SleepSense - Monitoring spánku

SleepSense detekuje váš pohyb během spánku pomocí G-senzoru ve Vašem zařízení. Díky tomuto monitoruje veškeré fáze vašeho spánku a buzení pustí přesně v nejideálnější fázi, aby jste se cítili co nejvíce odpočati.

Autorem tohoto článku je náš čtenář s nickem "v0jtisek".

SleepSense využívá nastavitelný budík a vzbudí vás například 30 minut předtím než budík nastavíte a to dle nejideálnější chvíle na probuzení. Budete se cítit odpočati a připraveni začít svůj den.

Dle svých funkcí je tato aplikace perfektní budík s mnoha možnostmi.

sleepsense

Verze:
-jsou předpřipraveny 3 verze: Free, Standart a Pro
-budou publikovány na MarketPlace jakmile bude finální verze
-existuje a bude existovat i nadále free verze

Funkce:
-Monitoruje spánkový cyklus
-Vzbudí vás zlehka
-Budík
-Více zvonění
-Výběr zvuků
-Výběr obrázků
-Opakované buzení
-Možnost zobrazit cykly spánku
-Mnoho grafů
-Vypne přehrávání hudby ve vybraný čas
-Jednoduchý a pokročilý mód
-Spolupracuje s windows budíkem
-Ztlumení budíku zatřesením
-Ztlumení budíku otočením
-Mnoho schémat
-Ochrana proti vypnutí budíku
-Limitovaný počet ztlumení budíku
-Přehrání videozprávy vašemu partnerovi k probuzení?
-Spustit vybraný program
-Automaticky zapnout Internet/Telefon/BT/Wifi/Zvuk
-Stahnutí svého jazyka či schématu

Potřeba:
Dotykový telefon, G-senzor

Poznámka:
Prosím používejte napájecí kabel, když SleepSense běží (dokud je pouze beta verze)

Download:
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=398137&d=1284061264

Další informace:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=705122

Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

v0jtisek

17 | 09 | 10 12:02
SleepSense Info: SleepSense detekuje váš pohyb během spánku pomocí G-senzoru ve vašem zařízení. Díky tomuto monitoruje veškeré fáze vašeho spánku a buzení pustí přesně v nejideálnější fázi, aby jste se cítili co nejvíce odpočati. SleepSense využívá nastavitelný budík a vzbudí vás například 30 minut předtím než budík nastavíte a to dle nejideálnější chvíle na probuzení. Budete se cítit odpočati a připraveni začít svůj den. Dle svých funkcí je tato aplikace perfektní budík s mnoha možnostmi. http://www.xs4all.nl/~l16699/SleepSense/ScreenShots.jpg Verze: -jsou předpřipraveny 3 verze: Free, Standart a Pro -budou publikovány na MarketPlace jakmile bude finální verze -existuje a bude existovat i nadále free verze Funkce -Monitoruje spánkový cyklus -Vzbudí vás zlehka -Budík -Více zvonění -Výběr zvuků -Výběr obrázků -Opakované buzení -Možnost zobrazit cykly spánku -Mnoho grafů -Vypne přehrávání hudby ve vybraný čas -Jednoduchý a pokročilý mód -Spolupracuje s windows budíkem -Ztlumení budíku zatřesením -Ztlumení budíku otočením -Mnoho schémat -Ochrana proti vypnutí budíku -Limitovaný počet ztlumení budíku -Přehrání videozprávy vašemu partnerovi k probuzení? -Spustit vybraný program -Automaticky zapnout Internet/Telefon/BT/Wifi/Zvuk -Stahnutí svého jazyka či schématu Potřeba: Dotykový telefon, G-senzor Poznámka: Prosím používejte napájecí kabel, když SleepSense běží (dokud je pouze beta verze) Download:http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=398137&d=1284061264 pls nereuploadovat na žádost tvůrců Zdroj: XDA Developers http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=705122 Pište své zkušenosti, aplikaci jsem ještě netestoval, pouze přeložený článek. 0

Mohlo by vás zajímat

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(7.10.): Nová verze s podporou zálohy na OneDrive a dalšími novinkami.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 07 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16

Office Lens – Využijte zařízení s Windows Phone jako příruční skener

Aktualizace (30.8.): Nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile).// Office Lens nabízí jednoduchý, efektivní a hlavně funkční způsob ukládání a sdílení papírových dokumentů skrze váš mobilní přístroj s Windows Phone. K dispozici je také přímé napojení na OneNote.

Jindřich Lukeš | software 30 | 08 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím