Microsoft hledá dva nové programové manažery do svého Windows Mobile týmu

Ačkoliv současné dění kolem mobilních Windows příliš pozitivně nevypadá, není všem dnům konec. Vývoj v rámci Insider programu stále beze změny běží, i když nepřináší žádné zásadní změny, systém se s každou aktualizací dostává do lepší kondice. V minulosti již bylo také několikrát oficiálně sděleno, že se s Windows 10 Mobile stále počítá, ovšem otázkou zůstává, zdali i pro širokou veřejnost, nebo jen primárně pro firmy, kde jsou požadavky dosti odlišné.

 

Pozitivní zprávou jsou i dva nové inzeráty na pozici Senior Program Managera a Program Managera ve Windows Mobile teamu vyvěšené na webu Microsoftu. V originálním znění:

“Do you obsess over best customer experience and are you a self-starter? Are you excited by working with the latest innovations in hardware and devices? Windows Mobile team is looking for an experienced Senior Program Manager help drive the communication experiences to mobile devices, improve the user experience, meet enterprise and operator requirements. In this role, you will work with partners across the company including the hardware team to define the strategy, define the deliver the communication experience.”

“Our team is looking for a technical Program Manager to drive the design and delivery of core client platform features on Windows Mobile. You will be contributing to a wide range of Mobile platform features, from device management, updatability, security features and drivers to managing quality flights and customer communication. You will be part of a strong team that will execute on the high priority platform feature for Windows Mobile that will be used by our Enterprise partners, OEMs and consumers.”

Tyto inzeráty jasně hovoří o tom, že s mobilními Windows se stále počítá a Microsoft hledá nové zaměstnance, kteří pomohou s budoucí strategií. 

 

Komentáře (2)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

nean

25 | 03 | 17 09:19
Jako uživatel Wm10 vítám každou změnu k lepšímu a změny vidím. Tak držím palce. 0

melipa

24 | 03 | 17 10:41
Budu asi (opět) označen za rejpala, ale mě to spíš indikuje, že stav platformy a její budoucnost je špatná, protože na tento typ míst se prostě výběrko nevypisuje, na tyto místa se obávám spíše hledají lidi headhunteři, protože schopní manažeři jsou prostě už někde zaměstnaní a jde o to je jen přetáhnout... 0

Mohlo by vás zajímat

Přehled všech dostupných verzí systému Windows Phone/Windows 10 Mobile pro jednotlivé modely

Jaká je nejnovější verze systému pro mé zařízení? Nejen na tuto otázku naleznete odpověď v tomto přehledu všech dostupných/podporovaných verzí systému pro většinu WP a W10M zařízení.

Jindřich Lukeš | návody před 8 hod.

Creators Update pro Windows 10 Mobile oficiálně k dispozici – stahujte finální verzi

Windows 10 Mobile Creators Update ve finální verzi uvolněn jako standardní aktualizace pro běžné uživatele. Pokud máte jeden z podporovaných přístrojů, můžete stahovat.

Jindřich Lukeš | články včera v 12:13

Samsung Galaxy S8 vs. Microsoft Lumia 950 – test fotoaparátu

Jedno z prvních porovnání fotoaparátů Lumie 950 a nového Samsungu Galaxy S8.

Jindřich Lukeš | články 24 | 04 | 17

Aplikace Upgrade Advisor pro přechod z WP8.1 na W10M zpět na Storu

Jindřich Lukeš | články 24 | 04 | 17

Microsoft To-Do – nový multiplatformní úkolovník od Microsoftu jako nástupce populárního Wunderlistu

Microsoft představil zbrusu novou multiplatformní aplikaci na správu úkolů, která je funkčně velmi podobná Wunderlistu.

Jindřich Lukeš | software 20 | 04 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím