That Frog Game – spořádejte všechny mouchy

That Frog Game je zábavná a jednoduchá hra, jejíž podstatou je jako žába jíst poletující hmyz.

StaženíThat Frog Game představuje zábavnou hru, v níž se jako žába snažíte sníst všechny poletující mouchy a další hmyz. Není to ovšem jen tak – pro každý druh hmyzu existují zvláštní pravidla. Mouchy musíte jíst neustále, protože díky nim zůstanete naživu. Na druhou stranu, pokud nechcete přijít o své zdraví, včelám se raději vyhněte. Dále se ve hře vyskytují ještě motýli a vážky, které vám dodají bonusové body a zvláštní schopnosti, jež jsou pro lov much užitečné.

frog

Po spuštění hry už začíná samotný lov na mouchy. Stačí na ně pouze klikat a žába si je poté přitáhne jazykem. V levém horním rohu jsou dvě ikony značící zbývající počet životů (celkově jsou tři) a počet much, které je nutné chytit k postupu do dalšího kola. V levém dolním rohu se nachází válec s vaším „životem“. Zdraví vám automaticky ubývá, proto je nutné ho stále doplňovat jezením much a jiného hmyzu. Dále vás o část zdraví mohou připravit včely, pokud je omylem chytíte. V pravém horním rohu je vidět celkový počet bodů, který jste prozatím získali lovem a pod tím číslo, kterým se aktuálně násobí body za každý chycený hmyz. Znásobovat si takto své body lze tím, že při lovu neminete (např. za chycení jedné mouchy se připočítává 7 bodů, pokud se vám však podaří ulovit tři mouchy v řadě bez chyby, za další chycený hmyz je připočítá už 14 bodů).

frog frog frog frog

Hra obsahuje dva herní mody – Story a Survival (je přístupný po absolvování 3 úrovní). V prvním postupujete klasickým příběhem, kdežto u druhého se pouze testuje, jak dlouho zůstanete naživu.

frog frog

Hru je možné pořídit za 21,-. Také je k dispozici bezplatná verze obsahující reklamy a umožňující zahrání pouze 3 úrovní.


Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software včera v 13:28

Band 2 v bílé barvě exkluzivně pouze pro zaměstnance Microsoftu

Jindřich Lukeš | články 27 | 11 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím