Ringtone Maker - Jednoduchý editor vyzvánění nyní i pro Windows 10 Mobile

Jednoduchý editor vyzvánění dostupný pro Windows 10 Mobile.

Popis nové verze pro Windows 10 Mobile

Microsoft po relativně dlouhém čekání uvolnil ve finální verzi další jednoduchou, ale velice užitečnou aplikaci, kterou je Ringtone Maker (Tvůrce vyzváněcích tónů). Tato aplikace slouží jako jednoduchý editor vyzváněcích tónů. Práce s ním je velice snadná. Nejdříve načtete libovolnou skladbu z paměti vašeho telefonu a následně na časové ose vymezíte max. 40s úsek, který se ze skladby vyřízne. Kliknutím na uložit se výsledný výřez uloží do příslušné složky, odkud bude dostupný v systémových notifikacích jako vyzvánění.

Ringtone Maker

Cena: Zdarma

Popis starší verze

Aktualizace

1. 5. 14: K dispozici je nová verze, která původní minimální délku výsledného vyzvánění snižuje až na 1s.Nyní je tak možné vytvářet i krátké zvuky pro upozornění, budíky a apod.

I když v posledních verzích Windows Phone již není problém nastavit libovolné vyzvánění pro hovory, upozornění a dokonce i aplikace (stačí jen požadovaný zvukový soubor přesunout do složky ringtones ve vnitřní paměti či na kartě telefonu), poslouží Ringtone Maker jako užitečný nástroj zejména pokud potřebujete skladbu pro účely vyzvánění jakkoliv oříznout. Typickým příkladem může být odstranění pomalého začátku.

22. 5. 13: Na Storu je k dispozici betaverze Ringtone Makeru (1.2.6.11), která přináší několik vylepšení. Již od předposlední verze je podporováno více zvukových fotmátů (WMA, M4A, M4R, AAC a MP3) a zatím poslední verze (1.2.6.11) přináší možnost vytvářet vyzvánění o délce max. 60 vteřin (dříve pouze 30 vteřin). Stahovat můžete přes Nokia Pusher nebo z tohoto odkazu.

 

Popis aplikace:

S příchodem Windows Phone 8 zařízení Nokia představila i několik novinek v softwarové oblasti. Kromě aktualizace stávajících aplikací jsme se dočkali také celé řady nových přírůstků. Konkrétně se jedná např. o Cinemagraph, Panorama apod. Jednou z novinek je i aplikace Editor vyzvánění (Ringtone Maker), která je od minulého týdne dostupná také pro Windows Phone 7.8.

Jak jistě víte, nastavování vlastních zvuků a vyzvánění je ve Windows Phone poměrně komplikované. Zvuky sloužící jako notifikace pro SMS, e-mail a budík můžete vybírat pouze z předpřipravené nabídky, která není nijak obsáhlá. Vlastní zvuky nastavit nelze (s výjimkou odemčených telefonů). U klasických vyzvánění příchozích hovorů je to o poznání lepší, avšak stále ani zdaleka ne snadné a intuitivní. Pokud si totiž chcete jako vyzvánění přiřadit vlastní skladbu, je třeba ji nejdříve patřičně upravit. Je nutné, aby délka skladby nepřesahovala 30s a její velikost byla maximálně 1 MB. Následně je nutné takto upravenou skladbu přesunout do patřičné složky (u WP8 složky Ringtones na paměťové kartě), resp. nastavit příslušný žánr „Ringtone“ (v Zune u WP 7.8).

Aplikace Editor vyzvánění se snaží toto komplikované řešení výrazně zjednodušit a umožňuje libovolnou skladbu, která se nachází ve vašem přístroji, upravit do požadovaného tvaru a přidat mezi ostatní vyzvánění.

Ringtone Maker Ringtone Maker Ringtone Maker Ringtone Maker

Práce s aplikací je velice jednoduchá. Nejdříve je třeba vybrat konkrétní skladbu, kterou budete upravovat, z vaší knihovny v telefonu. Na displeji se následně zobrazí časová osa skladby (světle šedý pruh), která je z části překryta 30s úsekem vhodným pro vyzvánění (červený pruh). Posunem červeného pruhu vyberete tu část skladby, kterou chcete použít jako vyzvánění. Pomocí tlačítka „play“ ve spodní liště si můžete vždy aktuální výběr přehrát. Po kliknutí na „Uložit“ se upravená skladba uloží a zvolí jako výchozí vyzvánění.

Komentáře (3)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

JiriTruhlar1

11 | 06 | 16 14:00
Já používám apku.ringtone recorder,tedy uložím si do zvukú cokoliv tímto nástrojem nahraji.Fachčí na všech win. 0

jklejna

16 | 05 | 16 19:20
http://goo.gl/DkYCOr 0

jklejna

15 | 05 | 16 13:50
http://smartmania.cz/microsoft-udajne-propusti-zbytek-mobilni-divize-vyrobu-hloupych-nokii-ma-prevzit-foxconn/ 0

Mohlo by vás zajímat

Budoucnost nejen osobní elektroniky na videu z dílny Microsoftu

Pojďte si s námi připomenout video, které vás provede možnou blízkou budoucností osobní elektroniky ve vizích Microsoftu.

Jindřich Lukeš | články 24 | 03 | 17

Surface Phone jako skládací tablet? Nové patenty Microsoftu mnohé naznačují

(24.3.): Uveřejněn další velice zajímavý koncept skládacího zařízení. // Podle aktuálních informací z patentového úřadu a dřívějších spekulací se zdá, že Surface Phone by mohl být ve skutečnosti skládací tablet.

Jindřich Lukeš | články 24 | 03 | 17

Microsoft hledá dva nové programové manažery do svého Windows Mobile týmu

Jindřich Lukeš | články 24 | 03 | 17

Windows Mapy - oficiální mapová a navigační aplikace od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(23.3.): Nová verze s podporou více průjezdných míst u plánování tras.// Microsoft představil zcela novou mapovou aplikaci pro Windows 10, která odstraňuje většinu nedostatků stávající verze a je téměř plnohodnotnou náhradou za HERE.

Jindřich Lukeš | software 23 | 03 | 17

Instagram – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(23.03.): Podpora více fotografií v jednom příspěvku. // Oficiální aplikace Instagram určená pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 23 | 03 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím