Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

Reset Scheduler 1.0.1

Provádíte často soft reset vašeho zařízení například jen proto, že chcete mít svěží systém s nezaplněnou RAM? Nebaví vás pokaždé čekat, než se systém spustí? A což takhle si jednoduše přednastavit, aby se zařízení restartovalo každou noc v určitou hodinu automaticky?

ResetSchedule

To není s touto aplikací žádný problém, stačí jí spustit, napsat do pole uprostřed požadovaný čas a stisknout „Save“. Zařízení se nyní každý den samo restartuje právě v tuto hodinu (musí být zatrhnuto „Auto Reset Enabled“). Ve spodní polovině okna programu lze kontrolovat přesné datum a čas následujícího restartu.Pokud nemáte rádi nejistotu, že si vaše zařízení dělá, co chce, můžete zatrhnout také „Loggin Enabled“, před každým restartem se potom o této skutečnosti provede záznam do souboru „restart.txt“.Nemusíte mít strach z toho, že by aplikace běžící na pozadí nějak omezovala běh systému. Aplikace totiž na pozadí vůbec neběží! Spustí se z fronty až v okamžik, kdy je třeba zařízení restartovat.Aplikace se stále vyvíjí a podle ohlasu uživatelů má stále s funkčností na některých zařízeních problém, proto musíte sami vyzkoušet, zda právě vám bude fungovat. Mě na HTC Universal s WM 6.1 funguje bez problému.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se