Představení Lumie 900 v ČR - Speciální Batman edice

Dnes se v Praze uskutečnilo oficiální představení Nokie Lumie 900 pro ČR. V tomto článku se dozvíte, jak celá akce probíhala a jaké novinky přinesla. Těšit se můžete také na celou řadu fotografií vč. sexy hostesek.

Dnes se v 16:00 konala oficiální tisková konference Nokie, kde byla oficiálně představena Lumia 900 pro Českou republiku. Tisková konference se konala na zajímavém místě, kterým je střecha nejvyšší budovy v ČR (City Tower). Konkrétně se jednalo o luxusní restauraci Aureole ve 27. patře.

Jak již bývá u Nokie dobrým zvykem, celá akce byla perfektně zajištěna. Účelem tiskové konference bylo samozřejmě představení vlajkové lodi Nokie, kterou je Lumia 900. Jelikož se však tento model (díky rychlejším dodávkám) v ČR již prodává, nezazněly v podstatě žádné nové informace.

Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900

Tisková konference byla i přesto zajímavá, jelikož se nesla v duchu nového hollywoodského filmu Temný rytíř povstal (Dark Knight Rises). V této souvislosti byla představena také limitovaná edice Lumie 900, která ponese motivy tohoto filmu. Konkrétně se jedná o glavírovaný znak na zadní straně těla přístroje a speciální aplikaci, která obsahuje tématický obsah (informace o filmu, vyzvánění, pozadí apod.).

Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900

Tato limitovaná edice bude prodávána pouze v 18ti zemí světa a vyrobeno bylo celkem pouze 1000 ks Lumií 900. Pokud máte o tento unikátní kousek zájem, rozhodně doporučuji jeho koupi co nejdříve, jelikož pro ČR bylo vyčleněno pouze 100 ks. Tuto edici nebude možno zakoupit všude, ale pouze ve vybraných obchodech Nokia a na některých pobočkách Vodafonu. Ke každému přístroji získáte také zdarma dva lístky na tento film. Cena „batnokii“ bude stejná jako ostatních Lumií 900, tedy 13 990 Kč.

V průběhu tiskovky a zejména po ní několikrát zazněly dotazy týkající se WP7.8 a WP8. Zástupce Microsoftu jen potvrdil, že WP7.8 budou k dispozici pro všechny současné přístroje a to vč. přístrojů první generace a Lumie 610. Nokia také přislíbila intenzivní vývoj svých stávajících aplikací a s příchodem WP7.8 uvedení aplikací nových, které opět nebudou mít konkurenci. Majitelé současných modelů tak budou mít alespoň drobnou kompenzaci za nemožnost upgradu na WP8.

A jaké je vůbec Lumia 900 ve skutečnosti si povíme v zítřejším obsáhlejším článku.

Na závěr bych chtěl velice pochválit celý tým Nokie ČR. Zatím na každé tiskové konferenci, které jsem se účastnil, se jim podařilo navodit příjemnou a neformální atmosféru. Každý novinář se tak může zeptat na cokoliv, co ho zajímá. Dokonce i dotěrné a nepříjemné otázky jim nejsou cizí a vždy ochotně odpoví (pokud je to možné). Jednoznačně se jedná o lidi (odborníky), kteří své práci perfektně rozumí. Škoda jen, že takovéto lidi nemá Nokia na vedoucích pozicích ve Finsku.

Pro pány na závěr přidávám několik fotek sexy hostesek, které bylo možné potkávat na každém kroku.

 

Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900 Nokia Lumia 900Nokia Lumia 900

Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Jindřich Lukeš

26 | 06 | 12 21:57
Dnes se v Praze uskutečnilo oficiální představení Nokie Lumie 900 pro ČR. V tomto článku se dozvíte, jak celá akce probíhala a jaké novinky přinesla. Těšit se můžete také na celou řadu fotografií vč. sexy hostesek. 0

Mohlo by vás zajímat

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

Facebook ukončuje podporu pro starší verze svých aplikací na Windows a Windows Phone

Jindřich Lukeš | články 28 | 03 | 17

Lumie 950 a 950 XL měly na trh přijít s podporou propracovaných gest

Jindřich Lukeš | články 27 | 02 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím