Miner 1.03b

V čem je tato hra výjimečná? V ničem, jde totiž o klasické miny ve stylu těch, které znáte ze všech verzí stolního operačního systému Windows až po XP.

miner I když vlastně v něčem výjimečné trochu jsou, protože se jako jedna z mála minovních her pro Windows Mobile dokáží přizpůsobit jakémukoli rozlišení displeje a jakémukoli poměru nebo otočení. Mají skvělé přizpůsobení pro hru bez myši (jen s dotykovým displejem) a můžete prohrát hned po prvním tahu (což je vada většiny napodobenin originálu).

Hra tedy probíhá standardně: Uprostřed se nachází hrací pole, vpravo nahoře čas, vlevo body a uprostřed smajlík pro restart. Na spodní liště se nachází čtyři ikonky: Pokud necháte zmáčknutý praporek, budete pokládat na hrací pole praporky; pokud minu, budete odkrývat; pokud praporek a minu, objeví se po výběru pole miniaturní nabídka pro položení praporku nebo odkrytí pole; pokud zatrhnete poslední ikonku, možnosti v miniaturní nabídce se otočí (první bude mina a druhý praporek) – to je možností, že? Zkrátka ráj pro náruživé hledače min.

V nabídce „Game“ nechybí nezbytné přepínání módů hry pro začátečníka („Beginner“), středně zkušeného („Intermediate“) a experta („Expert“). V podnabídce „Menu size“ si můžete nastavit velikost miniaturní nabídky zmiňované v předchozím odstavci (aby nebyla při vyšších rozlišeních zase tak miniaturní). Položka „Champions“ zobrazí tabulku šampiónů a pro ty, co žijí na jiné planetě, nechybí v „Help“ nápověda pro hru samotnou.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 33 min.

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16

Office Lens – Využijte zařízení s Windows Phone jako příruční skener

Aktualizace (30.8.): Nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile).// Office Lens nabízí jednoduchý, efektivní a hlavně funkční způsob ukládání a sdílení papírových dokumentů skrze váš mobilní přístroj s Windows Phone. K dispozici je také přímé napojení na OneNote.

Jindřich Lukeš | software 30 | 08 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím