Phone syncronizer 1.0 - Automatické přeposílaní SMS

Přeposlání SMS z jednoho telefonu na jiný není s touto aplikací žádný problém. Pokud používáte dva telefony s různými SIM kartami a jeden z nich běží na Windows Mobile, můžete si tento nechat doma a příchozí SMS na něj z něj mohou být přeposlány na telefon, který máte u sebe. Zda SMS přeposílat nebo ne je dokonce možné určit i vzdáleně z druhého telefonu.
style="float: left; margin-right: 5px;" src="http://beta.wmmania.cz/data/image_cache/038b9c0218a9c8a0153869c03adc4b8f_1024-0.jpg" alt="phone syncronizer" width="240" height="320" />Aplikaci tedy nainstalujte do Windows Mobile telefonu, který bude SMS přeposílat. Poté spusťte konfigurační aplikaci „Phone Syncronizer“ z Programů a na první záložce zatrhněte „Enable SMS forwarding“ pro samotné povolení přeposílání. Do pole „Phonenumber:“ vyplňte číslo, na které se příchozí SMS přepošlou. Důležitá je druhá záložka „Remote admin“, která nastavuje heslo pro vzdálené ovládání přeposílání z druhého telefonu: Zatrhněte „Enable remote administration“ a do polí níže vyplňte nové heslo, které bude použito, aby změnu přeposílání vzdáleně nemohl udělat nikdo cizí. Heslo není nijak šifrováno, takže nepoužívejte žádná svá ostrá hesla, protože je možné heslo z programu zpětně zjistit. Hesla v polích musí odpovídat, nakonec nastavení potvrďte levým „Save“.


Konfigurační aplikace teď už nemusí běžet a všechny příchozí SMS se přepošlou na číslo vyplněné na první záložce, tedy na váš druhý telefon. Když z tohoto druhého telefonu odešlete SMS ve tvaru „{PS} příkaz heslo“ (bez uvozovek) na váš Widows Mobile telefon (který je nastaven pro přeposílání), lze přeposílání zapnout nebo vypnout náhradou výrazu „příkaz“ za „turnon“ pro aktivaci a „turnoff“ pro deaktivaci. Výraz „heslo“ nahraďte vaším heslem zadaným na druhé záložce konfiguračního programu. U všech výrazů záleží na velkých a malých písmenech! Velké „{PS}“ ve zprávě řekne telefonu, že se jedná o konfigurační SMS a má být vnímána přeposílací aplikací. Po doručení konfigurační SMS vám bude zpět odeslána SMS potvrzující příkaz.


Aplikace funguje i na Windows Mobile Standard (bez dotykového displeje).


Na oficiálních stránkách najdete další důležité informace.

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 10 | 16

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím