MissedCallReminder 1.3.5

Přijímáte často důležité hovory nebo SMS zprávy? Určitě je nepříjemné, pokud něco zmeškáte. Někdy je obtěžující každých několik minut kontrolovat zařízení, jestli nemáte nepřijatý hovor či SMS zprávu. Tato aplikace vás umí o nepřijatých hovorech nebo nepřečtených zprávách automaticky informovat zvukem anebo vibracemi v určitých časových intervalech, dokud si zařízení nevšimnete.

missed call ReminderV nové verzi bylo opraveno mnoho chyb a přibyly další možnosti. Podívejte se proto do oficiální diskuse na jejich kompletní seznam.


Na hlavní obrazovce programu se provádí veškerá konfigurace. Vrchní část informuje o počtu nepřečtených SMS („Missed SMS“) a počtu zameškaných hovorů („Missed Calls“). Napravo od těchto informací si můžete upozorňování na SMS anebo hovory odškrtnutím zakázat (pro upozorňování na oboje nechce u obou zaškrtnuté). „Reminder in minutes“ určuje, po kolika minutách se bude upozorňování opakovat. Spodní polovina displeje je věnována nastavení upozornění. Pokud chcete upozorňovat zvukem, nechte zaškrtnuté „Tone“, stiskem tlačítka „...“ vedle „Reminder tone“ si vyberte zvuk, pro upozornění (formát wav, mp3 nebo wma). Jestli chcete být upozorňováni i vibracemi, nechte zaškrtnuté také „Vibrate“. Pomocí „Menu“ -> „Test Vibrate“ si otestujte, zda vaše zařízení zavibruje, když nezavibruje, změňte číslo v poli vedle vibrací o jedna a zkuste to znovu. Toto je u každého zařízení jiné, třeba HP iPAQ 614c, na kterém jsem aplikaci zkoušel, mi na číslo „1“ rozsvítil zelenou diodu, na číslo „2“ červenou diodu a vibroval až na číslo „3“. Další čísla prováděla zajímavé problikávání zelené, červené i modré, nicméně diody v kapse neuvidíte :o).


Stiskem levého „Apply“ nastavení potvrďte, aplikace se minimalizuje (ikonka v Tray liště) a je aktivní. Pokud ji ukončíte, upozorňovat nebude. V „Menu“ se nachází ještě položka „Clear reminders“, která vymaže nastavení upozorňování a „Startup with Windows“, což povolí automatické spuštění pokaždé spolu se systémem.


Pro další informace navštivte oficiální diskusi na fóru xda-developers.com.


(Screeny pocházejí ze starší verze 1.2)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím