Originální černo-zelená kombinace Lumie 830 a 930, kterou může mít i vy

Vlastníte černou Lumii 830 či 930 a chcete trochu oživit její vzhled? Vyzkoušejte jeden z barevných krytů, které vašemu přístroji dodají punc originality. V tomto článku naleznete celou řadu fotografií těchto originálních variant.

Lumie 830 a 930 stále patří mezi nejhezčí zařízení na trhu. Při jejich nákupu si navíc můžete vybrat z několika barevných variant. Zajímavostí však je, že v případě černé varianty jsou černá nejen plastová záda, ale i obvodový hliníkový rám. U bílé, zelené a oranžové je obvodový rám stříbrný.

Nokia Lumia 830

Uživatelé podle dlouhodobých průzkumů preferují především černou variantu, která je sice nejméně zajímavá ale naprosto univerzální. V tomto případě je ale trochu škoda, že tak luxusní přístroje, jakým oba modely jsou, tato barevná kombinace degraduje na nevýrazné „tuctovky“.

Kryt Nokia Lumia 830 zadní zelený lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Kryt Nokia Lumia 830 zadní oranžový lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Pokud byste svůj černý přístroj chtěli trochu oživit, máme pro vás malý tip, který je zejména v případě Lumie 830 velice jednoduchý. Pořiďte si barevný kryt (zelený či oranžový), zcela tak oživíte celý přístroj, který následně vypadá velice netradičně a originálně, o čemž se můžete přesvědčit na fotografiích a videu níže.

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 830

V případě Lumie 930 je to o trochu složitější, protože ta výměnné kryty nemá. Na internetu však naleznete mnoho návodů, jak na to. Není v tom nic složitého. V podstatě stačí jen trochu zabrat :) . Náhradní kryt také není problém sehnat, jediné co bude třeba, je přelepit cívku bezdrátového nabíjení, která je v podstatě jen samolepkou.

Kryt Nokia 930 Lumia zadní oranžový lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Kryt Nokia 930 Lumia zadní zelený lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Fotky pro Windows 10 Mobile (IP) - detailní pohled (aktualizováno)

(6.10.): Nová verze pro Insidery s řadou grafických změn a funkcí pro PC. // Detailní pohled na další systémovou aplikaci ve Windows 10 Mobile. Tentokrát se jedná o výchozí galerii neboli aplikaci Fotky.

Jindřich Lukeš | software 20 | 10 | 16

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Automobilová navigace Sygic v akci se slevou až 70%

Jindřich Lukeš | software 14 | 10 | 16

Microsoft Band 2 - přehled všech aktualizací firmwaru vč. podrobného popisu novinek a vylepšení (aktualizováno)

(14.10.): Dobré opravy a vylepšení. // V tomto článku naleznete přehled všech aktualizací, které byly doposud vydány pro Microsoft Band 2, a to vč. podrobného popisu novinek a vylepšení v nich obsažených.

Jindřich Lukeš | články 14 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(7.10.): Nová verze s podporou zálohy na OneDrive a dalšími novinkami.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 07 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím