAND verze Cyanogenmodu 6.1 jdu ji testovat. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893637 plus video jak nahrát Androida do NAND http://www.youtube.com/watch?v=cvS4EvS0PAw 0

mirecc21

31 | 12 | 10 10:59
Takže prvá NAND je Flashnuta: CMN 6.1 v1.02 vo verzii . sa píše že WiFi working ale opak je pravdou . 0

tenenet

31 | 12 | 10 10:57
mám na svojom HD-čku ROM - založenú na Desire HD a keď si chcem zmeniť tapetu na úvodnej obrazovke, tak mi vypisuje: Pamäť telefónu je plná... chcem si tam nahodiť klasickú čirnu tapetu od HTC, nemám zatiaľ nič nainštalované, tel. je "prázdny" a pamäť plná??? všetko ostatné funguje korektne okrem kalibrácie G senzoru, ten ked som nakalibroval tak kompas neukazuje presný smer, v podstate stále kmitá a ani obrazovka pri natočení telefónu sa neotáča. 0

Jiri.Ctvrtnicek

31 | 12 | 10 10:42
tak ted uz jen zacit dalsi rok tak uspesne jak tento konci a pocitam ze do tri let bude na Zemi raj. Mozna driv 0

mpis

31 | 12 | 10 10:40
Někdo tady včera psal, že po vypnutí už nejde telefon zapnout a že se musí vyndat baterka nebo resetovat HW tlačítkem. Zjistil jsem čím to je. Telefon se NESMÍ vypínat, pokud je připojen kabelem k PC. Když je odpojen, vypínání a zapínání funguje OK. 0

Rady

31 | 12 | 10 10:28
Tak s novejsi verzi MAGLDR 1.11 to jde uz i u mne 0

silent64sk

31 | 12 | 10 08:57
Čo sa týka podpory extended battery, funguje to v poriadku? Zatiaľ som sa vo vydaných buildoch nič také nedočítal. Ďakujem za info. 0

premikkoci

31 | 12 | 10 03:51
Uvolněno MAGLDR 1.11 0

Rady

31 | 12 | 10 02:57
Zkousel jsem to na dvou notasich kde na jednom mam XP a na druhem win7. Vse skoncilo v bode c. 11 s hlaskou kterou jsem uvadel. Zkousel jse i kabel vymenit. Ve win 7 to jako USB rozpoznalo, ale nainstalovat se to nepodarilo, tak jak ani v XP. 0

premikkoci

31 | 12 | 10 02:39
Já jsem zase osobně rád za ipod touch 4gen. Hry budu mět jenom v ipodu, to samé hudba. Přece jenom některé hry pro android jsou hodně velké. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 02:37
jojo, budou jich desítky a furt si nebudeme moci vybrat tu pravou. Zařízení bude věčně ve fazi testování ("rozkladu" ). Ještě že mám na normalní použití HD7 0

premikkoci

31 | 12 | 10 02:34
To zase bude nových instalacích... Už to vidím.... Teďka se s ROMkami roztrhne pytel a člověk bude každou chvíli něco měnit. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 02:25
u mě zapínaní funguje klasicky 0

beldy

31 | 12 | 10 02:23
aha, to mi uniklo, diky, ale "zapni" v mem pripade znamena vyndej a vrat baterku, jelikoz jakmile dam vypnout system uz ho tlacitkem pro pokladani hovoru znovu nezapnu 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 02:18
maš pravdu, sice se to tu řešilo, ale vysledek se tu neobjevil (až ted´), nebo jsem ho také přehlédl 0

premikkoci

31 | 12 | 10 02:14
Toto se už řešilo... Zapni telefon a drž tlačítko pro pokládání hovorů. Jakmile ti najede tebou známá nabídka... tak postupuješ stejně jak předtím. 0

beldy

31 | 12 | 10 02:10
kdyz dam androida vypnout uz se mi nepodari telefon zapnout, musim vyndat a vratit zpet baterku potom system nabehne zpatky... jeste jednu otazku, kdyz ted budu chtit testnou jinou verzi nez je ta uvadena zde v navodu (btw velike diky Jindrichu) musim postupovat uplne stejne nebo je uz neco mozne vynechat? Me ted prekvapilo ze pri zapnuti telefonu se mi neukazala ta nabidka jako je popisovana v bode 4, jak to tedy je? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:50
Vyzkoušel jsem další ROM - založená na Desire HD. K dispozici je více paměti po flashi. jj na tu upozornoval premikkoci 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:49
jak říkam, chyba je v PC - Špatně nainstalované ovladače restart PC, Opětovně rozbalit, přehodit do jineho USB portu a vyzkoušet. Pokud nepomuže, zkusit jiné PC, nebo se zkus "pohrabat" ve správci HW 0

beldy

31 | 12 | 10 01:48
zkus jeste na tu ikonku pripojeneho usb zarizeni (dole u hodin) kliknout pravym a vyber odebrat magldr, potom vytahni kabel z pocitace a zase ho pripoj a jako Spravce spust DAF.exe... me to ted fungovalo a prave se mi spustil Droid ) 0

mpis

31 | 12 | 10 01:45
Vyzkoušel jsem další ROM - založená na Desire HD. K dispozici je více paměti po flashi. 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:42
jj windows xp servis pack 2 0

premikkoci

31 | 12 | 10 01:41
A jsi si jistý, že ti to stahlo ovladače? Máš originální Windows? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:41
tohle by mělo odstranit opětovné stažení Androida a nová instalace, někdo už to tu psal a povedlo se to vyresit. Někomu ale zatím ne. Každopadně problém je v PC. Zkus se podívat na XDA jestli tam k tomu neco nepisou. 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:37
Error happen Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) tuhle... nejdriv se objevi wait usb... po chvilce vyhodi pc znelku.... a objevi se wait usb...usb kliknu na fad..... a stejne to nejde...je to trapny 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:35
jakou chybu? 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:32
vim, ptz mi to hlasi chybu jako tem dvoum co tady psali.....a to jsem zkousel restart pc.... znovu prehrat celej telefon... jinej usb port uz nevim... 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:30
ve vistach nebo 7 ti dole u hodiny vyskocí taková ty ikona, která ti indikuje nový HW a když na ni klikneš tak ti to ukáže průbeh instalace nového zařízení. jakmile je přidaní uspesne, je to tam napsáno. Kdyžtak to mužeš vyzkoušet znovu na jinem USB portu, zkus restart PC, nebo jiné PC. A jak víš že se ti to uspěšně nepřidalo? ta ROM ti nahrát nejde? 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:29
uz ho stahuju 0

premikkoci

31 | 12 | 10 01:28
Vyzkoušej si ho a zjistíš jestli ti vyhovuje více. Každopádně obsahuje nové Sense. Takže u proto je dle mého názoru lepší. Navíc má po prvním bootu volných 154MB NAND paměti. Ten se starým Sense pouhých 101MB. 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:26
jak teda poznam ze je mam prirazeny ? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:25
Pri nahravani androidu v bode 11. mi to vyhodi chybu: Error happen Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) edit: nepomohlo ani znovurozbaleni slozky zkus jiny USB port, restart PC, jiné PC, znovu stahni soubory s Androidem, 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 01:24
a kdyz je ten bod 4 hotovy-ty ovladace vytvorenz.. jak to poznaM? To nemas nijak poznavat, jakmile vybereš bod 4. Zařízení se ti připojí k PC, jediny na co cekas je to až se ti přiřadí v PC ovladače. Pak mužeš začít nahrávat ROM 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:23
JAK DLOUho ti trvalo vytvareni ovladacu ? a jak poznam ze jsou hotovy? nikdem i nic nenabiha.... jen na display mam napsane.-wait usb...usb..... den desire hd build je lepsi ? 0

premikkoci

31 | 12 | 10 01:19
Nedávejte tam tu ROM se starým HTC sense.. dejte si tam rovnou ROM založnou na DesireHD. Odkaz je o několik postů zpět. 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 01:12
a kdyz je ten bod 4 hotovy-ty ovladace vytvorenz.. jak to poznaM? 0

Rady

31 | 12 | 10 01:01
Pri nahravani androidu v bode 11. mi to vyhodi chybu: Error happen Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) edit: nepomohlo ani znovurozbaleni slozky 0

Loppko1

31 | 12 | 10 00:46
Funguje Vám titanium backup? Mně hlásí že nemá přístup na kartu. A ano kartu tam mám Nepise ze nema kartu, ale ze nema root prava, je treba z marketu stahnout treba superuser aplikaci a pres to ty prava povolit, pak to slape v pohode Stáhnul sem superusera ale pořád nic. Plus v superuserovi se skoro nic nastavit nedá a v seznamu aplikací mi to ani titanuim backup nenabízí 0

Krejza9

31 | 12 | 10 00:37
Ahoj mam problem po nahrani ROM s Androidem se mi telefon po zobrazeni loga DFT neustale restartuje mam HSPL 2.08 a Radio 2.15 0

silent64sk

31 | 12 | 10 00:30
Na ROM 3.14 s radiom 2.15.04 a HSPL 1.42 to bude robiť nejaký problém nahrať, či je potrebné použiť HSPL 2.08? Skúšal už niekto tento build? Malo by to byť na báze Desire HD: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 Ako je to s miestom v pamäti ROM a inštalácii aplikácii na SD kartu? Funguje všetko korektne? na 3.14 to zřejmě nepujde, ale můžeš to zkusit. Jinak funguje vše co jde v klasickém androidu. Ok, díky za radu, skusím to až zajtra, doteraz som mal inú robotu a treba ísť aj spať Ráno budú, predpokladám, ďalšie zaujímavé romky. Čakal som, že inštalácia bude zložitejšia, vyzerá to veľmi zaujímavo, WM asi už na HD2 definitívne odzvonil umieračik, ale čo sa dá robiť, vývoj ide dopredu... 0

RustyDC

31 | 12 | 10 00:29
ide niektomu v nastaveniach formatovat pamatovu kartu? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:28
to zaleží na PC, než si přidá přislušné ovladače. Pak je možné nahrát Android 0

Rolf81

31 | 12 | 10 00:27
Jak dlouho vám asi trval bod 5, na display mam pořád napsané (wait USB...USB) 0

kolecko

31 | 12 | 10 00:25
Funguje Vám titanium backup? Mně hlásí že nemá přístup na kartu. A ano kartu tam mám Nepise ze nema kartu, ale ze nema root prava, je treba z marketu stahnout treba superuser aplikaci a pres to ty prava povolit, pak to slape v pohode 0

RustyDC

31 | 12 | 10 00:24
PsychX: tovarenske nastavenie uvedie telefon do stavu pri jeho kupe, t.j. uplne cisty bez nastaveni a akychkolvek udajov od uzivatela 0

PsychX

31 | 12 | 10 00:23
mam problem.... komplet som si nastavil system. a omylom som pustil kalibraciu g-senzoru... vsetko funguje ale display sa teraz pretaca po cca 10 sec,,, co s tym???? zkus obnovit tovární nastavení, nebo nahraj Android znovu. tovarne ale zmaze vsetky nastavenie ze?? aj nastavenia kontaktov, prepojenie kontakty fb? atd? 0

Loppko1

31 | 12 | 10 00:22
Funguje Vám titanium backup? Mně hlásí že nemá přístup na kartu. A ano kartu tam mám 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 00:22
jdu to zkusit..... dik ! 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:21
takze jsem si nahral i ofiko rom 1.66 nahral magdlr .... hd2 se restartovalo nabehlo logo htc a to uz 5 minut stoji pokud mas, ROM, HSPL 2.08, a radio 2.15, musí ti to jít, ted jsem to zkoušel. Pak být tebou zkusim restartovat PC a opětovně vše stahnout 0

Rolf81

31 | 12 | 10 00:20
Kde se da stahnout HSPL 2.08 ? Ja mam jen hSPL3_PKG http://wmmania.cz/clanky/navody/hd2-hspl-2/ 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 00:20
takze jsem si nahral i ofiko rom 1.66 nahral magdlr .... hd2 se restartovalo nabehlo logo htc a to uz 5 minut stoji 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:19
Na ROM 3.14 s radiom 2.15.04 a HSPL 1.42 to bude robiť nejaký problém nahrať, či je potrebné použiť HSPL 2.08? Skúšal už niekto tento build? Malo by to byť na báze Desire HD: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 Ako je to s miestom v pamäti ROM a inštalácii aplikácii na SD kartu? Funguje všetko korektne? na 3.14 to zřejmě nepujde, ale můžeš to zkusit. Jinak funguje vše co jde v klasickém androidu. 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:18
Kde se da stahnout HSPL 2.08 ? Ja mam jen hSPL3_PKG Proč píšu navody, když je pak nikdo nečte - máš tam odkaz, tak hledej 0

Loppko1

31 | 12 | 10 00:18
Potvrzuji funkčnost na oficiálním buildu 1.72.161.3. Jinak je to fakt radost hoši 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:17
dá sa sem potom nahodiť aj Andriod 2,2 MDJ FroYo HD ver. 4.3 ??? s 1 Gb dara, aby som mal "veľkú" pamäť, alebo pamäť je závislá od veľkosti SD karty??? pujdou tam je androidy upravené pro NAND a ty budou omezeny vnitřní pamětí přístroje 0

Rady

31 | 12 | 10 00:17
Kde se da stahnout HSPL 2.08 ? Ja mam jen hSPL3_PKG uz jsem na to prisel 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:16
Kurňa teď bude dilema. Mít velkou výdrž baterie a systém bez sekání nebo mít téměř neomezenou paměť... Chjo. Hardwarově by nešlo něco paměti připájet? Na některé WM telefony to šlo.. Můžeš mít oboje, alespon neco v tom smyslu Cotulla psal 0

tenenet

31 | 12 | 10 00:16
dá sa sem potom nahodiť aj Andriod 2,2 MDJ FroYo HD ver. 4.3 ??? s 1 Gb dara, aby som mal "veľkú" pamäť, alebo pamäť je závislá od veľkosti SD karty??? 0

silent64sk

31 | 12 | 10 00:15
Na ROM 3.14 s radiom 2.15.04 a HSPL 1.42 to bude robiť nejaký problém nahrať, či je potrebné použiť HSPL 2.08? Skúšal už niekto tento build? Malo by to byť na báze Desire HD: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893675 Ako je to s miestom v pamäti ROM a inštalácii aplikácii na SD kartu? Funguje všetko korektne? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:12
mam problem.... komplet som si nastavil system. a omylom som pustil kalibraciu g-senzoru... vsetko funguje ale display sa teraz pretaca po cca 10 sec,,, co s tym???? zkus obnovit tovární nastavení, nebo nahraj Android znovu. 0

pyriah

31 | 12 | 10 00:11
konečně funguje 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:11
ako vam funguje G-sensor po kalibracii?lebo mne reaguje nejak pomaly trva mu cca 10s kym pretoci obrazovku. Potvrzuji malé zdržení při použití G-Sensoru...cca 1-2 s 0

PsychX

31 | 12 | 10 00:10
mam problem.... komplet som si nastavil system. a omylom som pustil kalibraciu g-senzoru... vsetko funguje ale display sa teraz pretaca po cca 10 sec,,, co s tym???? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:09
kdyz potvrzuju tu ctvrtou nabidku tak telefon musi byt pripojen k pc ? Mělo by to naběhnout v obou případech, ja to měl připojené stále 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:08
dělal jsem vše podle návodu a při uspěšném nahrání MAGLDR 1.10 se mi nezobrazí nabídka ale jenom mi svití obrazovka,díky za pomoc Máš oficiální ROM 1.66, 2.08 HSPL a Radio 2.15.... ? 0

disposableantichrist

31 | 12 | 10 00:07
kdyz potvrzuju tu ctvrtou nabidku tak telefon musi byt pripojen k pc ? 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:06
kousnul sem se u bodu 11 . na telefonu vyberu volbu 4. nainstalovali se mi ovladače , na telefonu se mi objeví android flasher mode waiting usb ... usb . ve windowsech se ousti zvuk pripojeneho zarizeni a kdyz kliknu na next a ma to zacit hledat telefon mi vyskoci chyba Error happen Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) zkousel sem to i zapojit doi jineho usb , ale nic Smaž celou tu rozbalenou složku s tou ROM z PC a rozbal si ten soubor znovu z toho staženého archivu, pak už ti to pujde 0

RustyDC

31 | 12 | 10 00:03
kiez by ma toto napadlo predtym ako som tam natrepal androida 0

Jindřich Lukeš

31 | 12 | 10 00:02
bohužel ne, musíš si zalohu natahnout do WM, nastavit synchronizaci, zalohovat na gmail a z neho se ti to pak natáhne do androidu. Jinak HTC Sync funguje bezproblémů 0

RustyDC

30 | 12 | 10 23:59
u mna je problem ze nejde HTC Sync a este mam otazku, vie niekto o moznosti ako dostat kontakty, sms, kalendar z My Phone do androidu? Přímo z MyPhone nijak, ale z WM to lze takto: http://wmmania.cz/clanky/navody/synchronizace-wm-s-google-uctem/ a existuje moznost prepojit MyPhone s Google uctom? btw. HTC Sync uz funguje, problem bol v antivire 0

pyriah

30 | 12 | 10 23:57
kousnul sem se u bodu 11 . na telefonu vyberu volbu 4. nainstalovali se mi ovladače , na telefonu se mi objeví android flasher mode waiting usb ... usb . ve windowsech se ousti zvuk pripojeneho zarizeni a kdyz kliknu na next a ma to zacit hledat telefon mi vyskoci chyba Error happen Read below for more information Error Description: USB init failed Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723) zkousel sem to i zapojit doi jineho usb , ale nic 0

Miras

30 | 12 | 10 23:56
dělal jsem vše podle návodu a při uspěšném nahrání MAGLDR 1.10 se mi nezobrazí nabídka ale jenom mi svití obrazovka,díky za pomoc 0

Jindřich Lukeš

30 | 12 | 10 23:55
tak teda nevim, jak nahraju nazpatek wm rom ? tlefon se nechce pripojit k active sync. Přepneš do bootloaderu (na vypnutém přístroji držíš tlačítlo pro ztlumení hlasitosti a zapneš přístroj) pak nahraješ klasicky ROM 0

Jindřich Lukeš

30 | 12 | 10 23:51
u mna je problem ze nejde HTC Sync a este mam otazku, vie niekto o moznosti ako dostat kontakty, sms, kalendar z My Phone do androidu? Přímo z MyPhone nijak, ale z WM to lze takto: http://wmmania.cz/clanky/navody/synchronizace-wm-s-google-uctem/ 0

juro77

30 | 12 | 10 23:49
tak tam bude problem,ale ako to teraz vratim spat.Inak system ide ako blesk:) 0

RustyDC

30 | 12 | 10 23:49
Jindrich, diky za bozi navod 0