QIP PDA Windows 2140

QIP je jeden z nejoblíbenějších alternativních komunikačních programů. Toto je jeho mobilní verze, která od té stolní nepřináší mnoho omezení. Můžete komunikovat se svými účty ICQ, QIP, XMPP (Jabber), Live Journal, Google Talk a Yandex Online. To vše v jediném programu s množstvím nastavení a usnadnění. Nová verze přináší spoustu novinek, včetně prstového ovládání.

qip pda

Po prvním spuštění přidejte svůj existující účet: Stiskněte tlačítko „Add“ a vyberte typ (například „ICQ“), poté vyplňte chtěné údaje a potvrďte „ok“ v rohu. Účet se zobrazí v seznamu, kde s ním (a s dalšími) můžete pracovat. Stiskněte znovu „ok“ a zobrazí se hlavní obrazovka. V případě ICQ stiskněte kytičku a vyberte svůj status („Online“) a pokud je správně nastavené připojení a zadali jste správně své přihlašovací údaje (můžete upravit v levém „Account“ -> „Network settings“), uvidíte svůj seznam kontaktů, který je zobrazen ve dvou sloupcích a tahy prstem jím lze posouvat. Komunikace probíhá v samostatném okně a klidně na několika záložkách, ikonkami se zobrazují statusy (vlastní lze vybrat ikonkou otazníku v bublině) a komunikační programy vašich kontaktů. V „Menu“ -> „Preferences“ najdete na mnoha záložkách mnoho nastavení, které je doporučeno si prohlédnout a přizpůsobit si program k obrazu svému. Pokud je QIP zrovna minimalizovaný, upozorní vás na nové zprávy podle vašeho nastavení (zvukem, ikonou v informační oblasti, blikáním, vibracemi, pop-up oknem a podobně). Přítomen je i anti-spamový robot, možnost úpravy barev jednotlivých prvků nebo automatické připojení po startu.

(Screeny pocházejí ze starší verze 2110)

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 1 den

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 2 dny

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím