Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Kompletní nastavení veškerých zvuků a vyzvánění

Chcete si snadno změnit vyzvánění, zvuk zmeškaného hovoru, zvuk nové zprávy, e-mailu, upozornění, příjmu dat, spojení, odpojení nebo připojení k síti, nalezení Wi-Fi sítě, synchronizace nebo třeba nízké baterie z jednoho místa? Soubor se zvukem můžete mít kdekoliv v zařízení a lze nastavit i takové vlastnosti, které běžně v systému nelze.

Nová verze 1.4 se nese ve znamení opravy chyb z předchozích verzí a několika málo úpráv.

Verze 1.3 přinesla významná vylepšení ve vlastním procházení souborů a další. Kromě toho bylo pozměněno uživatelské prostředí, takže se správně zobrazí při jakémkoli rozlišení displeje.

Nastavení je poměrně jednoduché: Nejprve v poli nahoře vyberte, pro co chcete zvuk nastavit (příchozí hovor od známého čísla, neznámého, roaming, zmeškaný hovor, hlasová zpráva, nová textová zpráva, nový e-mail, upozornění, automatický příjem souboru, navázané spojení, přerušené spojení, nalezená Wi-Fi síť, začátek synchronizace, konec synchronizace a nízká baterie). Druhé pole obsahuje cestu k zvukovému souboru, který chcete použít (stiskněte tlačítko „“ pro procházení a výběr). Pod tímto polem nechybí šedá šipka a čtvereček pro vyzkoušení zvuku.

Teď už si jen vyberete podrobnosti: „Play this sound“ musí být zatržené, pokud chcete zvuk při vybrané události přehrát, pokud ho chcete i opakovat, zatrhněte „Repeat“. „Display a message on screenzobrazí zprávu o události. Když zatrhnete „Vibrate with ringer off“, bude se vibrovat s vypnutým zvoněním, když zatrhnete „Vibrate with ringer on“, bude se vibrovat se zapnutým zvoněním. Majitelé zařízení od Palmu (pochopitelně jen s Windows Mobile :o) mohou vybrat ještě „Ring Type“.

(Screeny pocházejí ze starší verze 1.0)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se