SecondToday

V poslední době se na trhu objevila zařízení disponující dvěma pohotovostními obrazovkami, což kromě možnosti zobrazit dvakrát tolik obsahu přináší možnost přepínat například mezi pracovní a nepracovní obrazovkou (některé pluginy jsou pro práci nutné, jiné využijete třeba jen pro zábavu). Samozřejmě, že zařízení s Windows Mobile nemají žádné hranice a programátoři téměř také ne. Je tu proto aplikace schopná vytvořit druhou obrazovku Dnes, nyní v nové vylepšené verzi 0.4.0!

 

second todayPo instalaci spusťte aplikaci z Programů ze složky „SecondToday“ zástupcem „Second Today“. Okamžitě se zobrazí druhá obrazovka Dnes. Ta pochopitelně ještě není nakonfigurována podle vás, podržte tedy na prázdném místě stylus (nebo ve zmíněné složce zvolte „SToday Settings“) a dostanete se do nastavení. To se nápadně podobá tomu defaultnímu nastavení obrazovky Dnes ze systému. Funguje také stejně; vyberte si požadované pluginy (které máte nainstalované) pro zobrazení na vaší druhé obrazovce. První pole „Title:“ vám umožňuje zvolit vlastní název zobrazený na místě nápisu „Start“ pro odlišení druhé obrazovky. Možnosti ve spodu dovolí změnit pozadí („Use custom background“) odstranit spodní lištu („Disable Command Bar“) a použít velké tray ikony pro snadné ovládání prsty („Big TrayIcons“). Určitě se budete ptát, jak mezi obrazovkami přepínat: Pro přepnutí je nutné aplikaci „znovu spustit“ a zobrazí se první obrazovka. Nejjednodušší je samozřejmě aplikaci namapovat na HW tlačítko a přepínat jím. Nebo je možné nakonfigurovat pro přepínání dialogovou klávesu (v takovém případě nesmí být pochopitelně skryta spodní lišta!); CAB pro tuto konfiguraci je přiložen v downloadu, stačí ho nainstalovat.

 

Další informace ohledně podrobnější konfigurace aplikace lze najít zde na stránkách autora

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 2 hod.

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16

Office Lens – Využijte zařízení s Windows Phone jako příruční skener

Aktualizace (30.8.): Nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile).// Office Lens nabízí jednoduchý, efektivní a hlavně funkční způsob ukládání a sdílení papírových dokumentů skrze váš mobilní přístroj s Windows Phone. K dispozici je také přímé napojení na OneNote.

Jindřich Lukeš | software 30 | 08 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím