Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

MissedCallReminder 1.3.5

Přijímáte často důležité hovory nebo SMS zprávy? Určitě je nepříjemné, pokud něco zmeškáte. Někdy je obtěžující každých několik minut kontrolovat zařízení, jestli nemáte nepřijatý hovor či SMS zprávu. Tato aplikace vás umí o nepřijatých hovorech nebo nepřečtených zprávách automaticky informovat zvukem anebo vibracemi v určitých časových intervalech, dokud si zařízení nevšimnete.

missed call ReminderV nové verzi bylo opraveno mnoho chyb a přibyly další možnosti. Podívejte se proto do oficiální diskuse na jejich kompletní seznam.


Na hlavní obrazovce programu se provádí veškerá konfigurace. Vrchní část informuje o počtu nepřečtených SMS („Missed SMS“) a počtu zameškaných hovorů („Missed Calls“). Napravo od těchto informací si můžete upozorňování na SMS anebo hovory odškrtnutím zakázat (pro upozorňování na oboje nechce u obou zaškrtnuté). „Reminder in minutes“ určuje, po kolika minutách se bude upozorňování opakovat. Spodní polovina displeje je věnována nastavení upozornění. Pokud chcete upozorňovat zvukem, nechte zaškrtnuté „Tone“, stiskem tlačítka „...“ vedle „Reminder tone“ si vyberte zvuk, pro upozornění (formát wav, mp3 nebo wma). Jestli chcete být upozorňováni i vibracemi, nechte zaškrtnuté také „Vibrate“. Pomocí „Menu“ -> „Test Vibrate“ si otestujte, zda vaše zařízení zavibruje, když nezavibruje, změňte číslo v poli vedle vibrací o jedna a zkuste to znovu. Toto je u každého zařízení jiné, třeba HP iPAQ 614c, na kterém jsem aplikaci zkoušel, mi na číslo „1“ rozsvítil zelenou diodu, na číslo „2“ červenou diodu a vibroval až na číslo „3“. Další čísla prováděla zajímavé problikávání zelené, červené i modré, nicméně diody v kapse neuvidíte :o).


Stiskem levého „Apply“ nastavení potvrďte, aplikace se minimalizuje (ikonka v Tray liště) a je aktivní. Pokud ji ukončíte, upozorňovat nebude. V „Menu“ se nachází ještě položka „Clear reminders“, která vymaže nastavení upozorňování a „Startup with Windows“, což povolí automatické spuštění pokaždé spolu se systémem.


Pro další informace navštivte oficiální diskusi na fóru xda-developers.com.


(Screeny pocházejí ze starší verze 1.2)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17