ThrottleLauncher 1.0 RC3

Líbí se vám TouchFLO 3D z HTC Diamond nebo HTC Touch Pro? Chtěli byste ho používat ve svém zařízení? Nyní můžete a nemusíte mít ani VGA display! Stačí nainstalovat ThrottleLauncher a k němu TouchFLO 3D skin (nebo některý z dalších) a získáte obrazovku Dnes graficky i funkčností velice podobnou té originální od HTC. Tato je však plně přizpůsobitelná (XML soubory, hotové skiny, nyní i flash pluginy, pluginy třetích stran a další).

ThrottleNejprve nainstalujte „ThrottleLauncher.CAB“, poté samotný skinTL_TouchFlo3D.CAB“. Pro správné zobrazení je vhodné deaktivovat všechny stávající pluginy, které máte na obrazovce Dnes. Jakmile jste připraveni, spusťte v Programech „ThrottleConfig“ a potvrďte přidání nalezeného skinu („Touchflo3d“). Hned ve vrchní části programu nyní můžete kliknout na „Config“, jde o nastavení skinu samotného. To si budete chtít pravděpodobně projít později, až si obrazovku prohlédnete (například pro změnu zobrazovaných položek, externích pluginů, nastavení města a země pro počasí a podobně). Nyní se vraťme k základní konfiguraci. Pro použití skinu na celé obrazovce je vhodné kliknout u posuvníku na „full“. Je možné zatrhnout/odtrhnout „Outside today scrolling panel“ (volba obrazovek se posouvá mimo displej), „hide bottom“ pro skrytí spodní lišty (v případě zatržení je automaticky skryta i tray lišta – „hide trybar“). Klikněte na „Reload Plugin“, změny se uloží a můžete se hned kochat novou TouchFLO 3D hlavní obrazovkou! Nastavení je samozřejmě omnoho více (jak bylo zmíněno v úvodu), všechna jsou popsána v aplikaci a není problém jejich funkci vyzkoušet.

Pokud se chcete více přiblížit vzhledu z prvně jmenovaných HTC zařízení, je vhodné použít černé téma i tapetu. Popis samotného TouchFLO 3D by byl na celou recenzi. Pokud jste však již měli možnost vidět například videa z tohoto prostředí (nebo jste ho zkoušeli osobně), během několika okamžiků se zorientujete a s ovládáním nebudete mít problém. O obsahu prozradí víc screen (s defaultním Windows Mobile tématem).Navštivte oficiální stránky projektu pro další informace, skiny a další a podpořte vývoj!

Komentáře (0)

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat

Facebook Messenger – oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile)

(9. 12.): Nová verze s řadou drobných vylepšení. // Facebook uvolnil finální verzi univerzální chatovací aplikace Facebook Messenger, která je nyní dostupná pro Windows 10 (Mobile).

Tereza Kratochvílová | software před 1 den

WhatsApp - Oblíbená komunikační aplikace pro telefon a nově také PC (aktualizováno)

(15.11.): Podpora videohovorů, kreslení do obrázků a další vylepšení.// Whatsapp je bezkonkurenční aplikace, pomocí které můžete velice snadno a efektivně komunikovat se svými přáteli a známými.

Jindřich Lukeš | software 15 | 11 | 16

MSN Počasí – perfektní předpověď počasí pro Windows 10 (Mobile) zdarma (aktualizováno)

(14.11.): Nová verze přináší podporu průhledných dlaždic.// Hledáte kvalitní předpověď počasí pro PC i telefony? Vyzkoušejte tu přímo od Microsoftu, která nabídne skvělou grafiku, důležité funkce a je zcela zdarma.

Tereza Kratochvílová | software 14 | 11 | 16

Kamera pro Windows 10 Mobile – detailní pohled (aktualizováno)

(2.11.): Nové přepracované rozhraní a funkce Time Lapse.// V dnešním článku si představíme aplikaci pro pořizování fotografií a videa v systému Windows 10 Mobile.

Tereza Kratochvílová | software 02 | 11 | 16

Facebook (Beta) – testovací verze oficiální aplikace pro Windows 10 (Mobile) - aktualizováno

(2.11.): Nová verze s řadou novinek. // Facebook vydal první betaverzi své oficiální aplikace pro Windows 10 Mobile, která nahrazuje původní aplikaci vyvíjenou Microsoftem.

Jindřich Lukeš | software 02 | 11 | 16
Vážení čtenáři, na WMManii využíváme k personalizaci obsahu, analýze návštěvnosti, apod. cookies. Prohlížením těchto stránek tedy souhlasíte s jejich používáním. Děkujeme. Co jsou cookies?   Rozumím