S2U2 2.43 - Nejlepší zamykání dipleje

Jak už název napovídá, hlavním cílem aplikace je zamykání/odemykání dotykového displeje. V tomto oboru se jedná o bezkonkureční software, který navíc nabízí velice široké možnosti nastavení a úprav.

Aktualizace (22.4.10): Vydána nová verze 2.43, která upravuje několik drobných chyb. Další informace naleznete zde.

-------------------------------------------------------

Většina zkušených uživatelů Windows Mobile se jistě s touto skvělou aplikací již setkala. Jedná se o poměrně ojedinělý počit, zejména kvůli faktu, že se jedná o freeware. Aplikací na odemykání/zamykání displeje je celá řada. S2U2 je však vyjímečná díky dalším možnostem, které nabízí.

K dispozici je také čeština (Stahněte si Language pack, nakopírujte do složky, kde máte aplikaci nainstalovánu a v nastavení aplikace (Start > S2U2>S2U2 Settings) zvolte položku Language), a proto se zde nebudeme zabývat veškerými konkrétními nastaveními. Zaměříme se pouze na zajímavé a nejvíce užitečné funkce.

Nastavit se dá téměř cokoliv od základních parametrů, kterými jsou například intervaly automatického zamykání, nastavení hesla, přepínání do režimu spánku, chování po připojení k el.síti, až po velice pokročilé volby jako například odezva aplikace, nastavení ovládání atd. Velice užitečnou funkcí je možnost zobrazování ikon příchozích SMS, MMS, e-mailů, ztracených volání a následné zobrazení jejich obsahu bez nutnosti odemykat displej.

Dalším možným prvkem, který si můžete nechat zobrazit, jsou upomínky, které se následně zobrazí pod velkým ukazatelem času. Zobrazení upomínek je opět možno blíže nastavit. Konkrétně se jedná o počet zobrazených upomínek, časový předstih atd. Dlouhý seznam (pokud hojně používáte kalendář) výpisu je také možné jediným kliknutím „srolovat“. Na pozadí je možno zobrazovat Vaše oblíbené obrázky a dokonce je k dispozici i automatický měnič v libovolném časovém intervalu (z vybrané složky).

Vzhled celé aplikace je možné měnit pomocí skinů. Další zajímavou funkcí je propojení s programem S2P, který vyrábí stejná společnost. Na zamknuté obrazovce se při přehrávání hudby objeví základní ovládací prvky, které je možné opět využít bez nutnosti odemčení. Podporován te také gravitační a světločiný senzor. Jak jsem již psal v úvodu, jednotlivých možností nastavení je skutečně požehnaně a je tak jen na Vás, jak si aplikaci přizpůsobíte. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

 

S2U2 S2U2 S2U2 S2U2

 

s2u2 S2U2

 

 

S2U2 S2U2 S2U2 S2U2 S2U2 S2U2 S2U2 S2U2 S2U2 S2U2

 

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software před 1 den

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím