PocketDownloader 2.02

Silná aplikace pro stahování souborů z internetu, která podporuje obnovení stahování, více vláknové stahování (soubor se přenáší například od pěti míst zároveň - dosáhne se vyšší celkové rychlosti), řazení do fronty, měření statistik a další. Podle autora už nikdy nebudete potřebovat neskladný notebook při stahování velkých souborů z veřejných WiFi sítí, bude vám stačit kapesní zařízení :o).

pocket downloaderURL stahovaného souboru získáte třeba při procházení stránek v některém internetovém prohlížeči. V programu stiskněte ikonku pro nové stahování (nebo „Menu“ -> „New download“) a váš odkaz vložte do kolonky „URL:“. Automaticky se vygeneruje umístění („Save to:“), ale to můžete změnit (například na umístění na kartě). V „Threads:“ volíte počet vláken pro stahování, u menších souborů jich může být méně, avšak rozumné (a povolené) maximum je 20, běžně stačí přednastavených 5. Pokud vaše sít potřebuje porxy server, vyplňte ho na této obrazovce (nebo v nastavení). Po odsouhlasení se program hned začne připojovat pro stažení souboru. Hlavní obrazovka je rozdělena do několika částí. Ve vrchním přehledu jsou zobrazeny všechny downloady, jejich URL, stav a zbývající čas. Ve žlutém poli najdete detaily o stavu a výslednou destinaci souboru. Spodní část, která informuje o stavu jednotlivých vláken, lze druhou ikonkou odzadu schovat. Působivé je grafické znázornění stažených částí souborů. Dokončené položky můžete ze seznamu odstranit („Delete“) nebo odstranit všechny stažené hromadně („Delete completed“) - samotné soubory se takto samozřejmě nemažou. I pokud odstraníte ze seznamu nestažený soubor, můžete později se stahováním pokračovat (jen zadejte stejnou URL a zvolte pokračování).


V nastavení lze volit defaultní umístění souborů, proxy server, automatické mazání záznamů a další předvolby ohledně stahování (defaultní počet vláken a timeout, maximální počet součastných stahování a čas průměrování rychlosti). Na záložce „Integration“ můžete program asociovat s Operou, na záložce „White list“ nastavit minimální velikost a typ pro stahované soubory z asociovaného prohlížeče a na záložce „Black list“ vyloučené soubory z asociovaného prohlížeče.


Na oficiálních stránkách si můžete přečíst o dalších schopnostech a možnostech aplikace.


(Screeny pocházejí ze starší verze 1.0)

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím