nueStorageManager 1.1

Tato aplikace v podobě appletu pro Nastavení umožňuje odbornější práci s paměťovými oddíly (integrované, paměťové karty i externí) na vyšší úrovni. Jde o kompletní správu oddílů se schopností jejich tvorby, formátování, defragmentace a kontroly. Získáváte tedy možnosti, které defaultně ve Windows Mobile nelze provádět. Berte na vědomí, že nesprávné použití může mít za následek ztrátu dat anebo poškození zařízení. Neprovádějte žádné změny, pokud nevíte, co děláte!

nueStorage

Po instalaci softresetujte zařízení. Zástupce je nyní zobrazen v „Nastavení“ -> záložka „Systém“ -> “Storage Manager”. Po spuštění září hned na hlavní obrazovce varování o výše zmíněném riziku ohledně ztráty dat. V nabídce „Filesystem“ vyberte úložiště, se kterým chcete pracovat (systémové oddíly vám Windows Mobile neumožní jakkoli modifikovat). Bude zobrazena celková kapacita vybraného úložiště, nealokovaná kapacita a velikost sektoru. Vedle těchto informací se nachází rychlá tlačítka pro formátování a odpojení. Podstatnější je spodní pole „Partitions“ pro práci s jednotlivými oddíly úložiště (pokud nevíte, co to oddíly jsou, raději se do žádných změn nepouštějte) i s tlačítky „New“ a „Delete“ pro vytvoření nového oddílu nebo jeho smazání. Hvězdička u jména oddílu informuje o jeho připojení, tlačítkem „Properties“ zobrazíte jeho detailní informace (název, velikost, typ, file systém, flags). Pro zpřístupnění dalších funkcí je zde nutné oddíl nejprve tlačítkem „Dismount“ odpojit, pak můžete zvolit „Format“ pro kompletní zformátování, „Scan“ pro kontrolu nebo „Defrag“ pro praktickou defragmentaci (zatrhněte před startem „Verify Corrections“ pro zprávu s výsledkem). Po dokončení nezapomeňte oddíl zase připojit tlačítkem „Mount“, jinak nebude v systému vidět!

Na oficiálních stránkách programu najdete další informace.

(Screeny pocházejí z VGA displeje, na emulátoru nebylo aplikaci samozřejmě možné testovat)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím