Marshall Wait Cursor (MWC) 2.2

Už vás nebaví stále sledovat to stejné červenomodrožlutozelné otáčející se čekací kolečko? Vadí vám, že nejde změnit jako přesýpací hodiny nebo modrý kroužek spolu s kurzorem u stolních Windows? Díky této aplikaci to je velice snadno možné. Stačí si jen vybrat požadovanou animaci, potvrdit a je to. V případě zatížení systému bude vykreslována namísto té defaultní.

mwc

Stáhněte a nainstalujte verzi pro váš operační systém (Windows Mobile 5 nebo 6). Ta již obsahuje několik základních skinů, není však problém stáhnout paky dalších (ty se nainstalují jako klasický CAB soubor nebo se jejich složky nakopírují do „\\Program Files\\MWC2\\“ v zařízení). Program si po instalaci vytvoří několik zástupců ve složce „MWC2“. Pomocí „MVC2 Config“ provádíte hlavní konfiguraci programu: V nabídce „Cursors“ si některý vyberte a klikněte do pole „Preview“, uvidíte ukázku animace. „Boot delay“ určuje dobu čekání před spuštěním po startu. „SplashScreen“ na „Off“ zakáže velké logo signalizující spuštění programu. Stiskněte „Save“, aplikace se načte a nový čekací kurzor se nyní bude zobrazovat všude, kde je to možné. Pomocí zástupce „MVC2 Unload“ aplikaci ukončíte, zástupce „MVC2“ jí opět načte.

Samozřejmě je možné vytvářet své vlastní kurzory ve formátu PNG (včetně průhlednosti). Všechny obrázky musí být ve stejném rozlišení! Umístí se do jedné složky spolu se souborem „conf.mwc2“, který obsahuje informace o animaci (v souboru samotném jsou vysvětleny - jedná se o informace jako je počet obrázků, umístění [center nebo kdekoli mimo lišty], čekání před vykreslením, doba zobrazení jednotlivých obrázků a další položky nutné pro správné vykreslení).

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 4 hod.

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16

Office Lens – Využijte zařízení s Windows Phone jako příruční skener

Aktualizace (30.8.): Nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile).// Office Lens nabízí jednoduchý, efektivní a hlavně funkční způsob ukládání a sdílení papírových dokumentů skrze váš mobilní přístroj s Windows Phone. K dispozici je také přímé napojení na OneNote.

Jindřich Lukeš | software 30 | 08 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím