ThrottleExplorer 0.2 - Jednoduchý a prstům uzpůsobený file explorer

Dnes si představím povedený prográmek, který složí k práci se soubory ve vašem zařízení. ThrottleExplorer nabízí podobné funkce jako vestavěný file explorer s tím rozdílem, že je maximálně uzpůsoben pro snadné ovládání prsty. Veškeré nabídky jsou logicky umístěny a jejich velikost je dostatečná. Nyní již nebude muset vytahovat stylus ani pro práci se soubory.

Vzhled a provedení celé aplikací je na vysoké úrovni. Vše funguje plynule a zcela bez problémů. Značný nárůst komfortu při ovládání svého zařízení pocítí zejména majitelé zařízení se staršími verzemi operačního systému Windows Mobile (5, 6, 6.1), kde jednotlivé řádky ve vestavěném file exploreru jsou opravdu uzoučké a trefit se do nich větším prstem je nadlidský výkon.

 

Po spuštění programu Vás přivítá pěkné prostředí s několika základními prvky, které si teď představíme. Největší část displeje zabírá vlastní výpis jednotlivých složek. Práce se soubory je opět stejná jako v klasickém prohlížeči souborů. Tedy jedním kliknutím se složka otevře, přidržením vyskočí menu s nabídkou. Nikde nejsou žádné posuvníky. Prostě jen stačí kliknou a táhnout prstem v horizontálním směru.

ThrottleExplorer ThrottleExplorer

Aplikace také nabízí různé možnosti řazení souborů. K tomuto účelu slouží ikonka v pravém horním rohu, která ukrývá nabídku různých možností řazení. Možnost "Alphabetical" zatřídí soubory do skupin, dle počátečního písmene v názvu. Pokud vyberete "Extension", soubory se budou řadit dle typu a poslední možnost "Date" roztřídí vše dle data vytvoření. Každá skupina má svoji úzkou lištu, která pěkně zpřehlední práci se soubory. Pokud na ní kliknete, soubory se jednoduše schovají a nebudou Vám překážet.

ThrottleExplorer ThrottleExplorer ThrottleExplorer ThrottleExplorer

Ikona v levém horním rohu nabízí možnost rychlé navigace a dovolí Vám dostat se pomocí jednoho kliknutí přímo do kořenového adresáře vestavěné paměti nebo paměťové karty.

ThrottleExplorer

Ikonka srdíčka v levém dolním rohu zastupuje funkci Oblíbených složek. Zde si můžete přidávat vlastní složky, které nejčastěji používáte a mít je tak stále po ruce, bez zbytečného proklikávaní a hledání.

ThrottleExplorer

Poslední ikona nabízí funkci menu, kde jsou volby pro hromadné označení souborů, vytvoření nového adresáře atd.

ThrottleExplorer

ThrottleExplorer považuji za velice zdařilou aplikaci, která Vám nabídne slušný komfort a ulehčí veškeré práce se soubory. Vše je logické, přehledné a dostatečně velké. Doporučuji vyzkoušet.

 

STÁHNOUT

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(7.10.): Nová verze s podporou zálohy na OneDrive a dalšími novinkami.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 07 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16

Office Lens – Využijte zařízení s Windows Phone jako příruční skener

Aktualizace (30.8.): Nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile).// Office Lens nabízí jednoduchý, efektivní a hlavně funkční způsob ukládání a sdílení papírových dokumentů skrze váš mobilní přístroj s Windows Phone. K dispozici je také přímé napojení na OneNote.

Jindřich Lukeš | software 30 | 08 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím