Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

NoStylusWarning 0.1

Ztratili jste už někdy stylus a vážně nechcete, aby se to opět opakovalo? Líbilo by se vám, kdyby vás zařízení upozornilo, že odcházíte bez stylusu? Pokud máte zařízení HTC se stylusovým, pohybovým a světelným senzorem (Touch Pro, Diamond, HD...), není to vůbec problém! Tahle spolehlivá aplikace se totiž o vše postará.

no styluswarningNení vůbec složité ji nastavit a přitom má hodně možností. První text informuje o stavu stylusu („Stylus is“ buď „IN“ nebo „OUT“). Vy budete chtít v určité situaci provést upozornění na jeho nepřítomnost, zatrhněte tedy „Warn if stylus is not inserted“ a otevřou se vám všechny další možnosti: „When device is suspended“ vám dá vědět, pokud zařízení uspíte a nemáte v něm stylus (ale pozor na to, že kontrolování stavu stylusu v uspaném režimu spotřebovává rychleji baterii), „Show notification on taskbar“ zobrazí ikonu v informační oblasti na liště Start v případě, že je stylus venku a informuje vás o tom i pop-up oknem, takže na nepřítomný stylus nezapomenete. Pro všechny roztržité jsou zde možnosti „Vibrate when:“, kdy zařízení může začít zběsile vibrovat, pokud s ním například pracujete na stole a rozhodnete se odejít bez stylusu, který zatím leží vedle („Device is moving“) nebo je tma a vy nezasunutý stylus přehlédnete („There’s dark outside“). Malé boxy vedle naposled zmíněných posibilit informují, zda se tato akce děje právě teď (buď se zařízení hýbe, nebo je okolo tma). Ve spodní části lze specifikovat vibrace: „Vibration time“ je čas v milisekundách, po který bude trvat jedna vibrace, „Pause time“ je mezera mezi jednotlivými vibracemi a „Repeating“ je počet jejich opakování.


Když jste s nastavením spokojeni, stiskněte „Minimize“. Aplikace zůstane běžet na pozadí, a když teď vysunete stylus, stane se podle okolních podmínek to, co jste si nastavili. Tak snadno už ho teď na nesprávném místě nezapomenete ;o).


Aplikace se nainstaluje! Jen ji rozbalte, všechny soubory zkopírujte do zařízení a v něm spusťte souborem „NoStylusWarning.exe“ (anebo si potom můžete ručně vytvořit zástupce například v nabídce Start).


Oficiální diskusi na fóru xda-developers.com najdete zde.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17