ObexInboxEx - Vylepšení posílání přes BlueTooth

Vylepšení a zpříjemnění příjmu souborů přes Bluetooth. Pokud často přijímáte data přes tuto bezdrátovou technologii, může se vám hodit, aby byly soubory automaticky ukládány na předem zvolené umístění a bez jakéhokoli potvrzování nebo dalšího nastavování z vaší strany. Vše stačí nastavit pouze jednou.

 

obexinboxexPo instalaci se aplikace nezobrazí klasicky v Programech, nýbrž v „Nastavení“ -> záložka „Připojení“ -> „OBEX Inbox“. V této verzi je již obsažena čeština (a velké množství dalších jazyků), vyberte ji v poli „Language:“, stiskněte „ok“ a potvrďte. Po dalším spuštění bude již aplikace komunikovat česky.

V prvním poli („Místo pro uložení souborů:“) zadejte požadované finální umístění (například pokud se vaše paměťová karta v zařízení zobrazuje jako „Storage Card“, napište do pole „Storage Card“). Zaškrtávací položka „Nepřijímat žádné soubory“ dokáže příjem souborů zcela zakázat. Jakmile jste s nastavením spokojeni, stiskněte zase „ok“ a potvrďte uložení změn. Při příchozím souboru bude aplikace automaticky spuštěna: Zobrazí se modrá ikonka Bluetoothu na liště Start a soubor bude ukládán do zvoleného umístění. Klikněte na ikonku a zobrazí se pop-up okno s názvem přijímaného souboru, velikostí již přijatých dat a rychlostí přenosu, což je ohromně praktické.

V balíku najdete verzi pro starší Windows Mobile 2003 („ObexInboxExWM2003.cab“), verzi pro všechny novější („ObexInboxEx0948.cab“) a verzi pro zařízení, která vyžadují podepsané aplikace („ObexInboxExSigned.cab“).

Oficiální diskusi na fóru xda-developers.com můžete najít zde.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím