Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Phone syncronizer 1.0 - Automatické přeposílaní SMS

Přeposlání SMS z jednoho telefonu na jiný není s touto aplikací žádný problém. Pokud používáte dva telefony s různými SIM kartami a jeden z nich běží na Windows Mobile, můžete si tento nechat doma a příchozí SMS na něj z něj mohou být přeposlány na telefon, který máte u sebe. Zda SMS přeposílat nebo ne je dokonce možné určit i vzdáleně z druhého telefonu.
style="float: left; margin-right: 5px;" src="http://beta.wmmania.cz/data/image_cache/038b9c0218a9c8a0153869c03adc4b8f_1024-0.jpg" alt="phone syncronizer" width="240" height="320" />Aplikaci tedy nainstalujte do Windows Mobile telefonu, který bude SMS přeposílat. Poté spusťte konfigurační aplikaci „Phone Syncronizer“ z Programů a na první záložce zatrhněte „Enable SMS forwarding“ pro samotné povolení přeposílání. Do pole „Phonenumber:“ vyplňte číslo, na které se příchozí SMS přepošlou. Důležitá je druhá záložka „Remote admin“, která nastavuje heslo pro vzdálené ovládání přeposílání z druhého telefonu: Zatrhněte „Enable remote administration“ a do polí níže vyplňte nové heslo, které bude použito, aby změnu přeposílání vzdáleně nemohl udělat nikdo cizí. Heslo není nijak šifrováno, takže nepoužívejte žádná svá ostrá hesla, protože je možné heslo z programu zpětně zjistit. Hesla v polích musí odpovídat, nakonec nastavení potvrďte levým „Save“.


Konfigurační aplikace teď už nemusí běžet a všechny příchozí SMS se přepošlou na číslo vyplněné na první záložce, tedy na váš druhý telefon. Když z tohoto druhého telefonu odešlete SMS ve tvaru „{PS} příkaz heslo“ (bez uvozovek) na váš Widows Mobile telefon (který je nastaven pro přeposílání), lze přeposílání zapnout nebo vypnout náhradou výrazu „příkaz“ za „turnon“ pro aktivaci a „turnoff“ pro deaktivaci. Výraz „heslo“ nahraďte vaším heslem zadaným na druhé záložce konfiguračního programu. U všech výrazů záleží na velkých a malých písmenech! Velké „{PS}“ ve zprávě řekne telefonu, že se jedná o konfigurační SMS a má být vnímána přeposílací aplikací. Po doručení konfigurační SMS vám bude zpět odeslána SMS potvrzující příkaz.


Aplikace funguje i na Windows Mobile Standard (bez dotykového displeje).


Na oficiálních stránkách najdete další důležité informace.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17