Moorhuhn - Legendární střílení kachen na dva způsoby

Aktualizace: Ke stažení verze 0.96. Jak jste si všichni určite všimli, tak se zde s hrami moc nesetkáváte. Ale myslím si, že čas od času nějaká ta menší upoutávka neuškodí. Zejména u legendární střílečky kachen Moorhuhn.

Série kachen Moorhuhn byla svým nápadem originální a jedinečný počin. Jako relaxační hra byla naprosto perfektní. Proto také vítám snahy uživatelů XDA oživit tuto legendu i na Windows Mobile.

------------------------------------------------
Aktualizace (6.12.) - Vývoj této hry sice již dávno skončil, ale v naší download sekci chyběla možnost stažení poslední verze (0.96), kterou jsem tímto doplnil. Přeji příjemné střílení :) . 
------------------------------------------------

 

MoorHuhn (The ChickenGame)

Myslím, že jakýkoliv podrobný popis této hry je naprosto zbytečný. Prostě po displeji létají kachy a Vy se je tapnutím snažíte sestřelit. Za každou kachnu je dle její "náročnosti" připsán na Vaše konto určitý bodový obnos. Tato hra je zatím ve fázi vývoje. Více informací vč. možnosti stažení novějších verzí naleznete v domovském fóru. Oficiálně je podporováno WVGA rozlišení displeje, hra je však dobře hratelná i na VGA či QVGA.

 

moorhuhn

 

 

Duck Hunt

Tato verze kachniček je znatelně starší než předchozí vývojová verze. Je to táké vidět na celkovém zpracování a výsledné hratelnosti, která je perfektní. Nevýhodou však je, že se nejedná o freeware. Plná verze stojí necelých 10 dolarů.

duck hunt duck hunt duck hunt duck hunt

Zkušební verzi stahujte ZDE.

 

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím