Novinky v aktualizaci Lumia Denim prakticky (na videích)

V tomto článku naleznete čtveřici videí, které názorně zachycují novinky v aktualizaci Denim u Lumie 830, 930 a 1520 a ukazují praktické přínosy těchto vylepšení. Ke zhlédnutí je i originální záznam ve 4k rozlišení.

Nokia Denim je poněkud záludná aktualizace, které se již některé modely dočkaly, avšak jejich uživatelé nenalezly žádné změny? Jak je to možné? Podrobně jsme na tuto otázku odpověděli v samostatném článku: Lumia Denim – chybějící funkce, dostupnost, nejčastější dotazy. Zjednodušeně se dá ale říci, že pokud nemáte Lumii 830, 930 či 1520, Denim oproti vývojářské verzi systému nic nepřináší. Pokud ale vývojářskou verzi systému nemáte, novinek je celá řada. Navíc pokud vlastníte jeden ze tří výše uvedených modelů vybavených PureView fotoaparátem, můžete se těšit na celou řadu fotografických novinek.

A jelikož se ve světě mobilních telefonu téměř nic neutají, je možné zhlédnout některé novinky aktualizace Denim na reálných videích.

Na první dvojici videí je vidět výrazný rychlostní skok při spouštění aplikace Lumia Camera na zařízeních s aktualizací Denim oproti těm s aktualizací Cyan. Konkrétně se jedná v prvním případě o Lumii 1520 (Denim) a Lumii 930 (Cyan) a v druhém případě o Lumii 1520 (Denim) a Lumii 1020 (Cyan).

Další video obsahuje originální záznam natočený ve 4k rozlišení Lumií 1520 s aktualizací Denim. Ačkoliv 4k rozlišení jako takové reálně pravděpodobně nevyužijete, tak i při zhlédnutí na FullHD monitoru je jasně viditelný výrazný skok v kvalitě záznamu.

Poslední video názorně shrnuje v podstatě všechny novinky, které aktualizace Denim pro Lumii 830, 930 a 1520 přináší.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Outlook Mail a Kalendář pro Windows 10 (Mobile) - detailní pohled (aktualizováno)

(25.10.): Interaktivní notifikace a další funkce ve verzi pro PC.// Podrobná recenze systémové aplikace sloužící ke správě e-mailů a kalendáře ve Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:19

Microsoft ukončil podporu Skypu pro Windows Phone 8.1 a starší

Jindřich Lukeš | software před 1 den

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 1 den

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody před 2 dny

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím