MSentinel - Opakováné připomínání událostí

Dnes si představíme jednoduchý program, který má jednu velice užitečnou vlastnost. Umí totiž opakovaně upozorňovat na různé události, které jsou standardně oznámeny pouze jednou. Za běžné situace se tak může stát, že např. příchozí SMS jednoduše přehlédnete. S MSentinelem Vás bude zařízení upozorňovat tak dlouho, dokud si SMS doopravdy nepřečtete.

msentinel Aktualizace (2.4.10): Vydána verze 2.6 - Byly opraveny drobné chyby a přidána česká lokalizace.

--------------

Nastavení programu není nijak rozsáhle a zvládne ho doopravdy každý. V první řadě je nutné si zvolit (záložka "Advanced"), na jakou událost má být opakovaně upozorňováno. Na výběr máme ztracená volání, SMS, MMS, upomínky (úkoly+kalendář) a e-maily. Dále pak lze nastavit časový úsek, kdy k opakování připomenutí bude docházet. Můžeme se tak vyhnout tomu, aby nám telefon zvonil celou noc.


V záložce "General" můžeme nastavit časové intervaly (Check every), po kterých nás aplikace upozorní. Vybrat můžeme také vlastní melodii a její hlasitost (nezávislou na systémové). Bohužel jen jednu a jen ve formátu wav. V tomto případě bych uvítal několik melodií pro různé události a hlavně ve formátu mp3. Jako poslední je možnost použití vibrací. Další informace naleznete na stránkách autora.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím