nueNoBar 2.0 - Jak získat více místa na obrazovce Dnes ?

Chcete více místa na obrazovce Dnes? Nechcete instalovat žádné rozsáhlé aplikace? Tato malá aplikace umí jediné: Skrýt spodní lištu s popisy dialogových kláves na obrazovce Dnes, tím uvolní místo pro další plugin (nebo celistvější tapetu :o).

O případné zástupce, které máte na dialogových klávesách, nepřijdete! Jejich stisk provede stejnou funkci, jako kdyby byla lišta zobrazena! Stačí si tedy pamatovat jejich funkci a teď skrytá spodní lišta vám bude připadat předtím skutečně zcela zbytečná (samozřejmě pouze v případě, že vaše zařízení má HW dialogové klávesy - což má ovšem dnes většina). Tray lišta zůstane zobrazena (pokud je využívána).

Aplikace nemá žádná nastavení. Stačí nainstalovat CAB soubor do zařízení (samozřejmě ne na kartu) a provést jeho měkký reset. Po novém spuštění systému se již spodní lišta nezobrazí a dá vám tím zmíněný další využitelný prostor na obrazovce Dnes. Pokud jí budete chtít v budoucnu opět zobrazit, odeberte program standardně z „Nastavení“ -> záložka „Systém“ -> „Odebrat programy“ -> vyberte „Wei Enterprises nueNoBar“ -> „Odebrat“. Poté proveďte (nebo potvrďte) reset vašeho zařízení.

Navštivte oficiální stránky a podpořte autora ve vývoji!

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím