Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

S2V 0.42

Rychlý prstový prohlížeč obrázků od autora známých aplikací S2U2 a S2P. Obrázky umí nejen zobrazovat, ale rovněž je nastavit jako pozadí pro aplikaci S2U2 nebo obrazovku Dnes, mazat je, odesílat je, přiřadit je ke kontaktům a další. Přítomen je i prstový prohlížeč struktury složek pro snadné otevření požadované složky s obrázky.

S2VPo spuštění se zobrazí obsah výchozí složky s obrázky v systému. Ve vrchní části pod informační lištou (operátor, čas, baterie, komunikace, data…) je vypsána cesta ke složce, kterou právě prohlížíte, a v závorce je uveden počet zobrazitelných obrázků. Pokud je náhledů více, než se vejde na obrazovku, jednoduše je posuňte uchopením a tažením. Stiskem obrázku se přepne na zobrazení na celé obrazovce: Pokud zde uchopíte obrázek v některém z jeho rohů a potáhnete směrem dolů (nebo nahoru, ale ne do stran ani mimo obrázek), bude rotovat v tomto směru. Klasickým tahem doleva nebo doprava lze posouvat mezi jednotlivými obrázky ve složce. Dlouhým stiskem se zobrazí lišty, na spodní uvidíte cestu k obrázku a jeho název, šipkou zpět se můžete vrátit do náhledů, tlačítkem „Quit“ prohlížeč ukončit a tlačítkem „…“ otevřít nabídku s dalšími možnostmi: „Set as S2U2 Wallpaper“ nastaví aktuální obrázek jako tapetu pro případný S2U2, „Set as Today Wallpaper“ jako tapetu pro obrazovku Dnes, „Delete“ obrázek smaže, „Send…“ zobrazí systémovou nabídku pro jeho odeslání a „Assign to Contact“ ho přiřadí k vybranému kontaktu. Stejnou nabídka lze otevřít (tlačítkem „…“) i na obrazovce s náhledy, ale zde obsahuje možnosti „Set as S2U2 Wallpaper Folder“ pro nastavení aktuální složky jako složky střídání obrázků pro S2U2, „Sort by Name“ pro seřazení náhledů podle jména, „Sort by Time“ pro seřazení podle času poslední změny a „Refresh“ pro obnovení.


Když se šipkou vrátíte až na procházení složek, můžete postupně procházet celé zařízení. Pokud se vedle složky zobrazí napravo šipka, obsahuje tato složka ještě další podsložky. Stiskem této šipky obsažené podsložky zobrazíte. Stiskem názvu složky přepne do zobrazení náhledů obsažených obrázků.


Ovládání směrovou klávesou: Šipka nahoru přiblíží obrázek, tahem se po něm můžete posouvat. Šipka dolů obrázek oddálí. Dvojstisk obrázku obnoví zobrazení na původní velikost. Šipka doleva a doprava přepíná obrázky, zelený telefon aplikaci ukončí, červený minimalizuje (nebo stisk pravého vrchního rohu).


Další důležité informace najdete v přiloženém „Readme.txt“, v oficiální diskusi na fóru xda-developers.com a na oficiálních stránkách.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17