Shortcuts4All – nejucelenější aplikace pro správu přepínačů

Tato aplikace představuje možnost rychle a přehledně spravovat veškeré běžné i speciální přepínače ve vašem zařízení.

StaženíShortcuts4All je šikovná aplikace, s jejíž pomocí můžete komplexně spravovat všechny přepínače a další užitečné věci. V první záložce „system“ se nachází 15 funkcí vašeho zařízení, k nimž lze vytvořit jednoduchou dlaždici na hlavní obrazovce, a ušetřit si tedy čas jejich hledáním a zrychlit užívání Windows Phone. Patří k nim např. mód letadla, bluetooth, wifi, fotoaparát, nová zpráva, store, nový email atd.

shortcuts

Po vybrání konkrétního přepínače si dlaždici k němu přiřazenou můžete dále upravit dle svých požadavků. Vždy je k dispozici několik přednastavených dlaždic s různým grafickým zpracováním, ale pokud si nevyberete, existuje ještě další možnost – použití vlastního obrázku i textu. Vytvořenou dlaždici následně pouhým kliknutím na ní umístíte na hlavní obrazovku.

shortcuts shortcuts shortcuts

Jak bylo ale na začátku zmíněno, kromě klasických přepínačů lze spravovat i méně běžné funkce, a to v záložce „extras“. Můžete si tedy vytvořit dlaždici pro přidání poznámky, stav baterie, baterku, WhatsApp, Nokia music, gmaps, zastavení hudby atd. Vytváření těchto dlaždic je stejné jako v předchozím bodu.

shortcuts

Shortcuts4All je k dispozici za 21 Kč s možností trial verze, v níž nelze využít všechny funkce aplikace.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Microsoft ukončil podporu Skypu pro Windows Phone 8.1 a starší

Jindřich Lukeš | software před 3 hod.

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software před 4 hod.

Návod: Jak spustit a používat WhatsApp na PC (aktualizováno)

WhatsApp nemusíte používat pouze ve svém telefonu, nyní ji lze spustit také na PC. V tomto návodu vám ukážeme několik alternativ a podrobný postup.

Jindřich Lukeš | návody před 10 hod.

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software před 10 hod.

Fotky pro Windows 10 Mobile (IP) - detailní pohled (aktualizováno)

(6.10.): Nová verze pro Insidery s řadou grafických změn a funkcí pro PC. // Detailní pohled na další systémovou aplikaci ve Windows 10 Mobile. Tentokrát se jedná o výchozí galerii neboli aplikaci Fotky.

Jindřich Lukeš | software 20 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím