Taxíky SK & CZ – objednání taxíku nebylo nikdy jednodušší

Taxíky SK & CZ je šikovná aplikace, díky níž si bez větší námahy přivoláte taxi na celém území České republiky a Slovenska.

StaženíTaxíky SK & CZ učiní přítrž složitému hledání, vybírání a objednávání taxi. Tato šikovná aplikace nejen že zmíněné činnosti hravě zvládne, ale k tomu přidá ještě pár dalších vychytávek, jenž vám ušetří čas a námahu na minimum.

Pokud se podíváme blíže na samotnou aplikaci, na úvodní obrazovce se nacházejí čtyři dlaždice – rychlá volba, vyhledávání, mapa a nejbližší dostupné taxislužby. První dlaždice „rychlá volba“ nabízí možnost zavolání nejbližší taxislužbě. Jestli tedy nemáte chuť a čas vybírat a různě porovnávat, s tímto tlačítkem si klidně vystačíte. Pokud ne, aplikace nabízí funkci vyhledávání, kde si sami nastavíte stát (ČR nebo SR), kraj a konkrétní město. Následně se zobrazí seznam všech dostupných taxislužeb s názvem a adresou.

taxi taxi taxi

Ještě praktičtější jsou však dlaždice „mapa“ a „nejbližší“. Jak již název napovídá, při této možnosti budou nalezeny taxislužby nejblíže vaší aktuální poloze a seřazeny od nejbližší po nejvzdálenější. Pro lepší orientaci si je lze zobrazit na mapě, která nabízí zobrazení v perimetru 0,5/1/2/5 km.

taxi taxi

Po vybrání konkrétní taxi služby se zobrazí její profil – tedy základní informace obsahující adresu, telefon, e-mailové spojení, webovou stránku a možnost platby (hotově, kartou). Tyto informace si můžete v případě opakovaného využití jednoduše uložit mezi své kontakty v zařízení, nebo si je označit jako oblíbené. Oblíbené taxislužby označené srdíčkem budou poté k dispozici v záložce hned vedle úvodní obrazovky. V profilu se můžete ještě přesunout na další záložku, díky níž můžete okamžitě vytočit číslo a volat.

taxi taxi taxi

Jinak skvělé aplikaci bych vytkla pouze několik chyb. Tou první je absence ceníku, takže si aktuální ceny budete muset zjistit vždy až při objednávce. Druhý nedostatek zpozoruji v záložce „oblíbené“. Taxislužby se zde řadí dle abecedy, takže při přidání více služeb z různých měst může vzniknout trochu zmatek. I přesto je aplikace šikovný pomocník, který je dobré mít při sobě. K dispozici je ke stažení zdarma.


Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Lumie 950 a 950 XL měly na trh přijít s podporou propracovaných gest

Jindřich Lukeš | články včera v 10:59

Windows 10 Insider Preview v. 15042 pro PC a 15043 pro telefony

K dispozici je další testovací sestavení Windows 10 v rámci Fast Ring Insideru, tentokrát přinášející spíše drobné opravy a vylepšení pro PC i telefony.

Jindřich Lukeš | články 25 | 02 | 17

Continuum jako základní výbava v německých policejních autech?

Jindřich Lukeš | články 24 | 02 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím