SecondToday

V poslední době se na trhu objevila zařízení disponující dvěma pohotovostními obrazovkami, což kromě možnosti zobrazit dvakrát tolik obsahu přináší možnost přepínat například mezi pracovní a nepracovní obrazovkou (některé pluginy jsou pro práci nutné, jiné využijete třeba jen pro zábavu). Samozřejmě, že zařízení s Windows Mobile nemají žádné hranice a programátoři téměř také ne. Je tu proto aplikace schopná vytvořit druhou obrazovku Dnes, nyní v nové vylepšené verzi 0.4.0!

 

second todayPo instalaci spusťte aplikaci z Programů ze složky „SecondToday“ zástupcem „Second Today“. Okamžitě se zobrazí druhá obrazovka Dnes. Ta pochopitelně ještě není nakonfigurována podle vás, podržte tedy na prázdném místě stylus (nebo ve zmíněné složce zvolte „SToday Settings“) a dostanete se do nastavení. To se nápadně podobá tomu defaultnímu nastavení obrazovky Dnes ze systému. Funguje také stejně; vyberte si požadované pluginy (které máte nainstalované) pro zobrazení na vaší druhé obrazovce. První pole „Title:“ vám umožňuje zvolit vlastní název zobrazený na místě nápisu „Start“ pro odlišení druhé obrazovky. Možnosti ve spodu dovolí změnit pozadí („Use custom background“) odstranit spodní lištu („Disable Command Bar“) a použít velké tray ikony pro snadné ovládání prsty („Big TrayIcons“). Určitě se budete ptát, jak mezi obrazovkami přepínat: Pro přepnutí je nutné aplikaci „znovu spustit“ a zobrazí se první obrazovka. Nejjednodušší je samozřejmě aplikaci namapovat na HW tlačítko a přepínat jím. Nebo je možné nakonfigurovat pro přepínání dialogovou klávesu (v takovém případě nesmí být pochopitelně skryta spodní lišta!); CAB pro tuto konfiguraci je přiložen v downloadu, stačí ho nainstalovat.

 

Další informace ohledně podrobnější konfigurace aplikace lze najít zde na stránkách autora

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software před 2 hod.

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím