mToolbox - Využijte sensory ve vašem zařízení na maximum

MToolbox je velice zajímavou a praktickou aplikací, která dokáže využít veškeré sensory ve Vašem zařízení. (Pokud je zařízení obsahuje). V praxi pak můžete využít propracovanou vodováhu (G-Sensor), pravítko, měřič intenzity osvětlení (Proximity sensor) a Sensor otřesů.
puštění aplikace se zobrazí jednoduché menu přes celý displej. K dispozici je výběr z několika užitečných funkcí. První v pořadí je funkce Vodováhy, která ukazuje vychýlení proti vodorovné poloze. Na displeji jsou k dispozici ještě dvě užitečná tlačítka. Prvním je "Podržet", které zmrazí údaje vypsané na displeji, aby je bylo možné např. bez problémů opsat. Pomocí tlačítka "Kalibrovat" si můžete pomocí jednoduchého průvodce zkalibrovat Váš G-Sensor. Další funkcí v seznamu je Pravítko. Po spuštění stačí zadat velikost uhlopříčky displeje v palcích, a na displeji se ihned zobrazí klasické pravítko. K dispozici je také možnost zobrazení úhloměru. Třetí v pořadí je Světelný sensor, který měří intenzitu osvětlení v lumenech. Poslední funkcí je Sensor otřesů. V podstatě se jedná o jednoduchý seismograf, který zaznamená i sebemenší pohyb zařízení do přehledného grafu. Data jsou také zaznamenána do externího souboru, který naleznete v "/Program Files/merlot/mToolbox/logfiles". Nastavení aplikace nabízí pouze možnost vypínání/zapínání jednotlivých modulů.

 

mToolbox mToolbox mToolbox mToolbox mToolbox mToolbox

 

Součástí archivu s aplikací je i CZ lokalizace. Soubor "lang.ini" stačí nakopírovat do složky aplikace (/Program Files/merlot/mToolbox/) a potvrdit přepsání původního souboru.

 

 

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 1 den

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(22.12.): Podpora živých videí, vylepšeny soukromé zprávy. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím