Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

PDACornerUltimate.V14 - ROM pro HTC TyTN II

Na XDA-Developers se uživatelé komunikátorů HTC dočkávají skvělé podpory v podobě neoficiálních ROM. Jeden z tvůrců těchto ROM si pro uživatele HTC TyTN II připravil velice povedený Vánoční dárek v podobě tohoto vynikajícího díla.

Sám autor tvrdí, že sice nejde o perfektní počin, ale pracoval na něm tvrdě. Nicméně tolik sebekritiky netřeba. Jedná se o vskutku skvělé dílo. Nejen, že je (jako obvykle) mnohem lepší, než oficiální ROM výrobce. Dokonce se odvážím tvrdit, že jde o současnou nejlepší ROM pro TyTN II vůbec.

V čem ROM tolik vyniká? Především je velice rychlá. A to přesto, že obsahuje mnoho užitečných (i méně užitečných) aplikací. Kromě toho nabízí i dostatek volné paměti ROM po instalaci.

Mezi zásadní výhody můžeme zařadit Direct 3D ovladače pro grafický čip v TyTN II, který v oficiální ROM není využíván, a také moderní grafické prostředí převzaté z HTC Touch HD (co se týče obsluhy hovorů a podobně).
Nezmínit značne upravené a zcela integrované TouchFLO (projekt Manilla 2D) by bylo také škoda. Vůbec... Celý vzhled je zde velice propracovaný a napodobuje prostředí telefonů Touch Diamond a Touch HD.

Aplikační výbava je také skvělá a bohatá. Kromě standartních aplikací zde naleznete i další důležité aplikace, jako je Pocket RAR, Total Commander, RSS Hub, filtr hovorů a SMS (CallFirewall), editor registrů, synchronizaci času, a mnohé další. Bonusem pro chvíle nudy je pak pěkná sbírka jednoduchých her.
Kromě toho obsahuje ROM i celou řadu vylepšení... Ostatně... Zkuste po instalaci této ROM dlouze podržet červené, či zelené tlačítko, a vyskočí na vás velice praktická nabídka rychlých akcí.

Zkrátka a dobře... Jedná se opravdu o skvělý dárek pro uživatele HTC TyTN II k letošním vánocům. Odladěná ROM zbavená chyb, které se vyskytly ve verzi předchozí, k tomu všemu plná "vychytávek" je pro nás WMmaniaky to pravé.

Máte-li o ROM zájem, neváhejte se mrknout do správného tématu na XDA-Developers. Nebo následujte rovnou přímý odkaz na stažení.
Pokud nemáte s flashování ROM do vašeho miláčka zkušenosti, řiďte se naším návodem.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Jak správně nabíjet akumulátory (baterie) v mobilních zařízeních? (aktualizováno)

V tomto podrobném článku se zaměříme na problematiku baterií (akumulátorů) a poradíme, jak je správně nabíjet, skladovat a jak o ně celkově vhodně pečovat. Vyvrátíme také mýty, kterých je plný internet a které přebírají i některé média.

Jindřich Lukeš | návody 19 | 08 | 15

Tipy a triky pro Windows Phone 8.1 (3) – Klávesnice a SMS

V tomto novém seriálu naleznete desítky tipů, triků a návodů, jak efektivně využívat operační systém Windows Phone 8.1 vč. jeho skrytých funkcí.

Jindřich Lukeš | návody 17 | 10 | 14

Vydrží HTC One s Windows Phone 2x déle než s Androidem? (test)

Podle údajů výrobce by HTC One s Windows Phone mělo vydržet na jedno nabití 2x déle než stejný model s Androidem. Potvrdí tyto papírové údaje také praktickém výsledky?

Jindřich Lukeš | články 27 | 08 | 14

HTC One (M8) s Windows Phone 8.1 – Oficiálně představeno

Aktualizace (20.8.): Včera bylo HTC One (M8) s Windows Phone oficiálně představeno. HTC připravuje první letošní model vybavený operačním systémem Windows Phone 8.1 (GDR1), který bude patřit do té nejvyšší kategorie. V tomto článku naleznete souhrn všech zatím dostupných informací.

Jindřich Lukeš | články 20 | 08 | 14

Recenze: Samsung Vehicle Dock – Povedený univerzální držák do auta

Sháníte kvalitní univerzální držák do auta, kam umístíte v podstatě jakýkoliv telefon? Máme pro vás tip na povedený kousek od Samsungu, který využijete nejen pro Nokii 520 ale i 1520. Porobnosti naleznete v naší recenzi.

Jindřich Lukeš | recenze 19 | 08 | 14