MetaMorph – změna animací systému Android

Pokud se Vám nelíbí animace použité ve Vašem buildu Androida, můžete si je snadno změnit pomocí aplikace MetaMorph. Na XDA Developers fóru najdete v současné době zatím 4 animace. Aplikace stažených animací je pomocí prográmku MetaMorph celkem jednoduchá.

Původní znění tohoto článku naleznete na autorově blogu, kterým je náš čtenář s nickem MareX.

Postup instalace:

  1. Nejprve si nainstalujte MetaMorph z Marketu: market://details?id=stericson.xda.metamorph
    metamorph
  2. Stáhněte si příslušné ZIP soubory s animacemi.
  3. Animace nakopírujte na kartu (na XDA se píše, že do rootu SD karty, ale to pak dělá zbytečný bordel na kartě, ale pokud chcete…) do adresáře „AndroidThemes“ v rootu karty, tento adresář tam pravděpodobně nebudete mít, tak jej prostě vytvořte, MetaMorph by si jej stejně později vytvořil sám, pokud k tomu použijete nějakého správce souborů přímo v Androidu, bude to cesta „/sdcard/AndroidThemes/“.
  4. Spusťte MetaMorph a klikněte na „Start Checks“, aplikace zkontroluje, jestli je možno ji na Vašem buildu použít.
  5. Klikněte na „Unzip/Extract new theme“ a najděte ZIP soubor s animacemi na kartě.
  6. MetaMorph soubor animace rozbalí, pak na Vás vyskočí okno s informací o dané animaci (autor apod.), toto okno zavřete kliknutím na „Close“.
  7. Nakonec klikněte na „Apply all!“, animace se aplikuje a po chvíli buď proběhne automatický restart, nebo jej budete muset potvrdit (mě restart proběhl automaticky jen poprvé, poté už jsem ho musel pokaždé potvrzovat) – aplikace animace trvá někdy trochu déle, tak buďte trpěliví.

Obrázkový návod:

metamorph metamorph metamorph metamorph metamorph metamorph metamorph metamorph metamorph

Ukázky aninací:

FLY

FOLD

FLIP

BOUNCE

 

Další informace naleznete v domovském fóru autora.

Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Jindřich Lukeš

31 | 03 | 11 02:46
Pokud se Vám nelíbí animace použité ve Vašem buildu Androida, můžete si je snadno změnit pomocí aplikace MetaMorph. Na XDA Developers fóru najdete v současné době zatím 4 animace. Aplikace stažených animací je pomocí prográmku MetaMorph celkem jednoduchá. http://wmmania.cz/software/android/metamorph-zmena-animaci-systemu-android/ 0

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím