Lumia Pusher – Vynucení aktualizací systémových aplikací - aktualizováno

Pomocí této aplikace je možné zkontrolovat a následně aplikovat nové aktualizace systémových aplikací, které jsou součástí zařízení Nokia Lumia. Nyní již nemusíte čekat dlouhé dny (někdy týdny) než se aktualizace oficiálně nabídnou.

StaženíAktualizace (8.5.2013): V minulém týdnu byla vydána aktualizace, která výrazně mění design celé aplikace. Jednotlivá tlačítka s odkazy byla navíc roztříděna do několika záložek (System, Multimedia, Beta-versions, HERE service) dle typu cílové aplikace. V nové verzi můžete také stahovat a aktualizovat betaverze a aplikace HERE.

Pusher Pusher Pusher Pusher
--------------------------------------------

Popis starší verze

Nokia nabízí majitelům Lumií nad rámec operačního systému celou řadu dalších možností a vylepšení. Většina z nich je do systému doplněna v podobě aplikací, které lze rozdělit do dvou skupin. Tou první skupinou jsou standardní aplikace, které naleznete v Nokia Collection na Windows Phone Storu. Druhou skupinou jsou aplikace systémové, které se na Storu sice také nacházejí, ale nelze je standardně vyhledat.

Právě nemožnost vyhledání může být při aktualizaci těchto aplikací dosti na obtíž. Store totiž rozesílá informaci o aktualizacích v několika vlnách a pokud zrovna nemáte štěstí, musíte i několik dní čekat. V tomto případě totiž nelze jednoduše najet na detail aplikace (vyhledat) a kliknout na tlačítko „Aktualizovat“ ještě dříve, než je aktualizace oficiálně oznámena.

Jediným způsobem, jak detail systémové aplikace zobrazit, je nutnost znát její přesnou url adresu. Tuto adresu často naleznete v článku, který o nové aktualizaci informuje, anebo využijete aplikaci Lumia Pusher, která obsahuje přímé odkazy na všechny systémové aplikace.

Lumia Pusher

Práce s aplikací je velice jednoduchá. Po spuštění se zobrazí seznam všech systémových aplikací a po kliknutí na libovolnou z nich dojde k přesměrování přímo na Store. Pokud je k dispozici jakákoliv aktualizace, ve spodní části displeje uvidíte standardní tlačítko „aktualizovat“.

Mezi podporované aplikace patří:

- Nokia Account (Účet Nokia)
- Extras + Info (bonusy+info)
- Accessories (příslušenství)
- Network+ (Síť +)
- Feedback to Nokia (zpětná vazba pro společnost Nokia)
- Access Point (přístupový bod)
- Display + Touch (displej+dotykový)
- Audio (zvuk)
- Transfer My Data
- Lumia Storage Check Beta

Na závěr je třeba upozornit, že Lumia Pusher slouží pouze jako seznam odkazů na stránky systémových aplikací ve Storu. Nelze tedy očekávat, že by aplikace uměla jakkoliv na nové aktualizace upozorňovat.


Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Jindřich Lukeš

08 | 05 | 13 15:14
Pomocí této aplikace je možné zkontrolovat a následně aplikovat nové aktualizace systémových aplikací, které jsou součástí zařízení Nokia Lumia. Nyní již nemusíte čekat dlouhé dny (někdy týdny) než se aktualizace oficiálně nabídnou. http://wmmania.cz/software/nokia-aplikace/lumia-pusher/ 0

Mohlo by vás zajímat

Band 2 v bílé barvě exkluzivně pouze pro zaměstnance Microsoftu

Jindřich Lukeš | články 27 | 11 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím