Phone syncronizer 1.0 - Automatické přeposílaní SMS

Přeposlání SMS z jednoho telefonu na jiný není s touto aplikací žádný problém. Pokud používáte dva telefony s různými SIM kartami a jeden z nich běží na Windows Mobile, můžete si tento nechat doma a příchozí SMS na něj z něj mohou být přeposlány na telefon, který máte u sebe. Zda SMS přeposílat nebo ne je dokonce možné určit i vzdáleně z druhého telefonu.
style="float: left; margin-right: 5px;" src="http://beta.wmmania.cz/data/image_cache/038b9c0218a9c8a0153869c03adc4b8f_1024-0.jpg" alt="phone syncronizer" width="240" height="320" />Aplikaci tedy nainstalujte do Windows Mobile telefonu, který bude SMS přeposílat. Poté spusťte konfigurační aplikaci „Phone Syncronizer“ z Programů a na první záložce zatrhněte „Enable SMS forwarding“ pro samotné povolení přeposílání. Do pole „Phonenumber:“ vyplňte číslo, na které se příchozí SMS přepošlou. Důležitá je druhá záložka „Remote admin“, která nastavuje heslo pro vzdálené ovládání přeposílání z druhého telefonu: Zatrhněte „Enable remote administration“ a do polí níže vyplňte nové heslo, které bude použito, aby změnu přeposílání vzdáleně nemohl udělat nikdo cizí. Heslo není nijak šifrováno, takže nepoužívejte žádná svá ostrá hesla, protože je možné heslo z programu zpětně zjistit. Hesla v polích musí odpovídat, nakonec nastavení potvrďte levým „Save“.


Konfigurační aplikace teď už nemusí běžet a všechny příchozí SMS se přepošlou na číslo vyplněné na první záložce, tedy na váš druhý telefon. Když z tohoto druhého telefonu odešlete SMS ve tvaru „{PS} příkaz heslo“ (bez uvozovek) na váš Widows Mobile telefon (který je nastaven pro přeposílání), lze přeposílání zapnout nebo vypnout náhradou výrazu „příkaz“ za „turnon“ pro aktivaci a „turnoff“ pro deaktivaci. Výraz „heslo“ nahraďte vaším heslem zadaným na druhé záložce konfiguračního programu. U všech výrazů záleží na velkých a malých písmenech! Velké „{PS}“ ve zprávě řekne telefonu, že se jedná o konfigurační SMS a má být vnímána přeposílací aplikací. Po doručení konfigurační SMS vám bude zpět odeslána SMS potvrzující příkaz.


Aplikace funguje i na Windows Mobile Standard (bez dotykového displeje).


Na oficiálních stránkách najdete další důležité informace.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím