PocketShopping - Vytváření nejen nákupních seznamů

Pokud chodíte často nakupovat, jistě oceníte tuto aplikaci s názvem PocketShopping, která slouží k vytváření důmyslných nákupních seznamů. K dispozici jsou snad všechny funkce, které jsou třeba pro vytvoření přehledného nákupního seznamu. Nakupovaní nebylo nikdy tak snadné.

Jak již název dává tušit, aplikace PocketShopping slouží k vytváření nákupních seznamů. Na první pohled se zdá, že k vytvoření takového seznamu stačí tužka a papír. Tato aplikace však přináší různé užitečné funkce, které Vám celý proces usnadní.

Po spuštění aplikace je třeba nejdříve vytvořit seznam Vašich obchodů a kategorie jednotlivých výrobků (pokud nebude stačit několik přednastavených). Poté již můžete přidávat jednotlivé položky Vašeho seznamu. Řazení položek je velice intuitivní: Obchod > Kategorie > Konkrétní výrobky, stejně tak jako ovládání celé aplikace a tak ho zde nebudu podrobně popisovat. Zajímavé jsou spíše funkce. K jednotlivým položkám je možno nastavovat ceny, počty kusů (kg), popisy a přiřazovat do příslušných kategorií, vše je možné také jednoduše editovat, přesouvat, mazat a "odškrtávat".

V poklidu domova si s touto aplikací můžete vytvořit kvalitní nákupní seznam, vč. zařazení do jednotlivých obchodů a kategorií výrobků, které Vám přímo v obchodě zajistí, že nebudete běhat od jednoho konce k druhému. Vždy také uvidíte Vaší předpokládanou cenu a přehled všeho, co je třeba ještě koupit.

PocketShopping PocketShopping PocketShopping PocketShopping PocketShopping PocketShopping PocketShopping PocketShopping PocketShopping

Další informace naleznete v domovském fóru autora.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody včera v 10:48

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím