PhoneLog 1.7.9

Pro mnohé může být tato aplikace velmi užitečná a usnadňující: Dokáže totiž zaznamenávat do kalendáře přijaté i nepřijaté hovory a SMS zprávy. Máte tedy potom dokonalý přehled o tom, kdy jste uskutečnili/zameškali jaké hovory a kdy jste přijali/odeslali jaké textové zprávy. Nastavení není nijak složité a můžete si v něm určit další podrobnosti.

phonelogPro mnohé může být tato aplikace velmi užitečná a usnadňující: Dokáže totiž zaznamenávat do kalendáře přijaté i nepřijaté hovory a SMS zprávy. Máte tedy potom dokonalý přehled o tom, kdy jste uskutečnili/zameškali jaké hovory a kdy jste přijali/odeslali jaké textové zprávy. Nastavení není nijak složité a můžete si v něm určit další podrobnosti.


Nová verze opravuje mnoho chyb a zvyšuje stabilitu. Nově je přidána možnost označit záznamy jako soukromé („Mark entries as private“) a další.


První záložka „General“ obsahuje pouze „Run on startup“, což automaticky spustí aplikaci vždy po startu systému. To je doporučeno zatrhnout, protože když není aplikace aktivní, záznamy se do kalendáře pochopitelně neprovádějí. Na druhé záložce „Messages“ lze zaškrtnout „Log text messages“, pokud chcete ukládat informace i o textových zprávách. Zatržením „Assign calendar category:“ můžete vytvořit zvláštní kategorii v kalendáři pro pozdější pohodlnou správu těchto záznamů. Záložka „Calls“ nastavuje stejným způsobem ukládání informací o hovorech: Defaultně je zatrženo „Log completed calls“ pro zaznamenání dokončených hovorů a i „Log missed calls“ pro zaznamenání zmeškaných hovorů. Opět je možné zatržením „Assign calendar category:“ vytvořit zvláštní kategorii v kalendáři jen pro záznamy o hovorech.


Stiskem levého „Start“ se aplikace aktivuje a je připravena zaznamenávat. Později ji můžete stiskem „Stop“ zase deaktivovat. V „Menu“ najdete možnost „Check For Updates“, která automaticky zkontroluje možnost updatu na novější verzi aplikace.


Na oficiálních stránkách najdete mimo dalších informací i verzi pro Windows Mobile Standard.


(Screeny pocházejí ze starší verze 1.5)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím