pBar 1.5

Tento správce spuštěných programů je koncepcí podobný tomu od HTC, avšak na rozdíl od něj má mnohem víc možností: Je přístupný odkudkoli, kde je viditelná lišta Start, kromě vypínání a minimalizace běžících programů umí rychle přepínat stav telefonu, Bluetoothu a Wi-Fi. Je možné zařízení rychle uspat, restartovat, zhasnout displej, otočit displej, zobrazit lištu baterie a další.

pBarSoubor „pBar.exe“ stačí nakopírovat do zařízení a v něm spustit. V pravém horním rohu displeje se nyní zobrazí malá šipka, která zobrazí aplikaci: Uprostřed budou vypsány běžící aplikace, do kterých lze buď stiskem přepnout, nebo je tlačítkem napravo od nich ukončit (křížek nebo „ok“). Vrchní řada devíti ikon znamená (zleva doprava): Zavřít aktivní aplikaci, minimalizovat aktivní aplikaci, zavřít vše, zavřít neaktivní, přejít na obrazovku Dnes, nastavení, mobilní síť, Bluetooth, Wi-Fi. Spodní řada devíti ikon znamená (zleva doprava): Uspat zařízení, pouze zhasnout displej, otočit orientaci displeje, restartovat zařízení, vložit aktivní aplikaci do listu výjimek, vložit aktivní aplikaci do listu oblíbených, systémový správce spuštěných programů, odebrat programy, ukončit pBar.


Podstatné je nastavení (šestá ikona ve vrchní řadě zleva): Na první záložce „General“ si můžete nahoře nastavit akci pro stisk, stisk a držení, stisk a pohyb tlačítka „X“ a další. Na stejné záložce si zatrhněte „Run on start up“, pokud chcete, aby se pBar spouštěl vždy spolu se systémem. Druhá záložka „Indicator“ umí povolit další funkce programu: Můžete si zobrazit malý box na liště Start s časem, baterií, pamětí a dalším, pruh stavu baterie, zobrazení oblíbených zástupců („Show favorites menu“), systémové informace (RAM, baterie, zprávy) a další. Třetí záložka „Exceptions“ obsahuje list výjimek, které se nebudou zobrazovat a čtvrtá záložka „Favorites“ jsou oblíbené aplikace, které můžete odkudkoli spustit zobrazenými zástupci (viz druhá záložka „Indicator“). Nastavení nezapomeňte potvrdit levým „OK“.


Oficiální stránky najdete zde (přeloženou verzi zde).

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím