PocketToolman 2.26

Už vás nebaví mít na obrazovce Dnes chaos z desítek tlačítek a přepínačů pro zapnutí nebo nastavení všemožných systémových zdrojů, jako je například podsvícení, Wi-Fi, Bluetooth, reset, baterie nebo připojení? Tlačítka na všechno nestačí, navíc byste je museli složitě mapovat. Protapávat se pokaždé systémem k požadované položce není také to pravé. Nyní přichází neskutečně praktická aplikace, díky které získáte jediným klikem na tray ikonku (nebo libovolné nastavené HW či SW tlačítko) možnost přistupovat k nejpotřebnějším funkcím, programům a nastavení zařízení přímo z nabídky. Je možné zobrazit i další tray ikonky pro ještě rychlejší přístup (v „Tools“), jako je napájení, otočení displeje, uspání nebo Wi-Fi.

pockettoolman

V základní nabídce programu najdete přímo možnost uspání („Suspend“), odpojení („Disconnect“), napájení („Power“), paměť („Memory“), podsvícení („Backlight“), rozsáhlou nabídku nástrojů („Tools“, například obnovení Dnes, zmiňované nové ikonky v tray, „OS Tweaks“, nápovědu programu [„PocketToolman Help“], datové připojení [„Data Connection“] a další), rychlý přístup k ovládacím panelům („Settings“, kde „Options“ je nastavení programu samotného) a měkký reset zařízení („Soft Reset“).


Možností programu je však skutečně velké množství, proto navštivte zde oficiální blog autora s kompletním seznamem funkcí a dalšími informacemi.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software včera v 16:08

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software včera v 10:13

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím