Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Jak změnit funkci dialogových kláves ?

Možná vás už někdy napadlo, že by bylo praktické si změnit funkci dvou dialogových kláves na obrazovce Dnes. Není to ale tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Díky této aplikaci to ale není vůbec žádný problém!

Stačí spustit, zvolit aplikaci, soubor nebo odkaz pro levé dialogové tlačítko („Left SoftKey“), pravé („Right SoftKey“), stisknout „Save Changes“ a je to. Nyní je nutné zařízení restartovat (tlačítko „Soft Reset“ přímo v programu) a potom už můžete začít využívat vaše nově namapovaná tlačítka v Dnes. Jakmile vás změna přestane bavit a chcete vrátit nastavení do původního stavu, není problém opět spustit aplikaci, zvolit jednoduše„Reset to Defaults“ a opět restartovat zařízení.

Konečně můžete namapovat své oblíbené aplikace nebo jiné položky na tlačítka, která mají právě na obrazovce Dnes trochu nevyužitý potenciál. Můžete tak ušetřit několik virtuálních tlačítek nebo zástupců, nebo spouštět přímo svůj oblíbený správce kontaktů a podobně.


Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se