Persian Blue 2.1

Tato aplikace usnadňuje posílání souborů pomocí Bluetooth a ukazuje stav přenosu včetně jeho rychlosti, což běžně systém neukazuje. Asociuje se s Průzkumníkem, takže můžete snadno posílat větší množství souborů nebo celou složku. Aplikace umí sama spravovat Bluetooth, takže pro jeho zapnutí nemusíte vstupovat do žádných hlubokých nabídek systému.

persian bluePřibalena je čeština: Soubor „czech.lng“ nakopírujte po instalaci do zařízení do složky „\\Program Files\\PersianBlue“ a poté jazyk na záložce „Setting“ v programu aktivujte. Soubor „ctxmenu.dll“ můžete zkopírovat do složky „\\Windows“ a přepsat jím ten původní pro český popis při používání z Průzkumníka.


První záložka „Bluetooth“ spravuje stav Bluetooth (vypnutý, viditelný, zapnutý): Vyberte a stiskněte „Aplikovat“. Druhá záložka „Poslat soubor“ slouží k samotnému posílání souborů. Do seznamu můžete přidat libovolné množství souborů a poté je hromadně poslat do konkrétního viditelného zařízení v dosahu. V průběhu posílání je zobrazován uběhlý a zbývající čas, velikost poslaných a posílaných dat, počet hotových procent a rychlost. Pokud v Průzkumníkovi vyberete soubor nebo složku a podržíte na nich stylus, zobrazí se v nabídce další možnost „Poslat pomocí Persian Blue…“ pro odeslání programem přímo odsud.


Další informace najdete v oficiální diskusi na fóru xda-developers.com.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím