Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Jak přidat narozeniny kontaktů do kalendáře

V dnešním krátkém návodu si ukážeme jednoduchý, ale zato velice užitečný postup, jak přidat do kalendáře (jako upozornění) položku "narozeniny" od každého kontaktu v adresáři.

Možná si říkáte, že Vám se narozeniny do kalendáře přidávají automaticky. Ano, ve většině případů, pokud vytvoříte kontakt v zařízení, se položka v kalendáří vytvoří automaticky. Pokud ale kontakty vytvoříte v počítačí a do zařízení se inportují pomocí Microsoft Outlook nebo Exchange, tak se položky v kalendaři automaticky nevytvoří. V tomto případě nám pomůže velice jednoduchý prográmek z dílny XDA-Develepors, který se jmenuje B2C (Birthday2Calendar). V aktuální verzi 0.2 umí automaticky importovat narozeniny a navíc upravit čas upozornění na danou událost. Autor programu plánuje ještě několik drobných funkcí. Postup vývoje můžete sledovat na domovském fóru.Postup:


1) Stahněte si program B2C


2) Spusťte jej a klikněte na "Add Birthdays!"


Birthday2Calendar


3) Hotovo

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se