Slick - Populární (nejen) ICQ kecálek v nové verzi

Pokud používáte jeden nebo více populárních kecálků pro dopisování se svými přáteli. Určitě Vás potěší nová verze tohoto populárního klienta. Vedle nejznámějšího protokolu ICQ, podporuje také Yahoo, AIM, MSN, Google a Jabber. Můžete tak všechny své kontakty obsluhovat pomocí jediného programu.
z předchozích verzí se Slick vyznačuje zajímavými funkcemi a intuitivním ovládáním. Spolu s Qipem se řadí k nejlepším aplikacím ve své kategorii.

Po spuštění programu budete vyzváni k nastavení přihlašovacích údajů k Vašim účtům. Pomocí zatržítka vyberete ty, které budou aktivní. Kliknutím na "Save" se vše uloží a nyní už jen stačí kliknout na vybranou řádku, Slick se připojí a dojde k načtení kontaktlistu. Po kliknutí na kontakt se otevře nové okno s konverzací. Pokud komunikujeme s více lidmi, na spodní liště se objeví jednotlivé záložky s příslušnými jmény. Pokud kliknete na ikonku smajlíka, zobrazí se tabulka, kde máte na výběr z několika dalších. Pod tlačítkem "Menu" se poté skrývají další možnosti. Tlačítko "Menu" má vždy jiné položky, podle toho v jaké části programuse nacházíte. Pokud máte otevřenou konverzaci, zobrazí se funkce jako odeslání fotografie, smajlíka atd. Stejné tlačítko u kontaktlistu nabízí možnosti nastavení statusu, řazení atd....

slick slickslick slick slick slick slick slick slick slick slick slick slick slick

Nastavení celé aplikace (přístupné přes "Menu>Configuration") je poměrně rozsáhlé a k dispozici je řada možností. Zmíním se pouze o těch podstatnějších. Funkce jako skrytí Offline kontaktů nebo zobrazení skupin je samozřejmostí. Můžete také nastavit vibrace, automatickou změnu statusu, velikost písma, historii a další.

 

slick slick slick slick

Poslední zajímavá funkce se skrývá v "Menu>Tools>Data counter". Jedná se o plovoucí okno s datovým počítadlem. Můžete tak vždy vidět, kolik dat už jste "propsali".

slick slick

Slick je skutečně kvalitní aplikace, kterou doporučuji minimálně vyzkoušet. Nabízí většinou důležitých funkcí. Jen snad někomu nemusí vyhovovat poměrně strohý design.

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software před 2 dny

Viber – Volejte a pište zprávy zdarma na Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(27.12.): Nová rychlejší verze s podporou gest.// Volejte a posílejte textové zprávy zdarma skrze populární multiplatformní aplikaci Viber.

Jindřich Lukeš | software 22 | 01 | 17

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště pro Windows 10 (Mobile) (aktualizováno)

(21.12.): Nová verze s přepracovanou grafikou. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 01 | 17

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software 09 | 12 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím