ThrottleLauncher 1.0 RC3

Líbí se vám TouchFLO 3D z HTC Diamond nebo HTC Touch Pro? Chtěli byste ho používat ve svém zařízení? Nyní můžete a nemusíte mít ani VGA display! Stačí nainstalovat ThrottleLauncher a k němu TouchFLO 3D skin (nebo některý z dalších) a získáte obrazovku Dnes graficky i funkčností velice podobnou té originální od HTC. Tato je však plně přizpůsobitelná (XML soubory, hotové skiny, nyní i flash pluginy, pluginy třetích stran a další).

ThrottleNejprve nainstalujte „ThrottleLauncher.CAB“, poté samotný skinTL_TouchFlo3D.CAB“. Pro správné zobrazení je vhodné deaktivovat všechny stávající pluginy, které máte na obrazovce Dnes. Jakmile jste připraveni, spusťte v Programech „ThrottleConfig“ a potvrďte přidání nalezeného skinu („Touchflo3d“). Hned ve vrchní části programu nyní můžete kliknout na „Config“, jde o nastavení skinu samotného. To si budete chtít pravděpodobně projít později, až si obrazovku prohlédnete (například pro změnu zobrazovaných položek, externích pluginů, nastavení města a země pro počasí a podobně). Nyní se vraťme k základní konfiguraci. Pro použití skinu na celé obrazovce je vhodné kliknout u posuvníku na „full“. Je možné zatrhnout/odtrhnout „Outside today scrolling panel“ (volba obrazovek se posouvá mimo displej), „hide bottom“ pro skrytí spodní lišty (v případě zatržení je automaticky skryta i tray lišta – „hide trybar“). Klikněte na „Reload Plugin“, změny se uloží a můžete se hned kochat novou TouchFLO 3D hlavní obrazovkou! Nastavení je samozřejmě omnoho více (jak bylo zmíněno v úvodu), všechna jsou popsána v aplikaci a není problém jejich funkci vyzkoušet.

Pokud se chcete více přiblížit vzhledu z prvně jmenovaných HTC zařízení, je vhodné použít černé téma i tapetu. Popis samotného TouchFLO 3D by byl na celou recenzi. Pokud jste však již měli možnost vidět například videa z tohoto prostředí (nebo jste ho zkoušeli osobně), během několika okamžiků se zorientujete a s ovládáním nebudete mít problém. O obsahu prozradí víc screen (s defaultním Windows Mobile tématem).Navštivte oficiální stránky projektu pro další informace, skiny a další a podpořte vývoj!

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Dropbox – oficiální univerzální aplikace populárního úložiště (aktualizováno)

(24.10.): Nová vylepšená verze. // Dropbox, populární cloudové úložiště, můžete používat i jako univerzální aplikaci na vašich telefonech, tabletech i PC.

Tereza Kratochvílová | software 24 | 10 | 16

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(24.10.): Nová verze pro PC.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 24 | 10 | 16

Mapy.cz – skvělá aplikace s podporou offline map celé Evropy (aktualizováno)

Aktualizace (18.10.): Nová funkce Panorana a aktivní objekty.// Mapy.cz jsou jednou z nejpovedenějších aplikací pro Windows Phone v oblasti mapových aplikací a nabízí v podstatě vše co webová verze.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(18.10.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 18 | 10 | 16

OneDrive - oficiální univerzální aplikace pro správu cloudu od Microsoftu pro Windows 10 (Mobile)

(4.10.): Nová funkce umožňující uložit libovolné soubory offline. // Detailní pohled na oficiální aplikaci OneDrive pro Windows 10 Mobile.

Jindřich Lukeš | software 04 | 10 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím