Oficiální vypuštění Nokia Cyan (vč. WP 8.1) již příští týden (aktualizováno)

Aktualizace (9.7.): Dle aktuálních zpráv se vypuštění aktualizace Cyan oproti předchozím informacím odkládá.Těšíte se na Nokia Cyan, který přinese i funkcemi nabité Windows Phone 8.1? S největší pravděpodobností se dočkáte již příští týden.

Aktualizace (9.7.):

Windows Phone 8.1 měl být od minulého týdne dostupný pro Vodafone distribuci Lumie 925. Bohužel se tak nestalo a operátor na náš dotaz o upřesnění odpověděl ve smyslu, že termín nyní nezná a že výrobce může start aktualizace odložit dle vlastního uvážení a bez nutnosti o tom operátora informovat.

Dostupnost Nokia Cyan je tak stále neznámá. Brzkému příchodu nenasvědčuje ani oficiální web Nokie, kde zatím v sekci kontroly dostupnosti softwaru Windows Phone 8.1 vůbec nefiguruje.

,

---------------------------------------------------

Původní článek:

Podle aktuálních zpráv se zdá, že Nokia trochu urychlila vydání aktualizace Cyan, které bylo původně odhadováno až na přelom července a srpna, a majitelé některých modelů se dočkají již příští týden.

Tuto zprávu přinesl jako první oficiální Twitter kanál indické pobočky Microsoftu, jehož zaměstnanci tvrdí, že start aktualizace bude zahájen v prvních 14 dnech července. Dá se také předpokládat, že mezi Evropou a Indií v tomto směru nebude žádný rozdíl.

Druhou potvrzenou informací je dostupnost aktualizace pro Lumii 925 od Vodafonu, která byla přislíbena na příští týden. Je tak velmi pravděpodobné, že se aktualizace skutečně dočkáme.

Zůstává ovšem otázkou, které modely a z jakých distribucí přijdou první na řadu. Pokud bychom měli předpovídat průběh z předchozích aktualizací, v první vlně bude Lumia 1520,1020 a 925 z volné distribuce. V týdenních odstupech by pak měla být aktualizace dostupná pro další modelové řady. Operátorské verze se objeví ve zcela náhodném pořadí. Jak ovšem poslední aktualizace ukázala, pořadí může být nakonec úplně jiné. Vzpomeňme na nebrandovanou Lumii 620, která se dočkala až jako úplně poslední a to navíc se zcela zásadním zpožděním v řádu týdnů.

 

Co přináší Nokia Cyan?

Nokia Cyan – Doplňková aktualizace Nokie pro WP8.1 - kompletní informace

 

Co přináší Windows Phone 8.1?

Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení

 

Novinky ve Windows Phone 8.1 podrobně:

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (1) – Internetový prohlížeč

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (2) – Optimalizace pro velké displeje

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (3) – Notifikační centrum

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (4) – Synchronizace s Windows 8 (8.1)

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (5) – Navigační panel

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

Facebook ukončuje podporu pro starší verze svých aplikací na Windows a Windows Phone

Jindřich Lukeš | články 28 | 03 | 17

Lumie 950 a 950 XL měly na trh přijít s podporou propracovaných gest

Jindřich Lukeš | články 27 | 02 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím