Nebo DevInfo 1.0

Praktická aplikace pro všechny vývojáře v Microsoft .NET Compact Framework (a nejen pro ně), usnadňující porozumění interakce mezi touto platformou a samotným Windows Mobile zařízením. Zobrazuje podstatné systémové informace a jejich definici pro .NET platformu.

nebo

I když jde „jen“ o pomocnou aplikaci, je velice pěkně zpracovaná. První záložka „Info“ zobrazuje téměř všechny dostupné informace o SW a HR zařízení, na kterém je spuštěna, jako například přesnou verzi operačního systému, velikost všech pamětí, umístění uživatelských složek, informace o displeji a zobrazení, procesoru, časové zóně a podobně. Jednoduše vše, co je při vývoji aplikace často potřeba – k tomu je přítomno definované označení v béžové lince. Vážně praktická je možnost vyhledávání – začněte psát požadavek do vrchního pole a budou zobrazovány odpovídající výsledky. Stisknutím levé dialogové klávesy „Save Info“ budou všechny informace uloženy do textového souboru „\\DeviceInfo.txt“.

Druhá záložka „Colors“ zobrazí buď systémové barvy, které jsou definovány pro .NET Compact Framework (vyberte „SystemColors“) nebo všechny v paletě (vyberte jen „Colors“). Zde je možnost vyhledávání ještě praktičtější, napište třeba „blue“ a vypíší se všechny barvy s „blue“ v názvu. Díky náhledu je potom snadnější pracovat s přesnými definicemi barev.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím