PhoneLog 1.7.9

Pro mnohé může být tato aplikace velmi užitečná a usnadňující: Dokáže totiž zaznamenávat do kalendáře přijaté i nepřijaté hovory a SMS zprávy. Máte tedy potom dokonalý přehled o tom, kdy jste uskutečnili/zameškali jaké hovory a kdy jste přijali/odeslali jaké textové zprávy. Nastavení není nijak složité a můžete si v něm určit další podrobnosti.

phonelogPro mnohé může být tato aplikace velmi užitečná a usnadňující: Dokáže totiž zaznamenávat do kalendáře přijaté i nepřijaté hovory a SMS zprávy. Máte tedy potom dokonalý přehled o tom, kdy jste uskutečnili/zameškali jaké hovory a kdy jste přijali/odeslali jaké textové zprávy. Nastavení není nijak složité a můžete si v něm určit další podrobnosti.


Nová verze opravuje mnoho chyb a zvyšuje stabilitu. Nově je přidána možnost označit záznamy jako soukromé („Mark entries as private“) a další.


První záložka „General“ obsahuje pouze „Run on startup“, což automaticky spustí aplikaci vždy po startu systému. To je doporučeno zatrhnout, protože když není aplikace aktivní, záznamy se do kalendáře pochopitelně neprovádějí. Na druhé záložce „Messages“ lze zaškrtnout „Log text messages“, pokud chcete ukládat informace i o textových zprávách. Zatržením „Assign calendar category:“ můžete vytvořit zvláštní kategorii v kalendáři pro pozdější pohodlnou správu těchto záznamů. Záložka „Calls“ nastavuje stejným způsobem ukládání informací o hovorech: Defaultně je zatrženo „Log completed calls“ pro zaznamenání dokončených hovorů a i „Log missed calls“ pro zaznamenání zmeškaných hovorů. Opět je možné zatržením „Assign calendar category:“ vytvořit zvláštní kategorii v kalendáři jen pro záznamy o hovorech.


Stiskem levého „Start“ se aplikace aktivuje a je připravena zaznamenávat. Později ji můžete stiskem „Stop“ zase deaktivovat. V „Menu“ najdete možnost „Check For Updates“, která automaticky zkontroluje možnost updatu na novější verzi aplikace.


Na oficiálních stránkách najdete mimo dalších informací i verzi pro Windows Mobile Standard.


(Screeny pocházejí ze starší verze 1.5)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(7.10.): Nová verze s podporou zálohy na OneDrive a dalšími novinkami.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 07 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16

Office Lens – Využijte zařízení s Windows Phone jako příruční skener

Aktualizace (30.8.): Nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile).// Office Lens nabízí jednoduchý, efektivní a hlavně funkční způsob ukládání a sdílení papírových dokumentů skrze váš mobilní přístroj s Windows Phone. K dispozici je také přímé napojení na OneNote.

Jindřich Lukeš | software 30 | 08 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím