Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím

ThrottleExplorer 0.2 - Jednoduchý a prstům uzpůsobený file explorer

Dnes si představím povedený prográmek, který složí k práci se soubory ve vašem zařízení. ThrottleExplorer nabízí podobné funkce jako vestavěný file explorer s tím rozdílem, že je maximálně uzpůsoben pro snadné ovládání prsty. Veškeré nabídky jsou logicky umístěny a jejich velikost je dostatečná. Nyní již nebude muset vytahovat stylus ani pro práci se soubory.

Vzhled a provedení celé aplikací je na vysoké úrovni. Vše funguje plynule a zcela bez problémů. Značný nárůst komfortu při ovládání svého zařízení pocítí zejména majitelé zařízení se staršími verzemi operačního systému Windows Mobile (5, 6, 6.1), kde jednotlivé řádky ve vestavěném file exploreru jsou opravdu uzoučké a trefit se do nich větším prstem je nadlidský výkon.

 

Po spuštění programu Vás přivítá pěkné prostředí s několika základními prvky, které si teď představíme. Největší část displeje zabírá vlastní výpis jednotlivých složek. Práce se soubory je opět stejná jako v klasickém prohlížeči souborů. Tedy jedním kliknutím se složka otevře, přidržením vyskočí menu s nabídkou. Nikde nejsou žádné posuvníky. Prostě jen stačí kliknou a táhnout prstem v horizontálním směru.

ThrottleExplorer ThrottleExplorer

Aplikace také nabízí různé možnosti řazení souborů. K tomuto účelu slouží ikonka v pravém horním rohu, která ukrývá nabídku různých možností řazení. Možnost "Alphabetical" zatřídí soubory do skupin, dle počátečního písmene v názvu. Pokud vyberete "Extension", soubory se budou řadit dle typu a poslední možnost "Date" roztřídí vše dle data vytvoření. Každá skupina má svoji úzkou lištu, která pěkně zpřehlední práci se soubory. Pokud na ní kliknete, soubory se jednoduše schovají a nebudou Vám překážet.

ThrottleExplorer ThrottleExplorer ThrottleExplorer ThrottleExplorer

Ikona v levém horním rohu nabízí možnost rychlé navigace a dovolí Vám dostat se pomocí jednoho kliknutí přímo do kořenového adresáře vestavěné paměti nebo paměťové karty.

ThrottleExplorer

Ikonka srdíčka v levém dolním rohu zastupuje funkci Oblíbených složek. Zde si můžete přidávat vlastní složky, které nejčastěji používáte a mít je tak stále po ruce, bez zbytečného proklikávaní a hledání.

ThrottleExplorer

Poslední ikona nabízí funkci menu, kde jsou volby pro hromadné označení souborů, vytvoření nového adresáře atd.

ThrottleExplorer

ThrottleExplorer považuji za velice zdařilou aplikaci, která Vám nabídne slušný komfort a ulehčí veškeré práce se soubory. Vše je logické, přehledné a dostatečně velké. Doporučuji vyzkoušet.

 

STÁHNOUT

Komentáře (1)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

wickywilliam412

12 | 09 | 19 18:21
Looking great work dear, I really appreciated to you on this quality work. Nice post!! these tips may help me for future. How to install nier automata texture pack: https://sites.google.com/view/nier-automata/home 0

Mohlo by vás zajímat

Cloud Camera Roll Cleanup - jednoduchý úklid záloh fotek na OneDrive

Jednoduchá aplikace, která pomůže v organizaci pořízených fotografií a jejich záloh na OneDrive.

Stanislav Forejt | software 16 | 06 | 17

Fitbit – oficiální aplikace pro sportovní náramek (aktualizováno)

(30.3.) : Vylepšený monitoring spánku.// Oficiální aplikace umožňující ovládání a synchronizaci chytrých fitness náramků Fitbit s operačními systémy od Microsoftu.

Tereza Kratochvílová | software 30 | 03 | 17

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.2.): Nová verze s podporou funkce Status (obdoba FB příběhů).// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Oficiální Twitter klient - nová univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(23.2.): Nová verze s řadou významných vylepšení. // K dispozice je zcela přepracovaný oficiální Twitter klient, který konečně přichází jako univerzální aplikace pro Windows 10 (Mobile.)

Jindřich Lukeš | software 24 | 02 | 17

Realarm – multifunkční budík pro Windows 10 (Mobile)

Pokud vám systémový budík přijde moc jednoduchý, aplikace Realarm je pro vás ta pravá. Jedná se o propracovaného správce budíků s mnoha funkcemi.

Tereza Kratochvílová | software 20 | 02 | 17