Oficiální vypuštění Nokia Cyan (vč. WP 8.1) již příští týden (aktualizováno)

Aktualizace (9.7.): Dle aktuálních zpráv se vypuštění aktualizace Cyan oproti předchozím informacím odkládá.Těšíte se na Nokia Cyan, který přinese i funkcemi nabité Windows Phone 8.1? S největší pravděpodobností se dočkáte již příští týden.

Aktualizace (9.7.):

Windows Phone 8.1 měl být od minulého týdne dostupný pro Vodafone distribuci Lumie 925. Bohužel se tak nestalo a operátor na náš dotaz o upřesnění odpověděl ve smyslu, že termín nyní nezná a že výrobce může start aktualizace odložit dle vlastního uvážení a bez nutnosti o tom operátora informovat.

Dostupnost Nokia Cyan je tak stále neznámá. Brzkému příchodu nenasvědčuje ani oficiální web Nokie, kde zatím v sekci kontroly dostupnosti softwaru Windows Phone 8.1 vůbec nefiguruje.

,

---------------------------------------------------

Původní článek:

Podle aktuálních zpráv se zdá, že Nokia trochu urychlila vydání aktualizace Cyan, které bylo původně odhadováno až na přelom července a srpna, a majitelé některých modelů se dočkají již příští týden.

Tuto zprávu přinesl jako první oficiální Twitter kanál indické pobočky Microsoftu, jehož zaměstnanci tvrdí, že start aktualizace bude zahájen v prvních 14 dnech července. Dá se také předpokládat, že mezi Evropou a Indií v tomto směru nebude žádný rozdíl.

Druhou potvrzenou informací je dostupnost aktualizace pro Lumii 925 od Vodafonu, která byla přislíbena na příští týden. Je tak velmi pravděpodobné, že se aktualizace skutečně dočkáme.

Zůstává ovšem otázkou, které modely a z jakých distribucí přijdou první na řadu. Pokud bychom měli předpovídat průběh z předchozích aktualizací, v první vlně bude Lumia 1520,1020 a 925 z volné distribuce. V týdenních odstupech by pak měla být aktualizace dostupná pro další modelové řady. Operátorské verze se objeví ve zcela náhodném pořadí. Jak ovšem poslední aktualizace ukázala, pořadí může být nakonec úplně jiné. Vzpomeňme na nebrandovanou Lumii 620, která se dočkala až jako úplně poslední a to navíc se zcela zásadním zpožděním v řádu týdnů.

 

Co přináší Nokia Cyan?

Nokia Cyan – Doplňková aktualizace Nokie pro WP8.1 - kompletní informace

 

Co přináší Windows Phone 8.1?

Windows Phone 8.1 (Blue) – Velký přehled novinek a vylepšení

 

Novinky ve Windows Phone 8.1 podrobně:

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (1) – Internetový prohlížeč

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (2) – Optimalizace pro velké displeje

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (3) – Notifikační centrum

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (4) – Synchronizace s Windows 8 (8.1)

Detailní pohled na Windows Phone 8.1 (5) – Navigační panel

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Global Tv Free - sledujte většinu světových TV (vč. CZ) zdarma ve svém telefonu

Global Tv Free je velice zajímavá aplikace, která vám v telefonu umožní sledovat více než 5000 televizních stanic z celého světa. Nechybí ani Česká republika, kde jsou dostupné snad všechny stanice vč. HBO apod.

Jindřich Lukeš | software 11 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Zajímavost: Android 7.1 spuštěn na Lumii 520

Jindřich Lukeš | články 15 | 12 | 16

Band 2 v bílé barvě exkluzivně pouze pro zaměstnance Microsoftu

Jindřich Lukeš | články 27 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím