mToolbox - Využijte sensory ve vašem zařízení na maximum

MToolbox je velice zajímavou a praktickou aplikací, která dokáže využít veškeré sensory ve Vašem zařízení. (Pokud je zařízení obsahuje). V praxi pak můžete využít propracovanou vodováhu (G-Sensor), pravítko, měřič intenzity osvětlení (Proximity sensor) a Sensor otřesů.
puštění aplikace se zobrazí jednoduché menu přes celý displej. K dispozici je výběr z několika užitečných funkcí. První v pořadí je funkce Vodováhy, která ukazuje vychýlení proti vodorovné poloze. Na displeji jsou k dispozici ještě dvě užitečná tlačítka. Prvním je "Podržet", které zmrazí údaje vypsané na displeji, aby je bylo možné např. bez problémů opsat. Pomocí tlačítka "Kalibrovat" si můžete pomocí jednoduchého průvodce zkalibrovat Váš G-Sensor. Další funkcí v seznamu je Pravítko. Po spuštění stačí zadat velikost uhlopříčky displeje v palcích, a na displeji se ihned zobrazí klasické pravítko. K dispozici je také možnost zobrazení úhloměru. Třetí v pořadí je Světelný sensor, který měří intenzitu osvětlení v lumenech. Poslední funkcí je Sensor otřesů. V podstatě se jedná o jednoduchý seismograf, který zaznamená i sebemenší pohyb zařízení do přehledného grafu. Data jsou také zaznamenána do externího souboru, který naleznete v "/Program Files/merlot/mToolbox/logfiles". Nastavení aplikace nabízí pouze možnost vypínání/zapínání jednotlivých modulů.

 

mToolbox mToolbox mToolbox mToolbox mToolbox mToolbox

 

Součástí archivu s aplikací je i CZ lokalizace. Soubor "lang.ini" stačí nakopírovat do složky aplikace (/Program Files/merlot/mToolbox/) a potvrdit přepsání původního souboru.

 

 

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody včera v 10:48

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím