Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

MissedCallReminder 1.4 - Opakované připomínání událostí

MissedCallReminder je velice užitečnou aplikací, která dokáže opakovaně připomínat pomocí zvuků a vibrací zmeškané události (SMS, hovory, MMS, e-maily).
se Vám někdy stalo, že zazvonila SMS, a Vy jste si ji hned nepřečetli a pak už jste si na ni nevzpomněli? Právě tomuto dokáže předcházet tato jednoduchá aplikace. Jejím hlavním cílem je opakované připomínání zvolených události. K dipozici je připomínání SMS, MMS, ztracených volání a e-mailů.

V první záložce nastavení stačí vybrat, na které události chcete být upozorňováni. V druhé přiřadíte konkrétní zvuk dané události. Možno určit pro každou událost vlastní zvuk (Tone per reminder), nebo přiřadit jeden zvuk všem stejný (General tone). Třetí záložka umožňuje zapnou vibrace a nastavit jejich délku. V předposlední kartě poté zvolíte interval opakování upozornění (Reminder in minutes) a ve spodní části displeje časový rozsah, ve kterém si nepřejete, aby opakované připomínání probíhalo.

MissedCallReminder_1.4 MissedCallReminder_1.4 MissedCallReminder_1.4 MissedCallReminder_1.4

Další informace naleznete ve fóru autora.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se