Lock Screen Changer – automatická změna pozadí zamykací obrazovky

Lock Screen Changer představuje jednoduchou metodu, jak nastavit na pozadí zamykací obrazovky ve Windows Phone 8 sérii obrázků, které se budou automaticky měnit.

Stažení Tato šikovná aplikace umožňuje automaticky měnit fotografie a obrázky z vaší galerie na pozadí zamykací obrazovky. Po spuštění aplikace je nedříve nutné nastavit ji jako správce uzamykací obrazovky, což provedete přepínačem v horní části. Následně už jen stačí vybrat fotografie, které chcete automaticky promítat.

lock

Jednotlivé obrázky se přidávají přes tlačítko "add" (plus). Pokud chcete přidat obrázků více najednou, je lepší použít vícenásobný výběr přes „add multiple photos“. Při jednotlivém výběru je třeba obrázek ještě oříznout do požadovaného formátu (případně rovnou nastavit jako aktuální zamykací obrazovku). Při vícenásobném výběru lze vybrat buďto celou složku (přes tlačítko „select all“), nebo označit pouze některé soubory z dané složky. Po importu do aplikace je možno opět upravit výřez vybráním konkrétní fotky.

lock lock lock

Ve standardním nastavení je také možné změnit interval aktualizace (výměny obrázků) v rozsahu 30 minut až 12 dní a jejich pořadí při promítání (standardní, náhodné). Aplikace též umí upozornit na každou výměnu pozadí.

lock

Pokročilé nastavení ukrývá další možnosti optimalizace. Jednou z nich je snížení využití paměti a také schopnost vytvoření dlaždice na úvodní obrazovce. Tato dlaždice může zobrazovat buď aktuální, následující nebo náhodné pozadí, případně lze nastavit zkratku pro rychlou změnu.

lock

Aplikace funguje snadno a bez problémů a navíc je ke stažení zcela zdarma.


Zlevněné produkty v sekci Mobilní příslušenství

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 1 den

Global Tv Free - sledujte většinu světových TV (vč. CZ) zdarma ve svém telefonu

Global Tv Free je velice zajímavá aplikace, která vám v telefonu umožní sledovat více než 5000 televizních stanic z celého světa. Nechybí ani Česká republika, kde jsou dostupné snad všechny stanice vč. HBO apod.

Jindřich Lukeš | software 11 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Zajímavost: Android 7.1 spuštěn na Lumii 520

Jindřich Lukeš | články 15 | 12 | 16

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím